škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Murat Bey ( ATAS ) ve İbrahim bey ( Erdem boya )

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Cuma günü Murat bey ile tanışma olanağımız oldu..Yerinde bize engin bilgilerini o kadar yoğun trafiğin içinde benimle paylaştığı için gerçekten yürekten tşk ediyorum,tanıdığım en kişilikli kişilerden birisi olup gerçekten ticareti en son planda tutan birisi olup,gerçekten tanımaktan büyük haz aldım..Gerçekten ticaret yapmakta,sohbet etmekte harikaydı..Ayrıca sohbet sürecinde ofisin çay hizmetini yapan hanımefendiye çok tşkler çünkü biri bitince hemen yenisi ile tazeleyip yeterince yorduk..Ve aldığımız ürünleri biz zonguldağa dönemeden maşallah jet hızıyla bizden önce göndermiş şaşırdım  :kork2:

C.tesi de İbrahim bey ile perpa iş merkezinde keyifli bir sohbet eşliğinde bir kimya mühendisinden püf noktaları ve hayat tecrübelerini edinmek gerçekten keyifli idi..Gerçekten güzel ürünleri sayesinde tedarik etmiş oldum..

Gerçekten bu güzel 2 insan ile ticaret yapmaktan da,sohbet etmektende çok zevk aldım...Bundan sonrası içinde istanbula geldiğimde artık sohbet ve ticaret amaçlı hiç düşünmeden uğrayıp alabileceğim 2 güzel insan olduğunu bile bilmek insana gerçekten güven veriyor...

Umarım bundan sonrası içinde bu tarz ticaret yapabileceğimiz ve engin bilgilerinden yararlanabileceğimiz güvenilir insanların çoğalması dileğiyle...:ok:

Çevrimdışı TheTuco

• Y*Ö*R*Ü*K
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Valla beni meraktan çatlatacaksın .püf noktalarını dinlemeyi bekliyorum..
Ford Focus Collection HB

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Felaket hocam şeyler öğrendik ve feci ürünler aldık halit ile...Çeyiz benim sanırım tamamlandı gibi..Darısı başına artık...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İkisininde dükkanına gitmişliğim var benimde,şekerci dükkanı özellikle Murat abinin değişik seçenekler sunmasıyla hepsini alıp gidesim geliyo bakkal hesabı gibi hesap açtırasım oluyor :) gerçekten işini düzgün yapan insanlar, forumdan eksik olmamaları dileğiyle :) İnternetten alışverişle kargoyla bekleme işleriyle uğraşmaktansa iki tarafada ulaşım kolay oturup en azından 15 dakika ürünleri inceleyip onlarında nacizane fikirlerini almanızı öneririm :)
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2011, 00:25:50 Gönderen: gokcen59 »
-------------------------------------------------

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
zafer bey, "bilgi paylaştıkça çoğalır" diyerek bekliyoruz...

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmedb;186556
zafer bey, "bilgi paylaştıkça çoğalır" diyerek bekliyoruz...
Evt bilhassa virtus polish ürünleri ve ince ayrıntı nüanslar,birde markalı ürünlerin genel doğrularının belgelerle sunulduktan sonraki tercih kısmı ile ilgili durumlardaki bilgileri edindim..Bunları burada çok çeşitli ürünlerin pazarlaması yapılan bir ortamda sanırım herkes kendi ürünün doğruluğunu savunurken bu tür konularda bir bilgiyi sanırım forumda paylaşmak hoş olmaz diye düşünüyorum..Ama onun dışında çok bilgi edindik sağolsun murat bey ve ibrahim bey gerçekten konularında hem teknik hemde pratik bilgiye hat safhada sahipler...

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
serbest rekabet ortamı; herkes kendi ürününün veyahut kullandığı ürünün öne çıkan yanlarını yazabilir diye düşünüyorum..
mesela xx sıcağa karşı dayanıksız, yy iyidir..vs gibi
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2011, 00:51:21 Gönderen: ahmedb »

."

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim edindiğim bilgi kaynaklarına göre 4 ünlü ürününde 3 aşağı 5 yukarı işlevlerinin aynı olduğudur..Bu yüzden de fiyat açısından bu 4 ürün arasında makul olan hangisi ise onu tercih edilmeli..

Çevrimdışı TheTuco

• Y*Ö*R*Ü*K
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zafer tolga;186553
Felaket hocam şeyler öğrendik ve feci ürünler aldık halit ile...Çeyiz benim sanırım tamamlandı gibi..Darısı başına artık...
Valla bilmem artık 15 tatilden sonra görüşürüz.....
Ford Focus Collection HB

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çarşamba yada perşembe zaten bu hafta için yola çıkmadan halitin orada temizlik yaparım araca sonrasıda artık döndükten sonra..Bahara güzel malzeme oldu yazın şıkır şıkır gezeceğimiz bir kesin..

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zafer tolga;186565
Benim edindiğim bilgi kaynaklarına göre 4 ünlü ürününde 3 aşağı 5 yukarı işlevlerinin aynı olduğudur..Bu yüzden de fiyat açısından bu 4 ürün arasında makul olan hangisi ise onu tercih edilmeli..
ser veriyorsunuz sır vermiyorsunuz...:)
mesela...?

."

Çevrimdışı TheTuco

• Y*Ö*R*Ü*K
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zafer tolga;186569
Çarşamba yada perşembe zaten bu hafta için yola çıkmadan halitin orada temizlik yaparım araca sonrasıda artık döndükten sonra..Bahara güzel malzeme oldu yazın şıkır şıkır gezeceğimiz bir kesin..
İnşallah doktorum.... Ekonomiyi düzelteyim yetişeceğim sana :)
Ford Focus Collection HB

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmedb;186571
ser veriyorsunuz sır vermiyorsunuz...:)
mesela...?
:ok: Haklısınız

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TheTuco;186568
Valla bilmem artık 15 tatilden sonra görüşürüz.....

Yarın öğleden sonra halitin oradayım son kez yola çıkmadan önce bir temizlik yaptıracağım...

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Murat abinin benim çeyizimdeki hakkını ödeyemem şahsen. Her ne kadar ücretini ödemiş olsam da sağladığı hertürlü kolaylığı sağlayacak çok az kişi vardır. İbrahim beyle de bugün bir alışverişim oldu o da hasret kaldığımız esnaf profili çizdi benim için. Her ne kadar yüzyüze görüşmemiş olsak da ilgisi ve titizliği bende büyük güven uyandırdı :clap: