škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sizcede böylemiyiz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Evet beklersin iki saat araba yok, sonra peşpeşe aynın 3 tane dizildiği bile olur, başıma geldi benimde :D Bu sefer hangisi boş ona bakardık :++:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen öyle abi sabaha kadar otobüs bekle gelmez sonra peş peşe gelir sende söversin bu 1

2. Olarakta geçen bir şeye şahit oldum geldiğim otobüs tıklık tıklım ve körüklü binmeye yer yok ve aynı otobüs arkamızdan duraga yanaşıyor bide ne görim adam cama vuruyor illada binicem diyor nasıl bi zihniyet var hala çözemedim resmen boş otobüse binmedi kapının camına yapışarak gitti herif :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;190506
Aynen öyle abi sabaha kadar otobüs bekle gelmez sonra peş peşe gelir sende söversin bu 1

2. Olarakta geçen bir şeye şahit oldum geldiğim otobüs tıklık tıklım ve körüklü binmeye yer yok ve aynı otobüs arkamızdan duraga yanaşıyor bide ne görim adam cama vuruyor illada binicem diyor nasıl bi zihniyet var hala çözemedim resmen boş otobüse binmedi kapının camına yapışarak gitti herif :D
aynen bende şahit oldum 2.  maddene :++::++: adam zorla bindi kapı kapanmadan dışardan geldi :++::++: adamın ayaklar dışarda kendisi içerde :++:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;190506

ya fortçudur ya cepçidir.

efe_38

• Ziyaretçi
gayet doğru birşey olmuş :D otobüs olayını daha şimdi yaşadım burda tranvaya bindikten sonra 1 saat içinde otobüse binersen bedava :D bari kullanıyım dedim yürüyerek 20dklık yol ama ben 40dk otobüs bekledim gelmedi ve bir geldi 4tane arka arkaya :f1: bakıyom hangisi daha yeni modelse ona biniyim diye :hanz: birde otobüs güzerhanı değişmiş haberim yok o ışıklı tabelada bizim cadde yazıyor hemen atladım bir baktım otobüs itin öldüğü yere gidiyor hemen şöförün yanına koştum nereye gidiyon ortak tabelada bozantı cad. yazıyordu dedim :hmm: gidiş yerlerimiz değişti bende tabeladan silecemde uğraşamıyom demezmi :eek: elimde kalacaktı vallaha :sopa: taa nerden eve yürüdüm 20dklık yol yürümeyim derken -11derecede 1saatlik yol yürüdüm,yürürkende durmadan şöföre ana avrat iltifat ettim :++:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;190656
ya fortçudur ya cepçidir.

Yok değildi yanında eşi vardı hatta binerken kadının burnuna istemeden dirsek attı kadın kıvranıyodu :++:

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;190661
gayet doğru birşey olmuş :D otobüs olayını daha şimdi yaşadım burda tranvaya bindikten sonra 1 saat içinde otobüse binersen bedava :D bari kullanıyım dedim yürüyerek 20dklık yol ama ben 40dk otobüs bekledim gelmedi ve bir geldi 4tane arka arkaya :f1: bakıyom hangisi daha yeni modelse ona biniyim diye :hanz: birde otobüs güzerhanı değişmiş haberim yok o ışıklı tabelada bizim cadde yazıyor hemen atladım bir baktım otobüs itin öldüğü yere gidiyor hemen şöförün yanına koştum nereye gidiyon ortak tabelada bozantı cad. yazıyordu dedim :hmm: gidiş yerlerimiz değişti bende tabeladan silecemde uğraşamıyom demezmi :eek: elimde kalacaktı vallaha :sopa: taa nerden eve yürüdüm 20dklık yol yürümeyim derken -11derecede 1saatlik yol yürüdüm,yürürkende durmadan şöföre ana avrat iltifat ettim :++:

:++::++:

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;190674
Yok değildi yanında eşi vardı hatta binerken kadının burnuna istemeden dirsek attı kadın kıvranıyodu :++:
:++::++::++:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;190674
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
HBU İtalya ve Avrupa birliği idi ancak bunu TR'ye çevirmişler renk ve yazılarla oynayıp kaldı ki bizde aynen böleyiz İtalyanlar gibi.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
biraz abartılsada aslında böyleyiz :D:D:D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı TheEren

• roro gemisindeki jakoben
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yaya geçidi birebir aynı olmuş dumur etti yani.Onun dışında otopark fln gayet güzel resmedilmiş.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İtalyanlara göre yapmışlardı..Şimdi değiştirmişler..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI