škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octi'yi Almaya Gidicem :D:D:D:):)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omer06;189199
bide gel bizim multişlere bin ozaman bu hiç gitmez dersin :D
:++::++: yok ya gidiyo gitmesine ona sözüm yok ama SuperB den inince normaldir :D:D:++:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;189200
:++::++: yok ya gidiyo gitmesine ona sözüm yok ama SuperB den inince normaldir :D:D:++:

anlaşıldı tamam :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omer06;189205
anlaşıldı tamam :)
:++::++::++::++::rock1:

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;189200

Alıntı yapılan: skodam_1985;189206
:++::++::++::++::rock1:

benim içinde 99 model lpg li paliodan 2011 model 1.3 dizel grande puntoya binince tam tersi olmuştu :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omer06;189207
benim içinde 99 model lpg li paliodan 2011 model 1.3 dizel grande puntoya binince tam tersi olmuştu :D
ya aslında bizler için arabaların performansı önemli değil.Malum yollarımız belli:++: hız yapmak istiyorsak ferrari filan alırız.ama şuan ülkemizdeki yollarda gerçekten spor araba kullanmak çok zor.yok altı vurdu yok bilmemne otobanda bile giderken bugün kazmışlar yan tarafları:++::++: çok param olsun bide yarış manyağı olıyım o zaman istanbul park gibi bir yer yaparım kendime yada alırım bide çekerim altımı ferrari aston martin yada lamborghini gibi arabaları coşarım:++: ama bizim için şuanda en önemli şey aracın az yakması.Performans aslında en son bakılacak şey :)  gideceğim yere götürsün beni yeter :):++: böyle düşünmek lazım aslında :D performans olsa nolur olmasa nolur diyelim markete gideceksin hızlı git hızlı gitme ama onlada  varacaksın diğerinlede fark olmuyo:++: ya neyse ne dediğimi ben bile anlamadım:++::++::++:

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;189209
ya aslında bizler için arabaların performansı önemli değil.Malum yollarımız belli:++: hız yapmak istiyorsak ferrari filan alırız.ama şuan ülkemizdeki yollarda gerçekten spor araba kullanmak çok zor.yok altı vurdu yok bilmemne otobanda bile giderken bugün kazmışlar yan tarafları:++::++: çok param olsun bide yarış manyağı olıyım o zaman istanbul park gibi bir yer yaparım kendime yada alırım bide çekerim altımı ferrari aston martin yada lamborghini gibi arabaları coşarım:++: ama bizim için şuanda en önemli şey aracın az yakması.Performans aslında en son bakılacak şey :)  gideceğim yere götürsün beni yeter :):++: böyle düşünmek lazım aslında :D performans olsa nolur olmasa nolur diyelim markete gideceksin hızlı git hızlı gitme ama onlada  varacaksın diğerinlede fark olmuyo:++: ya neyse ne dediğimi ben bile anlamadım:++::++::++:

onun için küçük hacimli dizel aldık :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omer06;189212
tatil nasıl :D
valla pek tatil sayılmaz :D:D kafa dinliyorum:++: ama harbiden buz gibi buralar ya :D sıcak olsa süper olur :++: ama nerde bizde o şans 2 gün boşluk yakaladık ondada havalar buz gibi :D

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;189213
valla pek tatil sayılmaz :D:D kafa dinliyorum:++: ama harbiden buz gibi buralar ya :D sıcak olsa süper olur :++: ama nerde bizde o şans 2 gün boşluk yakaladık ondada havalar buz gibi :D

hayırlısı :D ama kolay gelsin hasta olma :D

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
:favo1:Bilader yeni makinen hayırlı uğurlu olsun, oraların soğuğu bundan sonra etkilemez kanımca octinin sıcağı varken adam soğuk moğuk dinlemez leee:-):++:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;189209
ya aslında bizler için arabaların performansı önemli değil.Malum yollarımız belli:++: hız yapmak istiyorsak ferrari filan alırız.ama şuan ülkemizdeki yollarda gerçekten spor araba kullanmak çok zor.yok altı vurdu yok bilmemne otobanda bile giderken bugün kazmışlar yan tarafları:++::++: çok param olsun bide yarış manyağı olıyım o zaman istanbul park gibi bir yer yaparım kendime yada alırım bide çekerim altımı ferrari aston martin yada lamborghini gibi arabaları coşarım:++: ama bizim için şuanda en önemli şey aracın az yakması.Performans aslında en son bakılacak şey :):):++: böyle düşünmek lazım aslında :D:++:    gideceğim yere götürsün beni yeter performans olsa nolur olmasa nolur diyelim markete gideceksin hızlı git hızlı gitme ama onlada  varacaksın diğerinlede fark olmuyo ya neyse ne dediğimi ben bile anlamadım:++::++:
:++::++::++::++::++::++::++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
oooooooo hasan bey,hadi hayırlı olsun bakalım.resim isterik ama ingiltere ziyareti gibi olmasın.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun hasan.Allah kazasız belasız bir şekilde kullanmayı nasip etsin.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;189322
oooooooo hasan bey,hadi hayırlı olsun bakalım.resim isterik ama ingiltere ziyareti gibi olmasın.
hocam  telefonda kalanlarıda ekledim diğer linke:++::++:  buldum bir kaç tane daha yüklicem onlarıda:++: amma güldüm ama ya:++::++::++: hocam zaten dışarı pek fazla çıkmadım yani toplasanız 60 tane resim anca vardır :D:++:
ahanda bunuda buldum :++::++:

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kulllanın.. :)
20V Turbo
Laurin&Klement..