škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Trafikte Gereksiz Yere Korna Öttürmek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mxdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;190351
abi ekledim senin dediğin bu sözüde :++: tabi değiştirerek :D
bende biyerlerde okumuştum ...geçmiş zaman hatırlamıyorum..Boşver bay anonim yani

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;190355
Ohoooo bakın benim gibi bekarlara duyrulur gereksiz korna çalmama sonucu güzel şeylerde olabiliyomuş :D :D iyilik sonuçsuz kalmamalı bi yanak vermeli diyorum :hhh: :++::++: :D :D
:++::++::++::++::++: Bende yeni bir evlenme programı açıcam

Korna İle Evlen Benimle:++::++::++::++: yada şöylede çeşitler var

Arabada Evlen Benimle:++::++::++:

Öpücükle Evlen Benimle

Gereksiz Korna İle Evlen Benimle :++::++:

rating rekorları kırarmı la :rm::rm::rm::rm::rm::rm::rm::rm:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Admin'lere(kırmızı abilere :D:D:D) sesleniyorum başlığın yanındaki gülücüğü bir zahmet kaldırabilirlerse çok sevinirim :D:D:D çünkü çok alakasız olmuş

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;190355
Ohoooo bakın benim gibi bekarlara duyrulur gereksiz korna çalmama sonucu güzel şeylerde olabiliyomuş :D :D iyilik sonuçsuz kalmamalı bi yanak vermeli diyorum :hhh:   :++::++: :D :D

bayan değil yanındaki adam teşekkür etti :++::++::++:

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;190333
Abi sağol tekrar :).Ya ben bişey demedim yaw sizde beni psikopat sanmıyın:++::++::++: böyle yukarıya komik bir yazı yazdım :D  komik ama yarısından fazlası doğru :D  her korna öttürenede inip kavga çıkmıyo yaw.o kadarda psikopat değilim:++::++: sadece bakarım aynaya sert bir şekilde ve gökçen arkadşaımın dediği gibi en ağır şekilde giderim :++:
Hasan kusura bakma valla bende öyle bir yazmışım ki, mesajları okuyan seni delinin önde gideni sanacak. Öyle bir hava yaratmak niyetinde değildim, umarım yanlış anlaşılmamışımdır.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;190363
Hasan kusura bakma valla bende öyle bir yazmışım ki, mesajları okuyan seni delinin önde gideni sanacak. Öyle bir hava yaratmak niyetinde değildim, umarım yanlış anlaşılmamışımdır.
yok be abi öylesine takılıyom :D:D:D maksat ortam neşelensin :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;190362
:++::++: ya sevgililer yada evliler :++: yoksa başka işlermi dönüyor :knp::knp:

Çevrimdışı joe_black

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kurban Bayramı tatilinden dönüyoruz. Adana ya gedik Barkal kavşağında ışıklarda durduk. Tahminin 12 13 araç kırmızı ışıkta bekleyor. En arkalarda biz bekliyoruz. Yeşil yandı ama yaşlı biri karşıdan geçiyor. Araçların hiçbiri hareket etmedi. 4 5 saniye yaşlı adamın karşıya geçmesini bekledi tüm araçlar.

Eşim Adanalı, çok garip yeşil yandı ve yeşil yanalı o kadar oldu ama hiç kornaya basan olmadı dedi. Adana da sanki biraz düzelme var dedi.

Hareket edince önümüzde bütün araçları solladım. Eşime dedim Adana da hiç değişiklik yok dedim. Niye diye sordu tabiki...

Yeşil yanmasına rağmen hiç kornaya basmayan ve yayanın geçmesini bekleyen araçların hiç biri 01 plaka değil.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: joe_black;190370
Yeşil yanmasına rağmen hiç kornaya basmayan ve yayanın geçmesini bekleyen araçların hiç biri 01 plaka değil.
:++::++::++:
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: joe_black;190370
Kurban Bayramı tatilinden dönüyoruz. Adana ya gedik Barkal kavşağında ışıklarda durduk. Tahminin 12 13 araç kırmızı ışıkta bekleyor. En arkalarda biz bekliyoruz. Yeşil yandı ama yaşlı biri karşıdan geçiyor. Araçların hiçbiri hareket etmedi. 4 5 saniye yaşlı adamın karşıya geçmesini bekledi tüm araçlar.

Eşim Adanalı, çok garip yeşil yandı ve yeşil yanalı o kadar oldu ama hiç kornaya basan olmadı dedi. Adana da sanki biraz düzelme var dedi.

Hareket edince önümüzde bütün araçları solladım. Eşime dedim Adana da hiç değişiklik yok dedim. Niye diye sordu tabiki...

Bana kalırsa mesela ben Bursa'dayım 34 plaka ile dolaşıyorum.Bir kaza sırasında Bursa'lı bir adamla İstanbul'lu bir adam kaza yaparsa eğer Bursa'da İstanbullunun tepesine binerler.İnsanın içinde bunun korkusuda var :D nede olsa yabancı plaka diyolar :++:
örnek verdim yanlış anlaşılmasın plakalar,illeri değiştirebiliriz :D
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2011, 21:19:58 Gönderen: skodam_1985 »

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;190368
:++::++: ya sevgililer yada evliler :++: yoksa başka işlermi dönüyor :knp::knp:

amaaa abi pek fesat gördüm seni :rm::rm: şehrin göbeğinde cayır cayır millet geçerken bahsettiğin iş dönmez abi :D:D en fazla yinsin içilsin olur :kiki: büyük ihtimal evlilerdi çünkü adam sinirli bir şekilde inice bayanın kaçacak delik arabasından bildim :++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;190398
amaaa abi pek fesat gördüm seni :rm::rm: şehrin göbeğinde cayır cayır millet geçerken bahsettiğin iş dönmez abi :D:D en fazla yinsin içilsin olur :kiki: büyük ihtimal evlilerdi çünkü adam sinirli bir şekilde inice bayanın kaçacak delik arabasından bildim :++:
la oğlum yanlış anladın sen beni :++::++::++: valla yapan yapıyo be kardeşim :D:D:D mobil servisleri bile varmış :D:D polis baskın yapmış geçenlerde:++::++:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;190362

Çok sağol ya tamda güzel şeyler düşünmüştüm efe kardeşimize inat kornaya devam beyler :haha:
-------------------------------------------------

06lkn66

• Ziyaretçi
bi arkadaşımın babası tır şoförü geçen yıl yeni tır aldılar ilk geldiği gün bizi gezdiriyodu lambada arkadan cabrio bmwden adam kornaya basıp duruyo ses etmedi arkadaşın babası ama snirlendiği belliydi neyse kalktık ilerdeki ışıklarda aynı araba önümüzde durdu bekledik tam yeşile döneceği sırada arkadan kornaya bi asıldı havalı korna tabi bmwnin üstü açıktı o sıra adamların sıçrayışını görünce gülmekten koptuk :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Trafik ışığı yeşile dönmeden daha sarıdayken kornaya basan insanlara şiddetle söverim her zaman en sinir olduğum tipler bir diğeride ekmek arabaları tamam anladık bakkalın önüne geliyosun niye kornaya basıyosun :D