škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Passat' ın bahsettiğim ve buraya gelmeyen özellikleri

crash · 34 · 9087

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
getirsinler :D:D:D daha fazla satar highlineye eklesinler işte nerelerinden eksilcek :D

ya şaka maka ama harbiden araba yapmışlar ya eklesinler bu özellikleri süper adam direksiyonu ellemeden araba gidiyo ne rahatlık arkadaş :D araba kendi kendine fren yapıyor ohoooo say say bitmez :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Takıcan hız sabitliyiciye şerit takip sisteminede ayarlıcan yan gelip yatıcan nasıl bi teknoloji ya :D bagaj olayı çok gereksiz birkaç gereksiz daha unsur var özellikle uyandırma sistemi mükemmel gelmesin Türkiyeye bizim parketme noktalarına biraz zor girer o sensörler :D
-------------------------------------------------

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Gerek yok boşa giden para. Ben ineyim kendi gitsin oldu olacak. Türk insanı böle boş şeylere para vermez. Daha harcayacak yeri çok, doygun değil :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oha! Arabaya bak yahu :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi
Hepsi iyi güzel de;
1- Radyoyu, ıvırı zıvırı çalıştırmak için Almanca şart. Bizimkiler radyoya "kein Deutsch" deyip tüm sistemleri alt-üst ederler.:D
2- Şerit takip sistemi de Türkiye' de çalışmaz. Şeritleri takip ederken bariyerlere girmek gayet de mümkün.:D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bana gelmez, fazla ıvır zıvır bozar beni :D benim kontrolümde olmayan güç, güç değildir :D hisssedeceğim herşeyini arabanın ben, git dedim mi gidecek dur dedim mi duracak:D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bazı özellikler güzel..Bazılarını kullanmak cesaret ister, bazıları ise gereksiz..

Ama izlerken heyecan verici oluyor :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;187126
Hepsi iyi güzel de;
1- Radyoyu, ıvırı zıvırı çalıştırmak için Almanca şart. Bizimkiler radyoya "kein Deutsch" deyip tüm sistemleri alt-üst ederler.:D
2- Şerit takip sistemi de Türkiye' de çalışmaz. Şeritleri takip ederken bariyerlere girmek gayet de mümkün.:D

:kat::kat::++::++:

türkiye zaten gavur bebesi :D her marka aynı haltı yiyo :D ula getirde bide türk baksın şöyle özelliklerin tadına belki daha çok satacak ne biliyon :huh:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;187167
Bana gelmez, fazla ıvır zıvır bozar beni :D benim kontrolümde olmayan güç, güç değildir :D hisssedeceğim herşeyini arabanın ben, git dedim mi gidecek dur dedim mi duracak:D
Ben uyurken direksiyon titreyip beni uyandıracak ha! Sıkarım oracıkta o direksiyona!:rm::hanz::adm::kro:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;187181
Ben uyurken direksiyon titreyip beni uyandıracak ha! Sıkarım oracıkta o direksiyona!:rm::hanz::adm::kro:

Yok haşmetlim, elimin altında hiçbirşey kıpraşıp oynaşmayacak, duracak efendi efendi:rm: böyle bindiğim arabada elektronik, tektonik ne varsa kapatırım ben direk manuele alırım :rm: devreye giren şeye tutulurum:rm:
Bazen ASR'e bile tutulurum kapatırım mesela:rm:, bir kere servise uğramıştım birşey almaya, çocuklar görmüş ışığını, baktım başındalar bilgisayarı bağlamışlar, noluyor la dedim, abi dedi ASR yanıyordu, hani arıza marıza birşey var mı diye kontrol ediyorduk tedbiren :rm: yok la dedim ben kapatıyorum onu bazen sinirime dokunduğunda:rm: alıştı şimdi herkes.:rm:

Çevrimdışı ugurseyhan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
tanıdık bir abide var park asistan işe yarıyo ama havurdu ha vuracak diyip frene asılıyo vallaha ama yerini bulsun giriyo araya falan

Çevrimdışı mkucuk

• Mastır Yoda
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bunların hepsi (bagaj açma sistemi hariç) var aracımda. özellikle adım adım ilerleyen yoğun istanbul trafiğinde aracın kafasına göre ilerleyip durması; bunun yanında bana film, haber izleme keyfini kazandırıyor :)
keşke volkswagen getirse bu özellikleri, ben 3-5 gün yeni passat kullandım. açıkçası bu arabaya değer bu özellikler.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir kaç sene sonra daha da mokunu çıkartıp otomobille konuşur hale geliriz herhalde.

- Passat
- Efendim abi
- Sen şu fırının orada iki dakika bekle ben ekmek alıp geleceğim.
- Olur abi beklerim.

- Passat
- Efendim abi
- Bugün çok yoruldum, sen kullan
- Olur abi

- Passat
-Efendim abi
-Oğlum bak sabah toplantım var, biraz erken gel
- Kaçta almaya geleyim abi ?
- 08:00'de kapıda ol.
-Tamam abi.

Bunun kendine park etme fonksiyonunu biraz daha ilerletsinler, mesela AVM'nin kapısında indirsin, gitsin kendi kendine en az otomobilin olduğu kata, iki kolon arasına park etsin, iki kolon arası boşluk bulma sensörüde olsun :++::++::++:
AVM'nin kapısında indiğinde valede gelir heyecan yapar, tam vale binecekken Passat kapıyı kapar, evlat sana gerek yok sesi ile Passat kendi kendine gazlar gider; vale de direkt dumur olur. :++::++::++:

Ya arkadaş böyle sensörler Türklere gelmez, bize radarı uzaktan gören sensör lazım, radarı gördüğünde plaka değiştiren sensör lazım, arkadan sellektör yapana arka camdan ledli ve hareketli nah yapan sensör lazım, aracı çizmeye kalkışana elektrik veren fonksiyon lazım. Lazım da lazım...
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Ugur A.

• Ziyaretçi
Oldu olacak, el-kol da taksınlar arabalara. Kendi kendilerine polisaj yaparlar.:kiki: