škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ayna "8" oldu

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen pazar alışveriş merkezlerinin birinde yer arıyorum.Birazda sinirliydim, yerde bulamayıncaa iyice dellendim.Ufak bir yer vardı.Artık geri geri gireyim derken güzelde girdim.

Ama yandaki arabayı çizmeyeyim derken direksiyonu fazla kırmışım yandaki duvara sürttürüverdim sol aynayı.Ses gelince bir baktım ayna 8 olmuş :D Plastik plastik atmış,ayna kırılmamıştı Allah'tan.Arabayı düzeltince bütün plastikler yerine oturdu :D

İndim baktım, birazda sildim.Bütün duvarın izi aynaya geçmiş.Silince farkettim çok ufak bir boyası kalkmış.Neyse bunada şükür dedim :) İlk defa aynayı sürtmüş oldum böylece..:)

Sonuç: Aynalardaki plastikler cidden sağlammış.Çok güzel esneyip eski haline geliveriyorlar.Sahibini düşünen bir yapısı var :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nazarı olsun, hiç elleme öyle kalsın. Allah beterinden korusun.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
en kötü kazan bu olsun abi.rabbim beterinden esirgesin

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alla hbeterini vermesin.bu nazarlık kalsın.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En beteri bu olsun abi:)

Bende motorun aynasını çatlatmıştım ve çizikler vardı.
Bir adet japon ve bir adet dibi tutmuş Nuri Leflef ayakkabı boyası yeterli oldu:++::++:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Geçmiş olsun, şimdi nazarlık lazım sana, damat gözdedir her zaman...

efe_38

• Ziyaretçi
geçmiş olsun abi...

accent eralarında aynası baya sağlam :D yerimi bilmiyorum ama çorbacıda otururken önündeki caddeye(2araç sığacak genişlikte) accent era tam yanaşmamış ve gelen geçen kütt aynaya çarpıyor :++: rahat 8-9 araba çarptı :D :D her seferinde gidip gidip bakıyordumki birşey varsa adama söyleyim diye baktım 3-5 çarpmadan sonra birşey yok bundan sonrada olmaz diyip çorbamı içtim :hanz: hesabı öderkende dedim şu accentin sahibine söyleyin aynası ortalık .... oldu :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Abi.En kötü kazan bu olur İnşallah..

Bizim puntonun sol aynasına ve sağ arka çamurluğunu biri sürttmüş göçme felan yok ama boyası geçmiş.Hafta sonu onları çıkartcam bende.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;183671
geçmiş olsun abi...

accent eralarında aynası baya sağlam :D yerimi bilmiyorum ama çorbacıda otururken önündeki caddeye(2araç sığacak genişlikte) accent era tam yanaşmamış ve gelen geçen kütt aynaya çarpıyor :++: rahat 8-9 araba çarptı :D :D her seferinde gidip gidip bakıyordumki birşey varsa adama söyleyim diye baktım 3-5 çarpmadan sonra birşey yok bundan sonrada olmaz diyip çorbamı içtim :hanz: hesabı öderkende dedim şu accentin sahibine söyleyin aynası ortalık .... oldu :D
:++::++: :D araba yanaştırmayı bilmiyormuymuş:++: demirden filan yapmışlar heralde :++:  

konuya gelince geçmiş olsun daha beteri olmasın nazarlık niyetine :) allah daha beterinden korusun  :):):)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun en kötüsü bu olsun.
bu konuda favoritin aynası çok iyi.bundan bi sene önce yolda gıderken karsıdan gelen bı arac carpmıstı aynama sadece ayna kırıldı baska bısı yok.93 teknolojısıne gore ıyı

hasan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun en kötüsü bu kalsın gökhan
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...