škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Geçte Olsa 200 Bin Kutlaması :)

kadir_ · 66 · 20046

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Atas farkı :D

207000 olmuşuz vay beee :D

Gene cam çatlamış :(

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Araç maşaallahlı, fakat hacı o fındıklı Giresun stickerı sanırım, pek güzel durmuyor be yav?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;191905
Araç maşaallahlı, fakat hacı o fındıklı Giresun stickerı sanırım, pek güzel durmuyor be yav?

Aynen öyle basınçlı suyla daldım ama bi kısmını parçalayabildim ellede çıkarırsam yapışkan kalıcak polisaj yapılacağı zaman sökerim büyük ihtimal :ok:

Bizede cam dayanmıyor gene cam kırılmış daha senesini yeni doldurdu.Artık koleksiyon oldu bilgisayarda her camın fotoğrafı var :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;191910
Aynen öyle basınçlı suyla daldım ama bi kısmını parçalayabildim ellede çıkarırsam yapışkan kalıcak polisaj yapılacağı zaman sökerim büyük ihtimal :ok:

Bizede cam dayanmıyor gene cam kırılmış daha senesini yeni doldurdu.Artık koleksiyon oldu bilgisayarda her camın fotoğrafı var :D

Tüketim malı, elbet değişecek, kafanın önünü bi cam koruyor alt tarafı cam anasını satim işte bildiğin cam, bi taşlık canı var, değiş gitsin, hem eskiyen cam çizik çarık neyin yenisi gelince görüş ferahlar ;)

Gearbox

• Ziyaretçi

efe_38

• Ziyaretçi
eline sağlık kadir :) güzel bir jant,ince lastik birde detailing yaptınmı tadından yenmez :ok:

Alıntı yapılan: Gearbox;191940
araç km sine göre dipdiri duruyor maşallah :)

buyur 220bini devirdi :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gearbox;191940
araç km sine göre dipdiri duruyor maşallah :)

Babam ona harcadığı parayı bana harcamıyor vallahi kıskanıyorum :D Bi yerinden ses gelse babamın içi sıkılır dayanamaz gider yaptırır.Satmaya bile kıyamıyor,heralde 100-200-300 diye gidicez :)

@Efe

Jant bende istiyorum ama babam pek sıcak bakmıyor hele seneye ehliyetim bir olsun o zaman ilgilenicem bu konulara aklımda O.Z racing in bi jantı var güzel durur diye umuyorum 17" lik bakalım :)

« Son Düzenleme: 07 Şubat 2011, 22:29:29 Gönderen: kadir_ »

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah kaza bela vermesin baya km yapmıssınz :D

ne kadar yakıyor?lpg var mı?
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;191960
eline sağlık kadir :) güzel bir jant,ince lastik birde detailing yaptınmı tadından yenmez :ok:

buyur 220bini devirdi :D

kardeşim arkadaki caddy sizin mi? 220 bindeki mercedes daha yeni sayılır :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;191977
Allah kaza bela vermesin baya km yapmıssınz :D

ne kadar yakıyor?lpg var mı?

Sağolasın aynen öyle araba yerinde durmuyor hiç sürekli bir yerlerde.

Yakıt olarakta 240-250 yakıyor ş.içi lpgde.Benzinde de 1 depo 550 lt gidiyor depoda 55 lt dersek 55x4=220 onuda 550 ye bölersek 40 kr eder :D

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;191961
Babam ona harcadığı parayı bana harcamıyor vallahi kıskanıyorum :D Bi yerinden ses gelse babamın içi sıkılır dayanamaz gider yaptırır.Satmaya bile kıyamıyor,heralde 100-200-300 diye gidicez :)

@Efe

Jant bende istiyorum ama babam pek sıcak bakmıyor hele seneye ehliyetim bir olsun o zaman ilgilenicem bu konulara aklımda O.Z racing in bi jantı var güzel durur diye umuyorum 17" lik bakalım :)

aracın rengide gri olduğundan jantlar çok güzel olur.:ok: babamda arabayla çok ilgilidir teknik sorunlar ondan aksesuar benden :) jantlara filan karışmaz

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maaşallah, :) Plakalık iptali ve sis farıda lazım
-------------------------------------------------

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;191986

plakalık iptali kafamda en kısa sürede uygulamak istiyorum ancak malum havalar ankarada soğuk :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;191986

Sis farı bizde farın içinde o yüzden gerek yok plakalar değişmesi lazım ezik büzük basmışlar o yüzden iptal etsemde bi anlamı olmicak :)

06lkn66

• Ziyaretçi
bu araba bende olsa yıkamamki nasılsa yola çıkınca dip gaz gideceğimden kirlenecek :D araba hala diri kadir emek olduğu belli allah kaza bela göstermesin:D