škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç Teslim esnasında yapılabilecek jest önerileri :))

crash · 41 · 12558

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar araç teslimatımız sırasında müşterilerimize hoşluk olsun diye ufak jestler yapmak istiyoruz.Siz olsanız ne gibi bir jestten hoşlanırsınız.Önerilerinizi bekliyorum.Ona göre şirketimize öneri sunulacaktır.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Trafik seti
Lastik tamir ve kompresör seti
Boya bakım ve koruma paketi
Mercekli araca xenon kit
Cam filmi

gibi jestler geldi aklıma  :)

Alıntı yapılan: Suleyman;191671
Depoyu fulleyin :++:

Bu en iyisi ama

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Irfan Abinin dediği gibi ufak tefek şeyler geliyor insanın aklına hep, bende öyle düşünürdüm ta ki aracımı satılığa çıkarasıya dek, geç baba kimsenin salladığı yok ne aküyü ne yangın tüpü-trafik setini, ne 4300K Xenonu, ne lastikleri ne bişeyi falan fişmaaan...

Xenon desen 4300K'sı ele ayağa düşmüş dandirik markaların bile var artık, trafik seti falan fişman zaten alan mı var umursayan mı var? Bizim sitede 400 otomobil var, babam yönetime bi tane aldı ortak herkes onla gidip geçip geliyor gel gör ki sıfır aracın 3 yıl muayenesi yok taksidi biter be ya o vakte :D

Velhasıl vatandaşın müşterinin 20 liralık göz boyamalara karnı tok.

Sen Rıfat Abi'ne de ki İnanç Abim, gel bu milleti daha az yolalım, arabayı 1000 TL pahalı satıp döşediğimiz müşterinin gözünü zabidik zubidik şeylerle boyayıp, parasını yolmayalım.

Haaa, ama yok o para ille alıncaksa, gel abi 2 yıllık ücretsiz periyodik bakım ver, haaa ama olmaz niye, bi tapa açıp yağ doldurmayada 50-80 TL almasa nolur koca firmanın hâli ?

Boşversene Abi, millet anasının gözü, boş şeyler, arabayı düzgün verde sen yoluna ben yoluma, kimse bişi beklemez zira memnun edici, aşırı kârı kısıcı şeyleri yapmazsınız sizde... ;)

Boşver baba

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Volkswagen bayisinde aracı teslim etmeden önce hediye paketi gibi üzerine kurdela felan bağlayıp,aracın sahibi gelince,gelişimini tamamlayamamış çocuk gibi garip hareketlerle alkış tuttuğunu görünce,en büyük jest budur diye düşünüyorum.

Bizimkine niye sarmadınız diye sorduğumuzdada,tipe göre muamele abi demişlerdi.Alkış yapan adam enteldi)
Bizim bagajdada trafik setinden başka birşey yoktu.
Aracın üzerindeki dandik halı paspasları bagaja koyduk,35 liralık Doğuş Otomotivin yaptırdığı paspasları alıyoz,babam hediye dimi bunlar dedi.Adam nerdeyse babamın kolunu koparacaktı ne hediyesi diye.

+olarak aracı kapıya çıkarırken marşpiyele kurbanlık dananın kamyon arkasına binerken yaptığı gibi basınca,iyice anladım jest mest hikaye.

Jest yapıcam diyosanız,aracın üzerindeki hiçbir ambalajı sökmeyin abi.Nedense sıfır araç alanlar o ambalajlara hasta oluyor :D
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2011, 12:06:06 Gönderen: Can »

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakancım sana ticari araçlardan ne kadar kar ettiğimizi söylesem gülersin :D Kar eden Doğuş Otomotiv ;)

Çevrimdışı hititman

• para koleksiyoneri
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Biz arabayı aldığımız da Renault bayisi fullettirmişti artı ilk bakım ücretsizdi :D

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ben jest dedim siz xenondan girip depoyu fulletmekten çıktınız :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hititman;191699
Biz arabayı aldığımız da Renault bayisi fullettirmişti artı ilk bakım ücretsizdi :D

Reno baba, objektifiyet konuştururum, hepsine gittik baktık, tanımam üzerlerine, adamların TR pazarındaki gücü kudreti almış başını gidiyor, Allah yürütmüş ileri, en güzelce, en adabıyla, en fayda max. otomobilleri en profesyonel satış temsilcileriyle satan firmadır, çok netim.

VW'ye doldurmuşlar 90-60-90'ları kapı açmayı bilmiyorlar, Allah belamı versin Caddy'nin ters mandallı sürgülüsünü açamıyorlar, arabadan anlamıyorlar, Neziroğluna git bakiyim adamlar bırak kendi arabalarını, piyasayı ezbere biliyorlar, eğitmişler belli, Sport Tourer başında tartışıyoz, adama Octi dedim, 210.000'deki olayına kadar biliyor trigerini. Daha Skodaya git bilmezler :++:

Sora dedim ya Mehmet Abi, sen İktisat mezunu musun, lise terk dedi, demek ki üniverste okuma falan hikaye, marka güzel eğitmiş, tecrübe var. Zira bana çok mantıklı konuştu, arabanın donanımlarını yaratırken, kim bincek dedi, babam dedi oğlum biner, adam dedi ki ya çıkar navigasyonu, Ankara'da bilmediğiniz yer mi var lan sizin dedi, sanki her gün farklı şehre gidiyonda büyük iş adamısın dedi, aha baban emekli sen öğrenci, ne boşa para veriyon ded satış temsilcisi :)

Hırsız değiller abi Doğuş gibi, Renault bu ülkede binilecek tek markaymış ama geç anladık acemiliğimize geldi, bir daha ömr-ü hayatımda (Allah sen büyük söletme) Doğuş'tan yahut VAG'dan araba alırsam dünya alem bana kaysın. Terbiyesizlik diz boyu.
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2011, 12:36:11 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;191700

Tamam buldum, aldığı aracın aynısından minyatür oyuncağını verin.
Odamı olmadı, anahtarlıkta el sıkışalım.
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2011, 12:46:26 Gönderen: Suleyman »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: crash;191700

Hımmm

O zaman aracı satın alanın elini nazikçe sıkarken öne doğru hafifçe eğilin, zarif bir jest olur  :)

Ben jest dediğinde bu tip hediyeleri anladım. Zira Yüce Oto da zaman içinde bu saydığım zımbırtıları vermiştir, film, tamir kiti, karter koruma sacı vs. Karter sacı xenon kit kadar fiyatlı  ;)

Onlara para yok dersen ajanda, takvim, şampuan, kil, MF bez  :D

Çevrimdışı Oged

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.citroenserhan.com
Valla bizde servis olduğumuz için onarımdan çıkan araçlar için düşünüyoruz böyle şeyler ancak buraya yazılan jest isteklerini görünce hiç yapmamak en iyisi diye düşündüm bi an:D
http://www.citroenserhan.com
İstanbul\'un en tecrübeli Citroen Yetkili Servisi Citroen SERHAN 15 Yaşında...

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
lastik  şişirme tamir aparatı verin :)

adam zaten vw den yemiş yiceğini üstüne soguk su verin jest olsun :)

Çevrimdışı Oged

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.citroenserhan.com
servisinizde varsa en mantıklısı bakım indirim çeki verin yerine göre birden fazla hem bu sayede geri dönüşte sağlamış olursunuz
http://www.citroenserhan.com
İstanbul\'un en tecrübeli Citroen Yetkili Servisi Citroen SERHAN 15 Yaşında...

efe_38

• Ziyaretçi
en büyük ödül benzin :D bir ara fiatın böyle kampanyası vardı doblo alana 2000tl lik yakıtı bizden diye çokta güzel birşey :) ayrıca irfan abinin dediği gibi ufak hediyeler iyi olur ayrıca bolca anahtarlık verilmeli :) veya birkaç bakımı ücretsiz olabilir,4tane kışlık lastik hediye edilebilir vs. böyle uzar gider :D