škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

GaziAntep

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;190682
ben düşündümde yemedi radarı:D yaz tatiline amcam 5.30 d almış 2005 onunla izine gelecek arabayı alıp dolanacam topraam kayseri tıptada kuzen var bi kayseri turu yapacaz yanınada gelecem:D

5.30d'le gelirsen başımın üstünde yerin var yoksa yok :++::++: şaka bir yana kapım her zaman açık gelirsen yirik içerik gezerik :rm::rm:

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Efe pastırma - baklava takası öneriyorum sana.

Ama polis olmayacak yoksa çocuk ölür :rm:

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: a_tansel;190689

abi sen çok yaşa emi :++::++: o zaman abi saat 9da ... parkının köşedeki çöpe baklavayı at ben ordan alırım :haha::haha: ama bir dilim eksik olursada pastırma mastırma yok :kiki:

aman yarabbi ne biçim geyik dönmeye başladı :++:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: a_tansel;190689

Alıntı yapılan: efe_38;190692
abi sen çok yaşa emi :++::++: o zaman abi saat 9da ... parkının köşedeki çöpe baklavayı at ben ordan alırım :haha::haha: ama bir dilim eksik olursada pastırma mastırma yok :kiki:

Şeytan diyo banla gitsin de nereden oluyordu o iş!:rm: Dur az kurcalayayım!:hanz:
Alıntı yapılan: 06lkn66;190667
pastırmaya talibim ama sana yollatmam ben gelip alacam elden teslim:D
Ben gidip teslim alsam mesela evdekilere zırnık kalmaz.:kiki:

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;190713
Şeytan diyo banla gitsin de nereden oluyordu o iş!:rm: Dur az kurcalayayım!:hanz:

aman uğur abi ne şehit ne gazi olacam :++::++:

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ban mı abaaaavv la noliy :kork2:

Alıntı yapılan: efe_38

Efecim hakikaten şu yaptığın çok ayıp konuyu iyice saptırdın yani cık cık cık :hh:      :hanz: :rm:

Uğur abim canım abim küçüklerin gözlerinden büyüklerin ellerinden arabaların aynalarından öper saygılarımı sunarım :hanz: :hanz:
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2011, 16:25:34 Gönderen: G.Antep Şubesi »

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: a_tansel;190729

Efecim hakikaten şu yaptığın çok ayıp konuyu iyice saptırdın yani cık cık cık :hh:      :hanz: :rm:

Uğur abim canım abim küçüklerin gözlerinden büyüklerin ellerinden arabaların aynalarından öper saygılarımı sunarım :hanz: :hanz:
Yok artık!:++:

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: a_tansel;190729
Efecim hakikaten şu yaptığın çok ayıp konuyu iyice saptırdın yani cık cık cık :hh: :hanz: :rm:

abi sen açtın konuyu ben ban yiyodum haberin ola :++::++: şu aynalarımla dalga geçmeseniz olmuyor demi :uve::D :D zaten ne oldu bilmiyorum ayna ayna dediniz bugün sabah baktım arabanın aynası sallanıyor :sopa: gittim yanına çokmu üstüne geldiler senin kıyamam,sen bir tanesin falan iyice yalakalık yaptım ama düzelmedi :++: aklıma siz geldiniz :hanz::hanz: