škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

roverdan ilk kazık ve ford bayisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dün akşam saat gibi çalışan aracım bugün sabah işe gitmek üzere evden çıktığımda bir türlü çalışmadı marş dönüyor benzin geliyor ama araç çalışmıyor bir türlü aracı servise çektirdim yaya kalmanın verdiği sinirle (ilk kez kumasız bir araç kullanıyorum:)) yolda ford bayinin önünden geçerken o sinirle girdim içeri bir kaç modele baktım ve çıkarken 2011 model ford connect k210 standar şasi+ delux paket+ metalik renk (gümüş gri) ile çıktım liste fiyatı 32 bindi 30 bine el sıkıştık focus baktım 29 binlik model çok boş geldi ayrıca benzinli oluşu içime sinmedi, bir an hoşuma giden bir araç oldu başka biryere bakmadım bile içeri giriş ve çıkışım 2 saat sürmedi aracı teslim bile aldım :D resimler bir kaç güne gelir aracın üstünde şuan plaka yok pazartesi (07 plaka yaptırdım aracı) plakalarımda gelir böylece roverın belkide basit bir arızası 30 bine patladı bana :++:
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı ugurseyhan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
almaya niyetiniz vardı heralde bahane oldu rover ::D hayırlı günlerde kullanın inş.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;184710
Hayırlı olsun :)

sağol hakan darısı başına

Alıntı yapılan: ugurseyhan;184717
almaya niyetiniz vardı heralde bahane oldu rover ::D hayırlı günlerde kullanın inş.

yok hatta hiç aklımda araba almak bile yoktu roverla iyiydik ama işte bir an beni kızdırınca arabasız yaya kalınca karşıma çıktı geniş iç hacmi (hele coupe bir araçtan sonra) dizel oluşu yeterli donanımada ve güleryüzlü ilgili bir satıcı sonucunda aldım gitti :++: ani kararlar vermişimdir şimdiye kadar bundan sonrada farklı olamam herhalde
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, hayatta bazen öyle anlar oluyor ki kararı o an vermek gerekiyor.. Umarım kararınız sizi üzmez :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Trajikomik bir durum olmuş Hayırlı olsun güle güle kullanın connect iyidir :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, güle güle kullanın :ok:
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Bomba bence :)

Akşam evdekilere ne dediniz?

Hayırlı uğurlu olsun. Ford'un sıfırlarında fiyatlar baya makul anlaşılan. Bahsettiğiniz baz Focus'tan alan arkadaşım keşke dizel alsaydım diyor bu arada...

Fotoğraf isterük...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;184735

Hayırlı uğurlu olsun. Ford'un sıfırlarında fiyatlar baya makul anlaşılan. Bahsettiğiniz baz Focus'tan alan arkadaşım keşke dizel alsaydım diyor bu arada...

Fotoğraf isterük...

Ben fabia alıyorum dediğimde o paraya benzinli focus al diyen arkadaşlara selamlar :++:

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadtas;184722
Hayırlı olsun, hayatta bazen öyle anlar oluyor ki kararı o an vermek gerekiyor.. Umarım kararınız sizi üzmez :)

sağol dostum

Alıntı yapılan: gokcen59;184728
Trajikomik bir durum olmuş Hayırlı olsun güle güle kullanın connect iyidir :)

umarım iyidir sorunsuz kullanırım :)

Alıntı yapılan: SubaruOutback;184734
Hayırlı olsun, güle güle kullanın :ok:

teşekkürler

Alıntı yapılan: turker;184735

Fotoğraf isterük...

evdekiler alışık benim bu halime zaten araç sabah sorun çıkınca onlar aracı takasta veririm diye düşünmüşler yada 2. bir araç geliyor diye düşünmüşler ama sıfır bir araç beklemiyorlarmış

hafta sonu yeni fotoları çekerim tabi bu arada rover servisten çıkar

Alıntı yapılan: gokcen59;184740
Ben fabia alıyorum dediğimde o paraya benzinli focus al diyen arkadaşlara selamlar :++:

valla benimki kadar yol yapıyor ve km 70 kuruş yakan bir aracınız varsa 2. aracında benzinli olmasını hayal bile etmek istemiyorsunuz :D tek araç olsa ve çok km yapmıyor olsaydım focus iyi bir seçenekti
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;184752
valla benimki kadar yol yapıyor ve km 70 kuruş yakan bir aracınız varsa 2. aracında benzinli olmasını hayal bile etmek istemiyorsunuz :D tek araç olsa ve çok km yapmıyor olsaydım focus iyi bir seçenekti
Yolculuk yapmayan insan bile dizelin farkını anlayınca yolculuk yapmak istiyor haliyle kapıda pek durmuyor, ben eski arabamda yola çıkmayı düşününce ilk önce cüzdanıma bakıyodum her defasında istasyona uğramak akla gelince soğuyosun tabi,kapıda yatıyo haliyle, durum bu :D

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;184763
Yolculuk yapmayan insan bile dizelin farkını anlayınca yolculuk yapmak istiyor haliyle kapıda pek durmuyor, ben eski arabamda yola çıkmayı düşününce ilk önce cüzdanıma bakıyodum her defasında istasyona uğramak akla gelince soğuyosun tabi,kapıda yatıyo haliyle, durum bu :D

aslında haklısınız araçlar ne kadarda ekonomik olursa olsun benzin 4 tl alınmıyorki dizel her zaman iyidir tek kötü yanı daha çok kullanıyorsunuz aylık yakıta verdiğiniz parada bir fark olmuyor :haha: ama hesapsız gezmenin tadıda bir başka
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun...Bende ilk Octimi aynen anlattığın şekilde almıştım ve hiç pişman olmadım..Octiden sonra Focusuda o şekilde aldım,hayırlı olsun,güle güle kullanın.
Yeniden...

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle