škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Akaryakıtta ilk indirimler geldi

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En son geçtiğimide büyük kısmı tamamlanmış pompaları takılıyordu. 1 aya kalmaz açılır diye tahmin ediyorum.(Libadiye full) İlk indirim günü hariç benzin almak çok çekici gelmiyor  zamanla güvenimizi kazanır belki.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;186289
Açık adres:D

Ellerine sağlık çok teşekkür ederim:D Çok iyi bildiğim yermiş, tam caddenin üstü:D yolu bana çok ters ama olsun,amorti edecek nasıl olsa:D
Bekle beni Full sana geliyorum:D:D:D

Çevrimdışı KA®ANLIK

• ST Manager
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.techopel.com
hocam orası shell değil, shell den daha önceki BP, yani göztepe istikametine giderken yine aynı sırada BP idi eskiden.

şimdi FULL oluyor.

ama soz zamanlarda FULL den benzin alan birçok kişi AVANS sesleri ile arabanın müzik seslerini birleştirip ankara havası onuyormuş :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Full den bir kaç kez almıştım valla fark yok yaw :D:D:D uçuruyo arabayı desem yeridir :D:D:D:D:D
 fark yok diğer benzinlerden :D
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2011, 18:13:07 Gönderen: skodam_1985 »
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;186392
Full den bir kaç kez almıştım valla fark yok yaw :D:D:D uçuruyo arabayı desem yeridir :D:D:D:D:D
fark yok diğer benzinlerden :D
Hasan bey bu fullll istasyonlarından hangi il ve ilçelerde var,buraya açarlarmı müracaad  etsek:++:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı silivrili

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim anlamadığım, hükümet vergi zammı yapıyor, maliyeti artıyor zam geliyorda, benim eğer istasyonum varsa ben bu işletmenin neden karından vaz geçip indirim yapayım. Devlet sen değilmisin, sen yaptın sen indir.

Akşamda haberlerde benzin tüketimi %10 azaldı diyor. Bi çok insan Dizele geçti de ondan. dizel tüketimini hiç söylemiyor. Geçen benzinci bir müşterimiz. 1.30 ila 1.50 diyor benzin, kdv, ötv,....... gibi vergiler biniyor.

Araba aldım 36.500 e aracın buraya gelişi 22.000 lira. Benden bu kadar paramı aldın bare yakıtıma el atma.

Türk insanı çok cefakar, başına ne gelse çekmeye alışık. iktidarıda aynı muhalefetide....
2011 POLO 1.6 TDI

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Enerji Bakanı Taner Yıldız ile Venezuela devlet başkanı Hugo Chavez en son görüşmüşlerdi hatırlarsanız. Chavez TOKİ'yi beklediklerini ve en iyi yaptığımız amelelik işini bize yıkarak 2 milyon konuta ihtiyaç duyduklarını, bunun karşılığında da çok cüretkar biçimde "petrol burada sizin" diyerek al gülüm ver gülüm yapmak istediklerini belirtmişti. Belki bizimkiler hayrına harekete geçer diyecem ama nerde, vergilerde bir kuruş inme olmadığı sürece bize haram olacak benzin sarfiyatı!:(

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benzin ucuz olsa trafikte bile ilerleyemeyiz yoğunluktan..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;186397
Hasan bey bu fullll istasyonlarından hangi il ve ilçelerde var,buraya açarlarmı müracaad etsek:++:
:D:D:D:D:++::++: hocam amma güldüm ya :++:  açarlar açarlar :D her yere açıcaklarmış zaten sizin orayada gelir merak etmeyin :D

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bize verginin inmesi lazım
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;186536
:D:D:D:D:++::++: hocam amma güldüm ya :++: açarlar açarlar :D her yere açıcaklarmış zaten sizin orayada gelir merak etmeyin :D
"
Şirketten yapılan açıklamada, FULL’ün yüzde 7’ye varan indirimlerle akaryakıt sektörünün nabzını tutmaya devam ettiği kaydedildi. FULL istasyonlarında kırsal motorin, 2,95 TL, Motorin 3,08 TL, Otogaz ( LPG) 2,10 TL, Kurşunsuz Benzin 95 3,71 TL, Kurşunsuz Benzin 97 ise 3,73 TL’den satışa sunuluyor.
Ar Şirketler grubu iştiraki olan FULL, istasyon açılışlarında da yüzde 25’lik indirim yapıyor.
FULL yıl sonuna kadar İstanbul’da önemli noktalarda 32 istasyonu hizmete sokmayı hedefliyor. Uzun vadede ağırlıkla İstanbul, Bursa, Izmir ve Ankara’da 100 noktada sektörün hacmi yüksek bir oyuncusu olmayı planlıyor"
Muğla'nın adı bile yok planda.:uve::uve::uve::ban::kafa:
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2011, 01:05:30 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mkucuk

• Mastır Yoda
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben hep libadiye shell'den alıyordum benzini, full mü olacak orası yahu :uuu:

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
shell e bişi olmuyo shelin sol çaprazında göztepe istikametinden libadiyeye çıkarken sağda kalıyo full. geçen hafta yanlış bi istihbarat sonucu full u ararken benzin bitiyodu :) daha açılmadı 1 ayı bulur heralde

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;186564
"
Şirketten yapılan açıklamada, FULL’ün yüzde 7’ye varan indirimlerle akaryakıt sektörünün nabzını tutmaya devam ettiği kaydedildi. FULL istasyonlarında kırsal motorin, 2,95 TL, Motorin 3,08 TL, Otogaz ( LPG) 2,10 TL, Kurşunsuz Benzin 95 3,71 TL, Kurşunsuz Benzin 97 ise 3,73 TL’den satışa sunuluyor.
Ar Şirketler grubu iştiraki olan FULL, istasyon açılışlarında da yüzde 25’lik indirim yapıyor.
FULL yıl sonuna kadar İstanbul’da önemli noktalarda 32 istasyonu hizmete sokmayı hedefliyor. Uzun vadede ağırlıkla İstanbul, Bursa, Izmir ve Ankara’da 100 noktada sektörün hacmi yüksek bir oyuncusu olmayı planlıyor"
Muğla'nın adı bile yok planda.:uve::uve::uve::ban::kafa:
olur hocam olur ya :++::++::++: azcık daha sabredin siz octiyi alana kadar kurulur Muğlayada :D:++:

Çevrimdışı silivrili

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 4 krşluk indirimle olsa olsa 3-4 bilemedin 5 lira cebimde kalır, ama şu vergiler düşerse, 1.50 desek mazot bir depom 45x1.50 = 67.5 yapıyor ben şu an 150 liraya depomu fulledim.

%7likte indirim olsa arabama kıyıp ucuz yakıt koyamam.
2011 POLO 1.6 TDI