škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sıfır araç tavsiyeleriniz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Okuldan bir hocamız 30 bin tl altı sıfır dizel hb araç almaya karar verdi,

Bana da bu konuda danıştı, kendisi Dacia Sandero Blackline 1.5 dCi 70 HP almaya karar vermiş. Metalik platin grisini 26'ya bırakıyorlar. Liste fiyatı 26700. Bugün bakmaya Dacia showroom'una gittik, ben açıkçası beğenmedim. Tamam 26'ya sıfır dizel hem de Renault güvencesi ile almak bir anlamda mantıklı ama araca ısınamadım. Arabam.com'daki stepway testi de pek iç açıcı değil. Ama hocamız şu an kullandığı 2004 Lada'sından lpg uyumu konusunda ç.ok çektiği için hem burada servisi olan (sadece renault ve ford var) hem de dizel 30 bin tl altı araç almak istiyor.

Kısa süre içinde muhtemelen almış olacak. Bu konudaki önerilerinizi yazarsanız belki ortak bir fikir oluşur.

Dacia Sandero Blackline 1.5 dCi (abs yok, tek hy)

http://www.dacia.com.tr/page.aspx?id=686

>> Katalog

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir de Fabia 1.2 TDI ne zaman gelecek bilen var mı? Polo ve Ibiza'da geldi, Fabia geç kaldı biraz. Belki makul bir fiyata alınabilir.

Çevrimdışı roomster.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
DACiA aklıma gelecek son arabadır üstelik 26000TL :hanz:bence 26000 sıfır da olsa bu arabaya haram:sopa:  ikinci el az kullanılmış bişeyler daha iyi olabilir ama dacia tam anlamıyla havaya atılmış para demektir bence!İllaki sıfır isteniyosa 2-3 bin tl daha verilip donanımlı bir araç alınması daha mantıklı ...hatta kesinlikle en doğrusu:adm::adm::ok:
[SIGPIC][/SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Corsa 1.3 CDTI baz C'mon paketli, 32 küsür bişi. İnerler pazarlıkta.

33 küsüre Fabia var 1.6 TDI.

Ama Daciaya baktığına göre sanmıyorum ki burun kıvıracaktır;

ABS'li 110 beygirlik canavar Kia Rio 30 kağıt ;) Çok canlar yakıyor bu araba :)

Ek olarak büyük bişi dilerse yine aynı motorlu ABS+ESP mevcut Accent Era 30 kağıt yine, güzel otomobil parasınca, kazıksız, yalan dolansız güzel firmalar, adamın anasından emdiği sütü burnundan falan getirmezler tahminim araçları vardır ellerinde, para-çokomel.
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2011, 20:37:11 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi baktım, Punto evo mjet 31300'den başlıyor.

Getz CRDi abs'li 27 küsür, i20 30 küsür lira. Bunlar daha mantıklı geldi bana.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;190814
Corsa 1.3 CDTI baz C'mon paketli, 32 küsür bişi. İnerler pazarlıkta.

33 küsüre Fabia var 1.6 TDI.

Ama Daciaya baktığına göre sanmıyorum ki burun kıvıracaktır;

ABS'li 110 beygirlik canavar Kia Rio 30 kağıt ;) Çok canlar yakıyor bu araba :)

Ek olarak büyük bişi dilerse yine aynı motorlu ABS+ESP mevcut Accent Era 30 kağıt yine, güzel otomobil parasınca, kazıksız, yalan dolansız güzel firmalar, adamın anasından emdiği sütü burnundan falan getirmezler tahminim araçları vardır ellerinde, para-çokomel.

Bu fiyatlarda koreliler gayet mantıklı...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: turker;190815
Şimdi baktım, Punto evo mjet 31300'den başlıyor.

Getz CRDi abs'li 27 küsür, i20 30 küsür lira. Bunlar daha mantıklı geldi bana.

O dediklerin ufak araba.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence de corsa 31.500 e sattılar 111. yıl versiyonunu aralıkta, en dolusu yani.. şimdi de sanırım 33 küsürlere alınır...
corsa nın motorunun sahibi olan fiat markası da düşünülebilir, dacia ya kıyasla yani, yoksa fiat ta düşünmezdim ben olsam ama ikisinden hangisi dersen punto evo derim...
dacia ya gerçekten gerek yok bence..

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

06lkn66

• Ziyaretçi
üç hafta önce komşumuz aldı sandero blackline ikinci arabaları fabia var bide fabiaya göre çok yüksek olduğundan virajlarda güven vermiyo diyo onun dışında güzel araba memnunum diyo

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;190821
üç hafta önce komşumuz aldı sandero blackline ikinci arabaları fabia var bide fabiaya göre çok yüksek olduğundan virajlarda güven vermiyo diyo onun dışında güzel araba memnunum diyo
Fabia I ise sandero yüksektir ama Fabia II ile yükseklikleri aşağı yukarı aynıdır diye tahmin ediyorum belki Fabia II daha bile yüksektir tavanı malum :)

Abi Seat showroom'una 1.2 tdi geldiyse o düşünülür Fabia 1.6 tdi yüksek fiyatı biraz ama kaliteli araba sonuçta, siz daha iyi bilirsiniz tabi bir kardeşinizin fikri :)
-------------------------------------------------

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;190837
Fabia I ise sandero yüksektir ama Fabia II ile yükseklikleri aşağı yukarı aynıdır diye tahmin ediyorum belki Fabia II daha bile yüksektir tavanı malum :)

Abi Seat showroom'una 1.2 tdi geldiyse o düşünülür Fabia 1.6 tdi yüksek fiyatı biraz ama kaliteli araba sonuçta, siz daha iyi bilirsiniz tabi bir kardeşinizin fikri :)

fabia I hb imzamdaki sahra beji araba

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bana kalırsa Fiat Linea düşünülebilir (sevmediğim araba ama fiyatına göre iyi gibi)

yada Hakan'ın dediği gibi Hyundai Accent Era :)

hem bu arabalar geniş arabadır getze yada i20 ye oranla :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı mkucuk

• Mastır Yoda
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benim de ilk göz ağrım accent era var, kullanırım sıklıkla. 1.4 benzinli 97 hp. dizeli 1.5 110 hp. performansı mükemmeldir. ayrıca aracın malzemesi de gayet kalitelidir. sac kalınlığı, iç toprpido plastikleri, zemin, tavan vb. sakın tipine aldanıp dandik sanmayınız. ayrıca parçaları çok makul. tampon boyasız 50 tl orjinal. arka farlar 40 tl. önler 65...
dizel düşünüyorsa fiyat performans olarak alınabilir bir araçtır.
6 aylık vergisi 347 tl. servis bakım fiyatları da gayet uygundur.
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2011, 22:31:31 Gönderen: mkucuk »

Çevrimdışı BuRZuM0765

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 1.2  dizel baya zor ve 1.6 dizel az sayıda 1.2 Tsi Fabialar Marttan sonra anca gelme ihtimali varmış haberiniz olsun.
İyi forumlar.:ok:
[SIGPIC][/SIGPIC]1.2 HTP Ambiente Dinamik
Kapuçino Bej