škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Protesto için 1tl'lik benzin alalim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;15654
O ZAMAN YAPILACAK BİŞİ YOK HERŞEY NORMAL DEMEKTİR ÖYLEMİ?:confused:

bi bakıma evet. petrole zam gelince zammı değil, devletin aldığı vergiyi tartışmak gerekir. multimilyonerler vergi kaçırmazsa bizde az vergi öderiz, bütün esnaf fiş keserse her işletme gelirini dürüst açıklasa maliyede kıvranmaz bu kadar vergi toplamak için.

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;15661
bi bakıma evet. petrole zam gelince zammı değil, devletin aldığı vergiyi tartışmak gerekir. multimilyonerler vergi kaçırmazsa bizde az vergi öderiz, bütün esnaf fiş keserse her işletme gelirini dürüst açıklasa maliyede kıvranmaz bu kadar vergi toplamak için.
çok doğru bir tespit önce birey olarak sorumluluğumuzu bilmemiz gerekir.devletten vergi kqaçırmak için her türlü yol deneniyor.malesef
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugece eve geze geze gelıyorum evın yakınlarındada shelın ıstasyonu var ısıklı tabelada degısıklık yapıyorlar sordum ındırımmı dıye malesef acı haberı aldım 6 kurus daha zam gelmıs ve kursunsuz benzın 3.18 olmus

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;15717
bugece eve geze geze gelıyorum evın yakınlarındada shelın ıstasyonu var ısıklı tabelada degısıklık yapıyorlar sordum ındırımmı dıye malesef acı haberı aldım 6 kurus daha zam gelmıs ve kursunsuz benzın 3.18 olmus
:ban::ban::ban:o zammı yapanlara ve haksız kazanç sağlayanlara.......:kafa::boks:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