škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

14 şubat için hediye tavsiyesi

Ziyaretçi · 232 · 49420

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;193065
Abi zaten 4 saat yoldan sonra 6 saatlik bi zaman vardı,sabahtan karar verdim.Etrafa baktım Beyaz Octi görürüm diye ama göremedim :D
aydan aya gidiyorum abi zaten,sende abarttın :D

Neyse,adamın konusunu baltalamayalım :D

baltalasan nolacak la sanki konularımda her türlü geyiği döndürün güzel eğlenceli oluyo işte yanına gitme olayı bende maalesef yemiyo hacım aynı binada oturuyoz aynı şehirde okuyoz :++::++:

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;192917
Bana Gazi İİBF dekanı desin, "Marlboro Red Box kısa" üzerine tez yayınla, indiririm onu o koltuktan ordinaryus diye okulun başına geçerim :++::++::++:

Hacı kıtalararası, yeryüzünde ne sigarası varsa denedim.

Lucky Strike, Diamonds, Camel'in envai çeşitleri, Pall Mall'ın ABD versiyonları, Kent, West, L&M, Winston, Davidoff daha aklıma gelmeyen ne varsa, Kıbrısta denemediğim efsane mal yok...........

Marlboro'nun o kokusu o tadı hiç bişeyde yok. Boşuna efsanesi değil alemin. Rus sigaralarından tut aklına ne gelirse denedim, yoook yook yok.

ABD'de yine denemediğim bira yok. Bud, Corona, Miller (envai çeşidi) daha aklına ne gelirse....

Kainatta Marlboro'dan kral sigara, Efes'ten kıral bira yok. Bu böyle biline :D[/SIZE]

:kat::kat:

bir laf daha vardır abi parlıamentin kısası marlboronun uzunu makbuldür :D:D

marlboroda bozuldu abi eski tadı yok :) kırmızı uzun marlboro dedinmi yanına 3tane efes farz olurdu :++: artık bir şekil oldu filtresini bile yumşatmışlar,çekerken eziliyo büzülüyo :D eski marlborocularan kim kaldı :++:

berfin.meb

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;192767
Birde 14 şubat günü aynı zamanda kandil :)

Kandiliniz şimdiden kutlu olsun.

Ayrıca Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından restore edilen Hacı Bayram-ı Veli Cami 14 Şubat 2011'de  saat 12.00'da ibadete açılıyor.
Gidip görebilirsiniz sayın 06lkn66.  İkiniz için de güzel bir hediye olabilir Cami'nin restore edilmiş halini görmek

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: berfin.meb;193175
Kandiliniz şimdiden kutlu olsun.

Ayrıca Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından restore edilen Hacı Bayram-ı Veli Cami 14 Şubat 2011'de  saat 12.00'da ibadete açılıyor.
Gidip görebilirsiniz sayın 06lkn66.  İkiniz için de güzel bir hediye olabilir Cami'nin restore edilmiş halini görmek

bilmiyordum berfin hanım sağolun gitmeye çalışacam o gün olmasa bile mutlaka giderim:ok:

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aboow sitede herkezin kız arkadaşı varmış bi bende yok.mesajlari okurken aklimdan bir kac kere geçti.bende psikolojik problem varda benim haberimmi yokki.18 yasindayim ula 3 yıl önce bi kızdan hoslaniyodum.şimdi dershanede aynı siniftayiz hece ilgimi çekmiyo.bakalım seneyede bi halt olmazsa doktora gidecem.

gerçi bizde racon belli memati baş gibi:sana kadınım olacaksin dedim lan diyecen
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sen gidemiyosan bekle onlar sana gelir bigün :D

Tipe falan bakıyosan zaten unut o işi.
Seni beğeneni sen,senin beğendiğin seni beğenmez(İsmail Yk Mode: ON :D)

İçi güzel olsun,dışı sevdiğine güzel olsun:)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
haklısın Can zaten şekle semale hiç bakmam.kimse alinmasin ama hani millet çıkıyo birbiriyle cafe fln iyi hoşta  ben bu olaya inanmiyorum daha yasim onsekiz yani öyle kültürel bi birikime ulaşmış değiliz.yani karsindakiyle paylasabilecegin fazla bi konu yok.gidecen bi yere oturcan bak bakabildigin kadar.bunlar biraz bana boş degilde eksik şeyler gibi geliyor.olayım birazda bunlar alakali galiba.tabi bunlar benim kendi fikrim.ben böyle düşünüyorum diye gerçek de böyle olmak zorunda değil.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;193215
haklısın Can zaten şekle semale hiç bakmam.kimse alinmasin ama hani millet çıkıyo birbiriyle cafe fln iyi hoşta  ben bu olaya inanmiyorum daha yasim onsekiz yani öyle kültürel bi birikime ulaşmış değiliz.yani karsindakiyle paylasabilecegin fazla bi konu yok.gidecen bi yere oturcan bak bakabildigin kadar.bunlar biraz bana boş degilde eksik şeyler gibi geliyor.olayım birazda bunlar alakali galiba.tabi bunlar benim kendi fikrim.ben böyle düşünüyorum diye gerçek de böyle olmak zorunda değil.

Gerçek eşini bulunca,anlıyorsun zaten yaşadıklarınızdan,hareketlerinden,hissettiklerinden.
Beni kessen girip kalabalık bi cafeye felan oturmam,kalabalık yerleri sevmem.Sakin yerleri severim,oda bana saygı duyar,ne istersem onu yapar.Kendiside benle aynı düşünür gerçi,o yüzden sorun yok.Bende inanmıyorum yani senin gibi,boş geliyor.
Ama paylaşılacak birşey yok demen kısmen doğru değil.O kadar çok şey var ki paylaşılacak,insan anneisine babasına anlatamadığı şeyleri ona anlatıyor.Üzüntünde,sıkıntında yanında oluyor,mutluluğunda seninle seviniyor.

Ben kendimden örnek verecek olursam gerçek anlamda ruh ikizimi buldum diye düşünüyorum.Geleceğe dair planlarımız olsun,birbirimizin sağlığı açısından girdiğimiz çaba olsun insan mutlu oluyor.Geleceği düşünmeyen kız/erkek karşısındakinin sağlığını,derslerini vs önemsemez zaten.

Kısacası yaş 17-18-19 da olsa,çok şeu var paylaşılacak.
Tek sorun adam gibi birii bulmak.Ya içi güzel,dışı sana güzel birini bulur,mutluluğun tadını yaşarsın,ya da içi fesat dışı güzel brini bulur ömrünü yersin.İkiside olan yokmu,var tabi ama açıkçası oda bana gelmez.Hele bu kıskançlıkla:)

Elbet birgün çıkar karşına düzgün biri,o zaman anlarsın dediğimi zaten:ok:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sevgiliymiş bilmemneymiş bağlamaz beni :D:D:D en fazla 5 ay sürdü zaten :D

evlenme işine gelicek olursak

ben zaten evlenmem arkadaş ya zor iş bunlar :D

Can, sen gel benim yaşıma ben seni o zaman görücem :D
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2011, 21:04:02 Gönderen: skodam_1985 »
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;193234
Sevgiliymiş bilmemneymiş bağlamaz beni :D:D:D en fazla 5 ay sürdü zaten :D ben zaten evlenmem arkadaş ya zor iş bunlar :D

Can, sen gel benim yaşıma ben seni o zaman görücem :D

Yok be abi,değişmem ben:)
Değişecek olsam o yolu tepmem,sende biliyosun zaten durumları:)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;193230
Gerçek eşini bulunca,anlıyorsun zaten yaşadıklarınızdan,hareketlerinden,hissettiklerinden.
Beni kessen girip kalabalık bi cafeye felan oturmam,kalabalık yerleri sevmem.Sakin yerleri severim,oda bana saygı duyar,ne istersem onu yapar.Kendiside benle aynı düşünür gerçi,o yüzden sorun yok.Bende inanmıyorum yani senin gibi,boş geliyor.
Ama paylaşılacak birşey yok demen kısmen doğru değil.O kadar çok şey var ki paylaşılacak,insan anneisine babasına anlatamadığı şeyleri ona anlatıyor.Üzüntünde,sıkıntında yanında oluyor,mutluluğunda seninle seviniyor.

Ben kendimden örnek verecek olursam gerçek anlamda ruh ikizimi buldum diye düşünüyorum.Geleceğe dair planlarımız olsun,birbirimizin sağlığı açısından girdiğimiz çaba olsun insan mutlu oluyor.Geleceği düşünmeyen kız/erkek karşısındakinin sağlığını,derslerini vs önemsemez zaten.

Tek sorun adam gibi birii bulmak.Ya içi güzel,dışı sana güzel birini bulur,mutluluğun tadını yaşarsın,ya da içi fesat dışı güzel brini bulur ömrünü yersin.İkiside olan yokmu,var tabi ama açıkçası oda bana gelmez.Hele bu kıskançlıkla:)

Can inşallah zaman beni şaşırtır ve sen haklı cikarsin
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O gün geldiğinde klavyen kadar uzağındayım dostum,Allah gönlüne göre versin:)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;193230

la olum bırakın bu işleri :D ben değişmem diyen adam değişimin ta kendisidir :++: şaka bir yana bu sevgiliymiş hatunmuş vırt zırt boş işler şimdi bile evleneceğini düşündüğün bi kız bulsan daha bunun üniversitesi var askerliği var işi var gücü var ha babam desen çok zor yani sonuç belli kader ayırır zaman unutturur ;)

ben şimdiki kızlara bakıyom nasıllar neler diye bu gençlik bitmiş vallaha,ilerde namuslu bir kız bulmak çölde su aramaya benzeyecek :)

vede şimdiden kesin konuşmak yanlış hiçbir insanı tam olarak tanıyamazsın,istersen 10yıl çık farketmez ama aynı eve girdiğin zaman işler değişir bakarsın bir kötü huyu çıkar o bile onu senden soğutur...

en iyisimi allah ömür verirse üniversiteni bitir askerliğini yap işini eline al elin ekmek tutsun bir aileyi geçindirecek hem maddi hem manevi ele güne muhtaç etmeyecek hale gel ondan sonra tamam artık ben boş gezenin boş kalfası olmayacam,helalinden birini buluyum evleniyim akşam oldumu evde beni bekleyen biri olsun dediğin zaman artık zamanı gelmiştir :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 yıl önce düşündüklerim Efe.
Sana göre ben,bana göre sen boş konuşuyosun:)

He bide şu şimdiki geçnlik olayı.
Haklısın bozuk ama önemli olanda aradan adam gibi olanını bulup çıkarmak zaten.
Ki bu kız benim bebekliğimden beri mahallemde tanıdığım kız.O yüzden rahat rahat konuşabiliyorum .
İşin içine ailelerde girince,o zaman işler hepten ciddileşiyor.Hemonun hem benim ailem,yakın akrabalarımız herşeyi biliyor.O yüzden yani.. :)
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2011, 21:44:53 Gönderen: Can »

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;193265
1 yıl önce düşündüklerim Efe.
Sana göre ben,bana göre sen boş konuşuyosun:)

He bide şu şimdiki geçnlik olayı.
Haklısın bozuk ama önemli olanda aradan adam gibi olanını bulup çıkarmak zaten.
Ki bu kız benim bebekliğimden beri mahallemde tanıdığım kız.O yüzden rahat rahat konuşabiliyorum .
İşin içine ailelerde girince,o zaman işler hepten ciddileşiyor.Hemonun hem benim ailem,yakın akrabalarımız herşeyi biliyor.O yüzden yani.. :)
Can salla bu işleri evlensen nolcak oğlum evlendin diyelim bi olay olucak boşancaksınız sonra daha fazla üzülme olucak o zaman ne olucak ? salla gitsin hayat.ayrılacağını sezdiğin anda sen güle güle deki başında dik olsun :ok:

Yoksa her iki tarafta çok üzülür.Zaten aileler akrabalar filanda var hiç girmeyin o konulara :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah