škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ruh hastası Garanti bankası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Garanti bankasında hesabım var, düz Bonus kartım var, yani normal kart, hiçbir özelliği yok.
Bugün mailime baktım, size Bonus plus trink card tanımlandı, kart yola çıktı , ahanda az sonra kapınızda gibi bir mail gördüm. Aradım, nedir bu dedim, efendim sizi Bonus'tan Bonus plus'a terfi ettirdik. Ben istemedim ki. Ama efendim hık, mık, gık...
Sonra mailin sonunu okuyorum, anaa mevcut kartımın numarasından da farklı bir kart bastırmışlar onu göndereceklerini algıladım. Niye farklı numara, efendim bu bonus plus, trink özellikli... ya kes, ben istemiyorum bu kartı, trink de istemiyorum. Efendim kartı iptal etmeyelimde size bonus yüklemesi yapalım. Birader iptal et, gönderme o kartı. O zaman size bonus plus ile tanımlanmış sigortayıda iptal ediyoruz onaylıyormusunuz. EVEEEETTT .
Oha ya, hem haberim olmadan hatta talebim olmadan bana bonus plus trink gönderiyorlar hem de haberim olmadan içinde sigorta poliçesi ile gönderiyorlar.
Resmen manyak bu herifler, hem benden trink özelliği için ekstra 15 TL alacakmış hemde adıma sigorta tanımlanmış durduk yere onun primlerinide yatıracakmışım. Yok ya...
:ban::ban::ban::ban::ban:
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Evet, geliyor o bankadan şak diye, teslim almaman yeterli  ;)

İmza atmadığın sürece kart açılamıyor, sonra iptal oluyor.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;190561
Evet, geliyor o bankadan şak diye, teslim almaman yeterli  ;)

İmza atmadığın sürece kart açılamıyor, sonra iptal oluyor.

İrfan abicim biliyorum öyle olduğunu da böyle denyoluk yapandan herşey beklenir diye işimi sağlama almak istedim.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: SubaruOutback;190564
İrfan abicim biliyorum öyle olduğunu da böyle denyoluk yapandan herşey beklenir diye işimi sağlama almak istedim.

Bana da geliyor hep, kapıdan dönüyor, Bonus Plus, Bonus Premium, cart curt. Hayatımda 2. bir kredi kartım olmamıştır. Maaş aldığım bankamın kartı sadece  :)

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;190569
Bana da geliyor hep, kapıdan dönüyor, Bonus Plus, Bonus Premium, cart curt. Hayatımda 2. bir kredi kartım olmamıştır. Maaş aldığım bankamın kartı sadece  :)

Bende Migros için kullanacağım kart vardı, money hede hödö kredi kartı. 1.5 senedir kartı ellemediğimi görünce iptal edeyim dedim, o günde tesadüf kart aidatı yansıtmışlar. :ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban: dedim; hemen iptal ediyoruz, kart aidatınıda iptal ediyoruz dediler.
(Harbiden de ağzımdan az biraz küfür kaçmıştı :( , ama iyi de oldu)

Geçen günde ofise Citibank'tan bir eleman geldi, siz çok seyehat edenler için kart aidatsız bir kartımız var, Atatürk havaalanında ücretsiz çay-çorba-yemek yiyebilceksiniz diye anlattı durdu. Birader biz hep Sabiha Gökçen'i kullanıyoruz , hah orada da bir vip bölümü açılacak diye salladı ama hal ve tavrından dolayı harbiden de salladığını hissetmiştim.
Babam olsun gelsin kart dedi, kart geldi, içinden çıkan broşürü okudum, sonra web sitesine baktım, bize önerilen ücretsiz zımbırtıların hepsi dış hatlardaymış, Sabiha Gökçen'de de hiç bir vip mip bölümü açmayacaklarmış. Bizde haliyle kartı aktif hale getirmedik oldu bitti.

