škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç Teslim esnasında yapılabilecek jest önerileri :))

crash · 41 · 12563

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Biz jest olarak VW 'den :

-Boya Koruma
-Koltuk Koruma
-Cam Filminde belli bir miktar indirim
-Yangın tüpü

-Trafik ve ilk yardım seti zaten tüm VW araçlarında bulunuyor :)

Bence periyodik bakımlarından bir miktar indirim olsun bu yeter :D
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;191703
...bir daha ömr-ü hayatımda (Allah sen büyük söletme) Doğuş'tan yahut VAG'dan araba alırsam dünya alem bana kaysın. Terbiyesizlik diz boyu.
Bir gün "herşey çoktan değişir" ise, yanarsın, demedi deme.:kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;191736
Bir gün "herşey çoktan değişir" ise, yanarsın, demedi deme.:kiki:

VW müşteriye gömelemeyi terk etsin, biz yine değişiriz. Skoda benim sevdamdır, ama gel gör ki artık sevgililiği bırakmış vaziyette, fahişe gibi, para yiyor ve vermiyor adam akıllı oturmuyor :++:

Çevrimdışı BuRZuM0765

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
En güzel jest insanları hatırlamaktır. Arabayı satana kadar elli kere müşteriyi arayan satış personeli satıştan sonra bir kere aramaz. Memnuniyetin geri dönüşü sorarak olur. Aldığınız araçtan memnun musunuz, bir sorunuz, sorununuz var mı....
Bayramda seyranda doğum gününde mesaj atmalar vs. Bunlar da biz sizi hatırlıyoruz demektir.
Ufak tefek bakım ürünleri olabilir. Ya da bir takvim, duvar saati bir çok şey olabilir.
Ama en önemlisi iyi eğitilmiş satış personelinin müşteriyle geri dönüşlü iletişim içinde olmasıdır. Ömür boyu arasın demiyoruz tabi :ok:
[SIGPIC][/SIGPIC]1.2 HTP Ambiente Dinamik
Kapuçino Bej

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
biz aracı alırken özellikle skoda için konuşuyorum ilk yardım trafik seti,ilk bakım ücretsiz,lastik paspas bagaj filesi bagaj havuzu gibi aksesuarlar vermişlerdi
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Gearbox

• Ziyaretçi
ben eskihisardan poloyu ve caddy i aldığımda
boya koruma
koltuk koruma
motor koruma
ufak model araç hediye edildi.ben daha çok aracın orjinal aksesuarlarından maliyeti düşük ürünler hediye ederim. (örn; poloya krom egsoz ucu) yada plakalıkta park sensörü var vw aksesuar onları hediye ederim :)

Çevrimdışı murathan28

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben aracı aldığımda jest olarak araca park sensörü hediye ettiler.Daha doğrusu ben istedim onlarda kabul etti.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sünnette  cocukların boynundan gecirilen masallah yazısı gibi arabayı alan kisinin adı yazıdırılmalı arac tesliminde öyle bir kusağa ve arabanın üstüne koyulmalı
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence yıllık 2 kere boya koruma hediye paketi sunulmalı ve ferdi kaza sigortası sunulabilir...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teslim alınmadan önce müşterinin aracını kurdeleyip, bir kaç bayi personeli toplanıp alkışla, aracın başında anahtarını ve aracı teslim etmek hoş ve değişik olabilir..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.500km sonraki yağ değişimini ücretsiz yapın. Sonra nasılsa katlaya katlaya servisten geri alınıyor.
Birde müşteriyi unutmayın, bayramda seyranda kart gönderin. Kart üzerinde aracının temsili fotoğrafı olsun, pohtoshoplada adamın aracının plakasını o temsili aracın üzerine ekleyin.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hititman

• para koleksiyoneri
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;192106
ileri sürüş teknikleri eğitimi verin...

inanmayacaksınız ama renault onu da veriyor şu an bir tane renault alana o da hediye bu ülkede kral renault :favo1: Ve işin ilginci nisan 2005 ten itibaren yapıyorlar bunu. http://www.renault.com.tr/page.aspx?id=89

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ya şu reno birde vw gibi şöyle eli ayağı düzgün araç çıkarsalarda yamuk yumuk araba çıkarmayı bıraksalar  daha kral olacaklar. ama nerde eğri büğrü eciş bücüş,beli kambur,göbeği çıkık burnu yamuk araba varsa kesin renodur git alnından öp,vw gibi eli ayağı düzgün araç yapsalar inan bir dk vw grubuna bakmam.mesela son çıkan sport torer mi neydi,birde son kasa laguna mükemmel ötesi bişi.gerek donanım ve gerekse tasarım mükemmel bişi.Ama yüz aracta anca 2-3 arac böyle geri kalan dandik tipsiz vede kılıksız araçlar hakan.Birde aracın içine girdiğinde o güvenlik hissini veremiyorlar,plastik aksamları iğrenç bişi.Ama elemanları ilgililer gerçekten,daha fazla servis ağı,daha fazla ilgi.....reklam tanıtım güzel şeyler bunlar.vw de birde bunlar olsa daha mükemmel olurdu.
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2011, 12:14:41 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;192102
Teslim alınmadan önce müşterinin aracını kurdeleyip, bir kaç bayi personeli toplanıp alkışla, aracın başında anahtarını ve aracı teslim etmek hoş ve değişik olabilir..

bunun biraz daha arengillisine karar verildi :++: ama burası herkese açık bir forum olduğu için buraya yazamam.Çalarlar yoksa :haha:
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...