škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Passat' ın bahsettiğim ve buraya gelmeyen özellikleri

crash · 34 · 9303

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;187706
Bir kaç sene sonra daha da mokunu çıkartıp otomobille konuşur hale geliriz herhalde.

- Passat
- Efendim abi
- Sen şu fırının orada iki dakika bekle ben ekmek alıp geleceğim.
- Olur abi beklerim.

- Passat
- Efendim abi
- Bugün çok yoruldum, sen kullan
- Olur abi

- Passat
-Efendim abi
-Oğlum bak sabah toplantım var, biraz erken gel
- Kaçta almaya geleyim abi ?
- 08:00'de kapıda ol.
-Tamam abi.

Bunun kendine park etme fonksiyonunu biraz daha ilerletsinler, mesela AVM'nin kapısında indirsin, gitsin kendi kendine en az otomobilin olduğu kata, iki kolon arasına park etsin, iki kolon arası boşluk bulma sensörüde olsun :++::++::++:
AVM'nin kapısında indiğinde valede gelir heyecan yapar, tam vale binecekken Passat kapıyı kapar, evlat sana gerek yok sesi ile Passat kendi kendine gazlar gider; vale de direkt dumur olur. :++::++::++:

Ya arkadaş böyle sensörler Türklere gelmez, bize radarı uzaktan gören sensör lazım, radarı gördüğünde plaka değiştiren sensör lazım, arkadan sellektör yapana arka camdan ledli ve hareketli nah yapan sensör lazım, aracı çizmeye kalkışana elektrik veren fonksiyon lazım. Lazım da lazım...
:++::++::++::++::++::++: ya valla gülmekten öldüm:++::++:  ama doğru yaw haklısın:ok:   yada Passatın elinde sopa filan olsun kavga çıkarsa trafikte bizim yerimize o dalar:++::++:

-Passat
-Efendim Abi
-Ben Yorgunum Şu Adamlara Sen Dalsana
-Tamam Abi
:++::++::++::++:

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;187707
Oldu olacak, el-kol da taksınlar arabalara. Kendi kendilerine polisaj yaparlar.:kiki:
he ya ne uğraşıcan :++::++: bu kadar özellik olmuşken oda oluversin :D:D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya birde otomobil yarın öbürgün sana küserse ne olacak. Yok ayağını uzattın bagajı açtı, elini salladın kapı açıldı. Sonra sen yanlışlıkla kapıyı açarken yandaki araca deydir, ya da Passat'ta çukur sensörü yokya, düşürdün aracı çukura, içerden aghhhh yavaş ulan diye bir ses geldi, sende sallamadın Passat'ta sana küstü.
Ertesi sabah bacağı uzatıyorsun tık yok, görmedi herhalde , dur elimi sallayayım, içeriden bir mekanik kol sana şlak sesiyle bir hareket yapıyor, hadi çık işin içinden. :++::++::++::++:
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;187733
Ya birde otomobil yarın öbürgün sana küserse ne olacak. Yok ayağını uzattın bagajı açtı, elini salladın kapı açıldı. Sonra sen yanlışlıkla kapıyı açarken yandaki araca deydir, ya da Passat'ta çukur sensörü yokya, düşürdün aracı çukura, içerden aghhhh yavaş ulan diye bir ses geldi, sende sallamadın Passat'ta sana küstü.
Ertesi sabah bacağı uzatıyorsun tık yok, görmedi herhalde , dur elimi sallayayım, içeriden bir mekanik kol sana şlak sesiyle bir hareket yapıyor, hadi çık işin içinden. :++::++::++::++:
:++::++::++: benimde ona cevabım bu diyalogdaki gibi olur

-La Passat
-Ne Var La
-Ne Artizleniyon Oğlum
-Küstüm Sana
-Bu Daha İyi Günlerin Oğlum Seni Yakmadığıma Dua Et

:++::++::++::++: ama araba kafayı yerse aniden durursa filan iş kötü :D o kadar donanımlı araba kafayı yerse milletten küfürde yeriz:++::++::++::++::++: yazık değil mi la diye :++::++:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Amma muhabbet dönmüş:++:

Valla itiraf edeyim bendede arabayla konuşma psikopatlığı vardır :D

Vectrayı sattığımız gece arabaya bindim,15 dakika konuştum direksiyona bakarak:++:
İnsanın babasının aracı bile olsa,arasında duygusal bir bağ oluşuyor:D

Kendia rabamı aldığımda ne yapcam hiç bilmiyorum.
O yüzden adam gibi bi araba alayımda,satamam nasılsa kıyamayıp diyorum :++:

Passattada durum böyle oldu bile.Arabaya binince Selamun Aleyküm ağa dermi insan ya? :++::++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;187746

Valla itiraf edeyim bendede arabayla konuşma psikopatlığı vardır :D

Vectrayı sattığımız gece arabaya bindim,15 dakika konuştum direksiyona bakarak:++:
İnsanın babasının aracı bile olsa,arasında duygusal bir bağ oluşuyor:D

Kendia rabamı aldığımda ne yapcam hiç bilmiyorum.
O yüzden adam gibi bi araba alayımda,satamam nasılsa kıyamayıp diyorum :++:

Passattada durum böyle oldu bile.Arabaya binince Selamun Aleyküm ağa dermi insan ya? :++::++:
Geçmiş olsun Can kardeş:++::++::++:  psikolojik olarak arabayı satarken insan duygusal oluyor üzülüyor:++: ama arabaya binice Selamunaleykum demek vallahi nediyim görsem ben öyle birini tuhaf şeyler düşünürüm:++::++: psikopat derim yani:++: Kendi arabanı alınca binmeye kıyamassın bu sefer:++::++::++:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi ben Selamun Aleyküm deyince,bi taraflardan Haç çıkarıp,ben Hristiyanım olum demiyor araba:++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;187751
İyi ben Selamun Aleyküm deyince,bi taraflardan Haç çıkarıp,ben Hristiyanım olum demiyor araba:++:
:++::++: o sorun olmazda sen sağına soluna dikkatlice bak binmeden önce valla psikopat filan derler:++:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;187753
Yok abi bindikten sonra diyorum zaten.Babam felan alıştı :D
tamam o zaman sorun olmaz:++::++::++:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:++: :++: :++: :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle güvenli sürüş ve konforun uç noktası alman boş durmuyor tbrk etmek gerek ...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;187746

Valla itiraf edeyim bendede arabayla konuşma psikopatlığı vardır :D...:++::++:
Aha ben!:rm: İki-üç hafta marş basmadığım oluyor. Haliyle nazlanıyor. "Sana yeni akü alacam, 125 oktan:hanz: benzin alacam" diyorum. Direksiyonunu okşuyorum. Hanım da "ne manyaksın" diyor.:D Tabi araba çalışınca da "aha duyuyor bu seni ya" diyor.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim mavişle geçenlerde bir yere gidiyoruz.Arabayı değiştirsem falan filan dedim.Alışveriş merkezinin oto parkındaydım.Giderken arabanın bir kere devri bir düştü stop etti :D Durup dururken :D Sonra dedim tamam mavişim hanimiş hanimiş :D Yok ben seni değiştirmicem dedim, sonra bir daha yapmadı :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

06lkn66

• Ziyaretçi
demekki her türk arabasıyla sohbet ediyo dün gece birde arabaya bi bindim soğuk ciğerlere vurdu:Dyolda giderken resmen yalvardım hadi ısın diye yok dinlemiyo beni:D