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
en güzeli kredi kartın olmaması çok şükür iptal ettirdim.sadece maaş kartı var .
kartsız daha bereketli oluyor onun sonucuna vardım.paran varsa alacaksın :) peşin para
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sokakta kredi kartçılar var ya daha ne denir? :sopa:
"gel birader gel taze kredi kartı...sonunu düşünmeden yaşayanlara"
carpe diem kredi kartı

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kalender;190575
en güzeli kredi kartın olmaması çok şükür iptal ettirdim.sadece maaş kartı var .
kartsız daha bereketli oluyor onun sonucuna vardım.paran varsa alacaksın :) peşin para

Valla iyi diyorsunda her zamanda cebinde yüklü para ile gezilmiyor. Kart biraz şart :)
Bu arada herkes kartla çalıştığındanmıdır nedir, nakit para verince bozuk para bulamıyorlar. Herkes kartlara yüklenmiş durumda, muhtemelen süper ötesi ekonomimiz yüzünden de oldukça fazla icralık durumlar oluşuyordur.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iş yeri sahibiyim emin olun 1.5 tl yi bile kartla ödüyorlar günlük nakit akışı karttan çekilenin yanında para bile değil ha bizim için fark edermi etmez iş olsunda ister kart ister nakit ama durumlar iyi değil böyle giderse
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SubaruOutback;190574
Bende Migros için kullanacağım kart vardı, money hede hödö kredi kartı. 1.5 senedir kartı ellemediğimi görünce iptal edeyim dedim, o günde tesadüf kart aidatı yansıtmışlar. :ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban: dedim; hemen iptal ediyoruz, kart aidatınıda iptal ediyoruz dediler...
Tüh ben küfretmeyince iptal edemeyiz dediler demek ki. Ama konu başlığı gibi Garanti hakikatten ruh hastası. Durduk yere adamın canını sıkıyorlar.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;190604
Tüh ben küfretmeyince iptal edemeyiz dediler demek ki. Ama konu başlığı gibi Garanti hakikatten ruh hastası. Durduk yere adamın canını sıkıyorlar.

Çok kararlı olacaksın, kartının ileriye dönük taksitli satışlardan kaynaklanan borcu olmayacak. Azıcık küfür edecen, bak nasıl iptal ediyorlar.
Ben genelde imzalamadım ki kart sözleşmesini diyorum, yok imzalamışsınız diyorlar, iyide birader ben istemedim ki sen kendin otomatikten göndermişsin, hani ispatla imzaladığım yeri diyorum, oldu hemen iptal ediyoruz ddiyorlar nioahaaa.
Ya zaten sen daha ilk cümlelerinden vurgunu yemişsin, onların genelde 3 ayrı cümle kalıpları vardır. İlkinde senin basiretini bağlayıp kendilerinin haklı olduğunu göstermeye çalışırlar, sen baskın çıkarsan ikincisinde başka birşey önerirler, gene baskın çıkarsanda 3. cümlede size bonus verelim, puan yükleyelim derler, gene yok dersen peki diyerek iptal ederler.
Birde şöyle deseydin, sizin kanunen böyle bir hakkınız yok, gerekli yerlere şikayet ederim, sizi rezil ederim dediğinde anında peki diyorlar :++::++::++:

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlış hatırlamıyorsam, arkadaşım ya garanti veya akbank' tan ,,, düzenli ödeme hesabı açtırmış ( Beraberinde kredi hesabı da açarlarya para olmayınca ödeme yapabilmek için)
birgün eve gelen hesap extresinde hayat sigortası taksit ödemesi gelmiş,,,,
araştırdığı zaman otomatik fatura öderken 2-3 tl eksik kalan kısmı krediden ödemişler,,, krediden ödeyince kredi kullanmış gibi muamele yapıp, hayat sigortası yapmışlar.. falan filan.... yeter ki ellerine düşmeye gör....
en güzeli hiç bulaşmamak ama....
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2011, 12:18:49 Gönderen: hiko »
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
bu tür bişey banada oldu, talimatım olmadan benim hesabımdan otomatik olarak, bir şeylere havale yapılmış. işte sağlık sigortası 25 tl, şu policesi 10 tl, vs gibi. aradım söylendim. dedim benim talimatım olmadan nasıl yapabiliyorsunuz böyle birşeyi falan, hemen tuğber bey bir karışıklık olmuş en kısa zamanda düzeltip paranızı hesabınıza ekleyeceğiz denildi ve öylede oldu. takip etmesek kim bilir ne kadar daha gidecekti..
ama şunuda söyleyebılırım kı. garantı bankasını tek geçerim (internet bankacılıgı olarak)

kart olayına gelince, annemin kullandığı 3 tane kart var dogru düzgün, fakat kullanılan kart sayısı bu olmasına ragmen en az 6-7 kart var, neden kapattırmıyor anlamış degılım.
kullandıklarından birtanesinde, hemde aktif kullanılan bir kart ta gelecek ayın kart yenılenmesı tarzında birşey ıcın 40-45 tl para cekılmıs yada cekılmemısde bılgılendırme verılmıs tam emın degılım. annem müşteri hizmetlerini arayıp ben bunca senedır kartınızı aktif bir şekılde kullanıyorum ve siz benden kart parası mı talep ediyorsunuz, bana kartı iptal etmem için gerekli birimi baglarmısınız dedi :D hahahha :D direk geri adım :D ve tabı kı kart parasını vermedık. Nedense annem abım falan bu kart parası olayına uyuz oluyorlar :D

Garantı bankasıyla ılgılı olarak bir başka soyleyebıleegım. Benim babam 2005'te vefat etti, Mekanı cennet olsun, Nur içinde yatsın ve babama 2007 yılındada babama aıt kart çıkarmışlar daha dogrusu kart yenılenmesı. ve bız baya ugrasmamıza ragmen oncekı kartını ıptal ettıremedık. etmedıler yanı. sonrasında bızden o gelen ama bızım almadıgımız 2007 dekı kartın parasını odememızı ıstedıler. bızde odemedık, ardından gene bir kavga telefonu ki bu tür müşteri hizmetleriyle bu konuşmaları yapacaksanız, sakin geçmesi imkansızdır :) bize denilen kart parasını ödeyin ıkısını bırden iptal edelim olsun bitsin. Annemde halıyle kızmış bir şekılde parasından dolayı degıl, fakat ınada bındı bu iş ben odemıyorum ne yaparsanız yapın, denıldı. Çünkü ölüm ilanı ile birlikte bankaya gittik kapattırmak için hepsi ellerinde var. sonra daha üst mercilerle yapılan görüşmede haklı bulunduk netıcede ellerınde ölüm ilanı var ve bizim iki kartımızda para vermeden kapatıldı. Garanti ile bu sorunları yaşadık :) fakat ben hala garantı bankası kullanıcısıyım :) ınternet bankacılıgı bence en genış yelpazeye sahıp olan bankalardan biri :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende Garantiyi yeni iptal ettim.:)

Tüm harcamamı tek karttan yaparım.Bir sürü alışverişimi bu karttan kullanırım.Bonus trink, flex falan cepte zaten.Platinum falan yollamışlar.Hadi o da tamam dedik.

Gel gör ki kredi çekelim dedik üç kuruş bişey..Ön başvuru ok!, gittik 2 gün geçti haber yok.Aradım ne oldu la! " efendim olumsuz" neden? "Gelir yetersiz!" nasıl ya yuh yani :D

Gitti yapı krediye, oturdum.Kredi çekcem dedim.Tamam dedi.Nüfüs cüzdanını verdim.10 dk bişeyler doldurdu.Tamam beyefendi alabilirsiniz.:) Oha dedim hıza bak :) Masadaki kıza, dedim artık Garanti bankası benim için bitmiştir.Bireysel emekliliğimide aktarmak istiyorum.Tamam dediler o işide hallettim sayılır.

Teknolojiyi güzel kullanıyorlar.O konu tamam, ancak çok sıkıntılı bir banka.O kadar işlem yapıyorum ama adam kredime onay vermiyor.Diğeri nasıl onay veriyor peki?Saçmalık!

Garantinin flexy kartı güzeldi.Kartını kendin tasarlıyabiliyordun.O bakımdan ilginç oluyordu :) Ama olsun, bizde WORLD PLAY yada ADİOS kart alırız :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

06lkn66

• Ziyaretçi
garanti bankasında öğrenci hesabım var imzaladığım sözleşmede hesap işletim ücreti alınmaz diye ibare vardı geçen gün bankamatiğe gittiğimde 45 lira para çekilmiş işlem geçmişine baktım hesap işletim ücreti kesilmiş ne olur ne olmaz diye makbuzunu aldım bankamatikten sonra bankaya gittim makbuzdan hiç söz etmeden durumu anlattım dilekçe yazdırdılar hafta içi tekrar gel dediler gittiğimde sistem hatasından kaynaklandığını geri ödeme yapılamayacağını söylediler nasıl olur benim hesabımdan para çekilmeyecekti dedim bu arada bankamatikteki hesap işletim ücreti yazısı kalkmış makbuzu gösterip bu dava için yeterli dedim çıktım ertesi gün para hesabımdaydı:D