škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

TOP GEAR Finler neden bu kadar iyi? By Hakkinen

tufan · 24 · 6448

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel bir video

http://www.youtube.com/watch?v=2bmqdnx5R1U&feature=related

Mercedes başrollerde.

buz adam yan koltukta olunca tırsıyor :)
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2011, 12:52:15 Gönderen: tufan »

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Adamlar ne güzel eğleniyorlar..:)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı AimLeSs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Top Gear'ın bütün sezonlarını bilgisayarımda arşivledim. Güzel bir dizi izler gibi izliyorum bölüm bölüm.:) Şüphesiz dünyanın en iyi ve en eylenceli otomobil programı.:) Tavsiye ederim..:)

Özellikle bazı special bölümleri çok harika oluyor.:ok: Son bölümde Türkiyedeki maceraları Türkler tarafından biraz tepki topladı ama adamlar geyik yapıyorlar. Zaman zaman ingiliz hükümetiyle, kraliçeyle ve ingiliz arabalarıyla da dalga geçerler..:)

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AimLeSs;185997
Top Gear'ın bütün sezonlarını bilgisayarımda arşivledim. Güzel bir dizi izler gibi izliyorum bölüm bölüm.:) Şüphesiz dünyanın en iyi ve en eylenceli otomobil programı.:) Tavsiye ederim..:)

Özellikle bazı special bölümleri çok harika oluyor.:ok: Son bölümde Türkiyedeki maceraları Türkler tarafından biraz tepki topladı ama adamlar geyik yapıyorlar. Zaman zaman ingiliz hükümetiyle, kraliçeyle ve ingiliz arabalarıyla da dalga geçerler..:)

hangı siteden indirdin bölümleri.Bende istanbuldayım arşivi paylasabilirim :D
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TR'deki  en iyi otomobil programı hangisi sizce? :) Bu adamların yaptığı bizimkinin 100 katı..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hehe bizde 8. etap ta adam hala abs yi anlatıyor :)

geçen cine5 te bir program var adını bilmiyorum baya uzun detaylı anlatıyor.normal bir otomobil programındna daha uzun ve bence en iyi program

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bizdekilerde arabayı adam gibi göremiyorsun bile. Sanatsal yapacağız diye arabanın görüntüsü bir gidiyor bir geliyor, bir yakınlaşıyor bir uzaklaşıyor.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TR'deki programlarda nedense ya iki saat aynı görüntüler veriliyor, ve seyirciye böögh geliyor; ya da 2 saat aynı adamla donuk bir muhabbet yapılıyor.

TR'deki otomobil dergileride gayet kötü, bir tek auto motor sport alınabilir diğerleri ne yazık ki fos.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;186142
TR'deki programlarda nedense ya iki saat aynı görüntüler veriliyor, ve seyirciye böögh geliyor; ya da 2 saat aynı adamla donuk bir muhabbet yapılıyor.

TR'deki otomobil dergileride gayet kötü, bir tek auto motor sport alınabilir diğerleri ne yazık ki fos.
Oto Haber Öneririm :D  Trde 1 kere bakıyorum yayınlanıyo program haftaya bakıyorum çıkmıyo :D:D
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2011, 12:16:18 Gönderen: skodam_1985 »
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hakkinen anasının karnından çıkar çıkmaz mercedesin içine girmiş orda büyümüş:D adammım ötttürdü 190 ı hey maşallah.sene 2000 de heycanlı yarışlar çıkarırdı.şuan şuminin yerine o koltukta hakkinenin olmasını isterdim.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;186176
Oto Haber Öneririm :D  Trde 1 kere bakıyorum yayınlanıyo program haftaya bakıyorum çıkmıyo :D:D

Oto haber ve auto show almayalı herhalde rahat 10 sene olmuştur. Auto motor sport TR'yide laf olsun diye alıyorum, onu da pek yakında bırakırım.

Bazen auto zeitung, sport auto alıyorum, bizimkilerin çıkardığı dergilerle arada dağlar hatta sıradağlar kadar fark var.

Sen birde auto show'un nerede ve nasıl fren testi yaptığını görde bak bakalım bir daha alırmısın o dergiyi.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SubaruOutback;186262
[/SIZE]Sen birde auto show'un nerede ve nasıl fren testi yaptığını görde bak bakalım bir daha alırmısın o dergiyi.

En azından özel mesaj yoluyla bir link rica etsem?:hmm:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oto haber ve auto show almayalı herhalde rahat 10 sene olmuştur. Auto motor sport TR'yide laf olsun diye alıyorum, onu da pek yakında bırakırım.

Bazen auto zeitung, sport auto alıyorum, bizimkilerin çıkardığı dergilerle arada dağlar hatta sıradağlar kadar fark var.

Sen birde auto show'un nerede ve nasıl fren testi yaptığını görde bak bakalım bir daha alırmısın o dergiyi.
ben fanatiği değilim Oto Haberin filan ama Auto Motor Sportun 1 aylık olması çok sıkıcı.hafta lık olsa çok alınır çünkü gidiyosun aaa ben bunu almıştım diyosun zaten auto motor sport için. mecburen elin haftalık güncellenmiş oto habere gidiyor.sırf auto motor sport almak için şahsen 1 ay bekliyemem.haftalık yapsınlar alırım. açıklamalarını filan çok beğeniyorum ama neden aylık sorun o :D:++:

auto show la  ilgili birşey demem zaten demedimde.dergiyi alıyosun içinde reklamdan başka birşey yok:haha: açıklama desen yok karşılaştırma yok hiçbişey yok ama test demişsin bana kalırsa en iyi testleri oto haber yapıyor hem haftalık hemde haftada 2-3 test veriyolar :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Türkiyedeki otomobil dergilerinin bir kısmını düzenli geriye kalanlarınıda en az bir defa almışlığım vardır.Düzenli bir süre takip ettikten sonra fark ediyorsunki dergi içerikleri çok boş ve herhangi bir internet kullanıcısının takip ettiği şeylerin ötesine geçemiyorlar hatta geç kalıyorlar.Kendi imkanları bağlantıları ile hazırladıkları içerikler çoğu zaman basit kalıyor yurtdışıyla kıyaslayınca.Ben şuan yerli yayın olarak sadece e-otodergi takip ediyorum tabi bundan eskisi kadar sıkı takip etmiyor olmamında payı var.

Lise unv. yıllarında aldığım yabancı dergilere verdiğim paraları düşünce şimdi gülüyorum gereksiz paralar vermişim.
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2011, 19:50:22 Gönderen: Blackbird »

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;186291
ben fanatiği değilim Oto Haberin filan ama Auto Motor Sportun 1 aylık olması çok sıkıcı.hafta lık olsa çok alınır çünkü gidiyosun aaa ben bunu almıştım diyosun zaten auto motor sport için. mecburen elin haftalık güncellenmiş oto habere gidiyor.sırf auto motor sport almak için şahsen 1 ay bekliyemem.haftalık yapsınlar alırım. açıklamalarını filan çok beğeniyorum ama neden aylık sorun o :D:++:

auto show la  ilgili birşey demem zaten demedimde.dergiyi alıyosun içinde reklamdan başka birşey yok:haha: açıklama desen yok karşılaştırma yok hiçbişey yok ama test demişsin bana kalırsa en iyi testleri oto haber yapıyor hem haftalık hemde haftada 2-3 test veriyolar :)

Hasan'ım ben sana birşey demedim ki, niye üstüne alındın. Bende dergilerin fanatiği değilim, ama özellikle auto show nasıl test yapıyor biliyorum. Oto haber ile auto motor sport bazen verileri ve fotoğrafları paylaşırlar. autostrassenverkehr dergisi oto haber'in lisansörüdür. Dolayısıyla formatı haftalık bir dergi olduğundan oto haberde haftalık çıkıyor.

auto motor und sport dergiside auto motor & sport türkiye'nin lisansörüdür , aylık formata sahip olduğundan o dergide TR'de aylık çıkıyor.

Haftalık çıkan dergiyi her hafta alırsan aylık çıkan dergiden daha fazla para da vermiş olursun ama tavsiyem dergilere boşu boşuna para verme, bütün haberler internette var hatta herşey önce internette yayılıyor. Ha ama sıkılınca kucağında laptoptan dergi okumak yerine dergiyi eline alıp sayfaları çevirmek her zaman tercih edilendir.