škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

cruise control

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia'nın comfort 68 likleri dışında (gaz pedalı telli olduğundan) tüm tiplerine cc takılabiliyor.Fabrikasyon cc li olmayan hiç bir modelde debriyaj müşiri de yok.Fren pedalında zaten müşir bulunduğundan o kullanılıyor.Alınacak cc kiti:1- cc li far selektör kolu,2- cc bağlantı soket ve kablosu,3- debriyaj müşiri içeriğiyle geliyor.Selektör kolu değiştirildikten sonra kablo, müşire ve motor bölümünde ECU'ya bağlanıyor.Sonrasında VagCom'a bağlanarak gerekli adaptasyon ayarları yapılıyor.CC kiti 320 TL + işçilik ücretiyle 420 TL ye maloluyor.(yetkili serviste, güncel.)Bu işlemi yapabilecek başka yerlerde daha ucuza yapılabilir belki...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı reelfetbaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar yüce otodan gelen cevap

Değerli müşterimiz,
İlgili araç modeline takılmasını irdelediğiniz aksesuar montajına ait üretici firma ile görüşmeler sürmekte olup şu aşamada takılma olasılığı bulunmamaktadır.
Konuyu bilgilerinize sunarız.
Saygılarımızla,
Hakan BOZBAŞ
dir..

Çevrimdışı anıl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Cruise Control takılabiliyor. Gördüm ve biliyorum.

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu adamların yetkilerini denetleyen birileri olsa da yetkilerini iptal etseler, belki kendilerine gelerek biz napıyoruz derler:)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Eğer takıldığına %100 emin iseniz ve "takılmıyor" diye cevap aldıysanız, direkt Škoda Auto' ya e-mail atın.