škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sakarya Emniyet Müdürlüğü çalışıyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Valla bütçe açıklarını kapatacağım diye saçma şekilde cezalar kesilmeye başlandı Allah sonumuzu hayır etsin diyorum. Tabiki hız sınırını aşıpta ceza yediysek normal ama tebliagat biçimi ve kaz yerine konulmak can sıkıcı oluyor..

Çevrimdışı maytem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Gelmiş geçmiş olsun Hakan ,olan olmuş sıkma canını :ok:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: a_tansel;184477
Geçmiş olsun hakanım..

Devlet işi çok gıcık, askerliği yaptım bitirdim 1sene sonra bu pazartesi haber geldi karakoldan mahkemeniz var yoklama kaçağısınız diye.
Yav diyorum ben yaptım askerliğimi yok olmaz mahkemeye çıkacaksın.
Dava 2009'da açılmış, neymiş 2009 ocakta gitmem lazımmış ama ben ağustosta gitmişim.

İşin aslı şöyle ;
ben ocakta gitmek için şubeye başvurduğumda hala öğrenci gözüküyordum öğrenci işlerine gittim mezun olalı 2 sene olacak niye bildirmediniz diye araştırdılar geçici mezuniyet belgemi kaybetmişler o yüzden bildirememişler. Tabi evrağın yenisini çıkar falan filan derken o dönemi kaçırdım mecbur ağustosta gittim. Saçma sapan işler polis peşime düşüyor nerde bu adam yoklama kaçağı diye ama askeriyenin benim okulu bitirdiğimden haberi yok.

3 gündür uğraşıyorum karakola git ifade ver bilmem ne, bugün de mahkeme vardı Allah'tan olayı dinleyince hemen beraat kararı verdi hakim ama benim 3günüm zehir oldu.

Ulan bazen düşünüyorum biz böyleyiz ya acaba Bolivya'da Küba'da filan işler nasıl yürüyor?
Senin gene iyi. Arkadaşımın deniz teğmen dayısını asker kaçağı diye almaya gelmişti polis.:D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sabit radarları fark etmek kolay ama gezici radarlar gözden kaçabiliyor 2 sene önce bizde girmiştik 265 de bize kitlemişlerdi 160 la girmişiz bizde..

Hatta yol toplamda 10 saat felan sürücekti o tempomuza göre ve 7 saatini bitirmiştik geri kalan yolunda 7 saat gibi bir sürede aldık 90-100 giderek :D

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;184557
Sabit radarları fark etmek kolay ama gezici radarlar gözden kaçabiliyor 2 sene önce bizde girmiştik 265 de bize kitlemişlerdi 160 la girmişiz bizde..

Hatta yol toplamda 10 saat felan sürücekti o tempomuza göre ve 7 saatini bitirmiştik geri kalan yolunda 7 saat gibi bir sürede aldık 90-100 giderek :D

höh 10 saat yol mu, nereden nereye gidiyordunuz da o kadar sürdü ?
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;184566
höh 10 saat yol mu, nereden nereye gidiyordunuz da o kadar sürdü ?

İstanbul-Giresun Totalda 1050 km :D

Merzifon da mı bi yerde yedik cezayı :sopa:

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;184569
İstanbul-Giresun Totalda 1050 km :D

Merzifon da mı bi yerde yedik cezayı :sopa:

Maşallah, valla ben o kadar yolu ancak uçakla giderdim. Trabzon'a uçak oradan kiralık araç ile Giresun. Dönüştede Giresun-Trabzon sonra uçakla İstanbul.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;184571
Maşallah, valla ben o kadar yolu ancak uçakla giderdim. Trabzon'a uçak oradan kiralık araç ile Giresun. Dönüştede Giresun-Trabzon sonra uçakla İstanbul.

O sene 1,5 haftada 3500 km yol yaptık git gel 2000 bin km arada trabzona git köfte ye canın sıkıldı atatürk köşküne git kafan attı bas gaza aydere çık bizim tatiller hep böyle geçiyor o yüzden her sene min 2000 km garanti ege olsun akdeniz olsun fark etmez :D

Uçakta güzel ama bizim bagaj tavan yapınca uçak bizi almaz birde +5 kişi olunca ordada raba lazım olunca en uygunu ve zevklisi bu oluyo en güzelide diplemek tabi İstanbul-Gebze arası nefes aldırmaksızın :++:

Uzun yola çıkarken özellikle gece çıkarız radarlar yüzünden ama o 265 i yediğimiz sırada saat 8:30 civarıydı daha yeni gelmişlerdi ve 5-6 araç peş peşe girmişiz devlet siftahı sağlam yaptı :D

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;184541
Senin gene iyi. Arkadaşımın deniz teğmen dayısını asker kaçağı diye almaya gelmişti polis.:D

ABAAAAV :heyo::adm:

Çevrimdışı s.alkan

• Servis Müdürü
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
plakana işliyorlar çatır çatır faiziyle alıyorlar 1 hafta içinde %20  indirimli öde kurtul
bankalarda 1 hafta sonra çıkıyor indirimsiz.
---------------1.4 TSI 180 HP-------------------------

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dün yalova çınarcıktan dönerken yalova çıkışında radara girdim bende. ford pikap vardı. 135 le girmişim. 290 tl yazdılar acımadan. :D hükümet erken başladı bütceyi toparlamaya :D
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun..

Geçen(2 ay olmuştur:D) techte bir üye radara girmiş aracıyla 240 la girmişti yanlış hatırlamıyorsam fotosunu çekip göndermişler araba o kadar güzel çıkmış ki fotoda radara giresim gelmişti bir an:hanz:

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;184580

Uzun yola çıkarken özellikle gece çıkarız radarlar yüzünden ama o 265 i yediğimiz sırada saat 8:30 civarıydı daha yeni gelmişlerdi ve 5-6 araç peş peşe girmişiz devlet siftahı sağlam yaptı :D

Yanlız birşey diyeyim, gece de radar var, gece radar çalışmaz falan diye düşünmeyin, çok şahane çalışıyor.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;184648
Yanlız birşey diyeyim, gece de radar var, gece radar çalışmaz falan diye düşünmeyin, çok şahane çalışıyor.
aynen öyle 3 ay önce 217 kmh hızla yakalandım 300 küsür tl para ödedim indirimliydi:++: 3 gün bekledikten sonra ödemiştim korkudan :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[YOUTUBEHD][/YOUTUBEHD]
Alıntı yapılan: SubaruOutback;184648

Yol cikadan once otobusculerle bir guzel muhabbet edilir yerleri ogrenilir sonra bir problem kalmaz gerekli yerlerde dikkatli olunur hareketli radara dikkat etmezsende 265 i yersin bu kadar basit tatile cikmadan once istihbarat yapmak sart:D