škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

14 şubat için hediye tavsiyesi

Ziyaretçi · 232 · 49270

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;192459
En güzel hediye bence kullanacağı bir hediyedir

Fular
Kitap
Çiçek
Güzel bir akşam yemeği
Güzel bir gezi
Aromaterapi bakım kuponu ;)

Bunlar benim silahlarım, her biri işe yaramıştır :D Hepsi aynı anda değil tabi, yıl yıl...

not aldım ilerde kullanacam bunları hocam sağolun :D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;192535
Kolye de olur canım ne olacak..Aksesuar kullanabilir ki eşarp üzerine ?

Bitenekadar.com'da çok seçenek var, bakabilirsin..

Benimde ilk tecrübem olacağı için :D Önemi büyük :)

Kalpli bir puzzle, içinde sizin beraber çekindğiniz fotoğrafınız olabilir.(Çok beğeniliyor :ok: ) (tish-o.com.tr)

Çikolata sepeti.com'dan harf çikolata yaptırılabilir..İlginç olur..

Cake loungne'dan özel bir şeker hamuru kaplı pasta yaptırılabilir.Ama işte onu özel bir yerde servis ettirmen gerekecektir.

vs. vs.. :)

puzzle güzel olabilir abi ben bi araştırma yapıyım sağol abi :)

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bır aksam yemegınde guzel masada gul olsun..alacak bısey bırakmamıssın barı bı kaç söz söyle. :)

''seni tahmin edebilecegin kadar degıl tahammul edemeyecegın kadar cok seviyorum sana sevgilim diyebılgıdım ıcın kendımı cok sanslı hıssedıyorum.. sana cıcekcıden degıl kalbımden en guzel kösesınden gullerı kopartıp verıyorumm..''

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Ucuz bişi olsunda nolursa olsun, sonuçta el kızıdır nihayet :)

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;192551

abi ona kalsa hiç hediye istemiyoda almayıncada olmuyo şimdi artık parasında değilim 200 sınırına kadar herşey olur bursumu çektim bekliyorum:++::++:

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ya ömer kardeşim moralini bozmak gibi olmasın ama yaşın 19 muş,
istatistiklere bakacak olursak, %92,8 oranla sen şuandaki yengemizle güzel bir "finishing" yakalayamayacaksın.. :) cutting aşamasını nasıl atlattığını bilemeyiz tabi de en azından şimdilerdeki "polishing" aşamalarını kendini en az yoracak malzemelerle atlat... :) ki ileride aklına geldiği zaman "vay be, ne emek harcamıştım da yazık oldu bak, o zamanlarda pahalı olan colli wax yerine ucuzundan bir market ürünü de alsam olurmuş" diye hayıflanma... :)
şimdi sen bursu çektim falan demişsin ya ondan yazdım, o kadar parayı daha hayırlı olacak işlerde kullan bence, hem o kadar zamandan sonra aklı başında bir kız zaten senden pahalı hediyeler beklemez...
moralini bozmadan ve az hasarla atlat bu yılkini... :)

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Sertan_c;192569
ya ömer kardeşim moralini bozmak gibi olmasın ama yaşın 19 muş,
istatistiklere bakacak olursak, %92,8 oranla sen şuandaki yengemizle güzel bir "finishing" yakalayamayacaksın.. :) cutting aşamasını nasıl atlattığını bilemeyiz tabi de en azından şimdilerdeki "polishing" aşamalarını kendini en az yoracak malzemelerle atlat... :) ki ileride aklına geldiği zaman "vay be, ne emek harcamıştım da yazık oldu bak, o zamanlarda pahalı olan colli wax yerine ucuzundan bir market ürünü de alsam olurmuş" diye hayıflanma... :)
şimdi sen bursu çektim falan demişsin ya ondan yazdım, o kadar parayı daha hayırlı olacak işlerde kullan bence, hem o kadar zamandan sonra aklı başında bir kız zaten senden pahalı hediyeler beklemez...
moralini bozmadan ve az hasarla atlat bu yılkini... :)

abi böyle bi örnek ölsem aklıma gelmezdi :++::++::++: tabi neyin ne olacağını allh bilirde ailelerimiz falan biliyo abi beş yıldır çıkıyoruz hakkımızda hayırlısı neyse o olsun ama sanmıyorum ayrılacağımızı inşallahta olmaz öyle bişey zaten ona sorsam alma deyip geçiştiriyo ama bi hediye almayıncada olmuyo gözüme görünmez artık parası neyse verecem güzel bi hediye olsunda geçen yıl fotoğraflarımızla slayt hazırlayıp her zaman gittiğimiz cafede parmağına yüzük takmıştım bu sene öyle yaratıcı bi fikirde gelmiyo aklıma :D

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
elbette ki hepimizin hakkında hayırlısı ne ise o olsun inşallah da, senin de dediğin gibi artık birçok şeyi aşmış olmalısınız onca zamandan sonra.... geçen yılki gibi, orjinal ve onu daha fazla mutlu edebilecek ama maliyetsiz bir hediye... manevi değeri daha fazla olacak bir hediye yani... bu kız milleti öyle bişeydir ki, iphone4 alırsın 12 taksitle, daha taksitleri bitmeden unutur gider, ama yolda yürürken dalından bir çiçek kopartıp verirsin beklemediği bir anda, o dandik çiçeği 20 yıl sonra unutmaz sana der ki "hatırlıyor musun bu kurumuş otu bana sen vermiştin 20 yıl önce, bunu verirken ne demiştin söyle bakıyım" diye de senden de hatırlamanı bekler... :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir kaç tane çikolata al, bir tanesinin dikkatlice içini aç, ısır azıcık ve içine not yazıp kapat.Sonra kıza ver.Not'ta şu yazsın, "hepsinin tadına baktım ama hiç biri senin kadar tatlı değil" :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: mygokhan;192631
Bir kaç tane çikolata al, bir tanesinin dikkatlice içini aç, ısır azıcık ve içine not yazıp kapat.Sonra kıza ver.Not'ta şu yazsın, "hepsinin tadına baktım ama hiç biri senin kadar tatlı değil" :ok:

Vay vay vay MyŞair :ok:

Surata şaplak da yemek var, ne demek hepsinin tadına baktım, neyi ima ediyorsun.... :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;192551
:++::++::++:
Alıntı yapılan: mygokhan;192631
"Vay, vay vay!!!" şeklinde hayretimi belirtiyor ve huzurunuzda saygıyla eğiliyorum.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;192634
Vay vay vay MyŞair :ok:

Surata şaplak da yemek var, ne demek hepsinin tadına baktım, neyi ima ediyorsun.... :D

:++:
Öyle tabi risk var ama ilişkinin durumuna göre değişir.Olgnlaşmış bir ilişkide bu cümle yanlış anlaşılmaz, aksine tüm sevgi sözcüklerini duymanı sağlar :D Denenmiştir :++: :++:

Alıntı
hakanerdogan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ucuz bişi olsunda nolursa olsun, sonuçta el kızıdır nihayet

:++: :++: :++: :++: :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Her kadın ayrı bir vakadır, yine de "dikkat" diyeyim :)

Ben de çok çikolata yedim gençken :++:

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;192650
Her kadın ayrı bir vakadır, yine de "dikkat" diyeyim :)

Ben de çok çikolata yedim gençken :++:

:++::++::++:

Abi tecrübelisin iddia etmem saygı duyarım ve dinlerim :D Hatta sen ince düşünceli ve nazik birisin, sende böyle diyorsan kesin dinlerim seni :D

Ama şunu söyleyeyim, kadınları anlamak gerçekten güç, bunu çok iyi anladım.:)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP