škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

14 şubat için hediye tavsiyesi

Ziyaretçi · 232 · 50430

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi naptın sende iyice ya :++::++:
Tamam konuşmuyorum:++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;193268
Abi naptın sende iyice ya :++::++:
Tamam konuşmuyorum:++:
:++::++::++: ne dedik yaw :knp::knp::knp::kork1:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: berfin.meb;192389
Bir demet leylak.
Konuyla alakası yok ama berfin hanım seni buralarda pek göremiyorum ama maşallahın var 2170 kusur mesaj yazmışın,senide sardı burası herhalde.:ok:st gediklisi olmuşsun.:)
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ugurcnplt;193206
aboow sitede herkezin kız arkadaşı varmış bi bende yok.mesajlari okurken aklimdan bir kac kere geçti.bende psikolojik problem varda benim haberimmi yokki.18 yasindayim ula 3 yıl önce bi kızdan hoslaniyodum.şimdi dershanede aynı siniftayiz hece ilgimi çekmiyo.bakalım seneyede bi halt olmazsa doktora gidecem.

gerçi bizde racon belli memati baş gibi:sana kadınım olacaksin dedim lan diyecen

:++::++::++:

06lkn66

• Ziyaretçi
konuya barnah basmanın vakti gelmiş :) herkesin kendi görüşüdür saygı duyarım hasan abi öncelikle evlenmem lafı bana çok boş geliyo amcamın oğlu evlilik düşmanıydı gerçekten sevdiği kişiyi bulunca hiç affetmedi evlendi iki çocuğu var :D kendimden örnek vermek gerekirse biz ankaraya 2002 yılında taşındık geldiğim yer yozgat öyle kız ayakları falan ne gördüm ne duymuştum o vakite kadar babamın iş arkadaşının kızı benim şimdiki kız arkadaşım ilk taşındığımızda bize gelip giderlerdi yakındı evimiz kızla iyi anlaşmıştık aynı sınıfa düştük sekizinci sınıfta üç kız ayarlamıştı bana :hanz: :hanz: en sonunda lisede doğru yolu buldum :D 2 kasımda 5. yılımıza ayak bastık beş yıldır en yakın arkadaşım sırdaşım sevgilim herşeyim oldu sıkılırım dedim tereddüt ettim en eğlenceli zamanı onun yanında geçirdim yaşım küçük belki bilmediğim çokça şey var eminim lisede küçükler hevestir dediler bırakırlar birbirlerini dediler üniversiteyi kazandık bile bile aynı yerleri tercih ettik şimdi aynı üniversitede aynı bölümdeyiz ailelerde ciddi olduğumuzu anladılar yaz tatilinde kendi aramızda yüzüğümüzü takmamıza müsade ettiler ben gözümü bu kızla açtım canın dediği gibi ruh ikizimi buldum ben bu saatten sonra ne ayrılık düşünürüm ne başka bişey kendimizce bi yol çizdik:)topraam bi zamanlar senle aynı düşünüyodum evlenmek için erkende falanda filanda doğru kişiyi ne zaman bulacağı belli olmuyo insanın mutluluğu benim gibi 18 yaşında yakalayanda var 50 yaşında yakalayanda allah hepimizin hakkında hayırlısını versin ohh bee döktüm içimi forumdaki en uzun yazımda bu oldu herhalde:knp:
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2011, 01:14:44 Gönderen: 06lkn66 »

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;193263
...şimdiki kızlara bakıyom nasıllar neler diye bu gençlik bitmiş vallaha,ilerde namuslu bir kız bulmak çölde su aramaya benzeyecek...
Vakt-i zamanında, Dingiltere' de muhalif yazarlardan birisini idam edeceklerken, son isteğini sormuşlar. "Tabutumu 4 bakire kız taşısın istiyorum" demiş. Herifi 6 ay idam edememişler.:D
Alıntı yapılan: skodam_1985;193266
Can salla bu işleri evlensen nolcak oğlum evlendin diyelim bi olay olucak boşancaksınız sonra daha fazla üzülme olucak o zaman ne olucak ?...
E sonunda öleceğiz nasılsa diye yaşamamak da gerek o zaman bu mantıkla gidersek.:wnk:
Alıntı yapılan: 06lkn66;193407
...iyi anlaşmıştık aynı sınıfa düştük sekizinci sınıfta üç kız ayarlamıştı bana :hanz: :hanz:...
O ne be!:rm::hanz::adm::kro::rock1::tv:

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Niye Uğur abi öyle diyorsun açıkçası evlilik durumlarına bende karşıyım.. :D Sonuçta rahat ve huzurlu bir hayatın var neden sıkıntıya gireceksin.. :D :D :D
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhan;193507
Niye Uğur abi öyle diyorsun açıkçası evlilik durumlarına bende karşıyım.. :D Sonuçta rahat ve huzurlu bir hayatın var neden sıkıntıya gireceksin.. :D :D :D
Yaşasın Bekarlık :++::++::++::++::++::++:

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;193512

Boşa dememişler bekarlık sultanlık diye..:D :D Her yılbaşında grup laçinin ''haydi güzelim şeker ezelim bu senede bekar gezelim'' şarkısnı dinlerim :++::++::++:
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu şimdiki gençlik olayına harfiyen katılıyorum.
Afedersiniz,etraf sütaş dolu.
Ama tam hepsi böyle diye düşünürken pat diye biri çıkıyo karşına,şaşırıp kalıyosun.

Önceden bende derdim evlenmem cart curt ama,adam gibi birini bulunca işler değişiyor.
Tabi kısmet meselesi.
Ama kavga edip boşanırsınız demek nasıl bir mantıktır abi ya :++::++:

Bu arada niyet Ömrler gibi aynı üniversite bakalım.
Bölümler farklı olsada üni aynı olsun yeter :D
En azından buralarda gözümün önünde olsun.
Genliğimizi yaşayamıyoruz yav :D :D
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2011, 11:03:38 Gönderen: Can »

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;193520
Ama tam hepsi böyle diye düşünürken pat diye biri çıkıyo karşına,şaşırıp kalıyosun.

Önceden bende derdim evlenmem cart curt ama,adam gibi birini bulunca işler değişiyor.
Tabi kısmet meselesi.

Yaşın kaç senin daha Can :D :D Bu ne acele bu ne hız?? Biraz gençliğini yaşa ne kadarda karşına uygun zannettiğin kişide çıksa daha çok erken Can :D
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok düşündüm abi.Açık yakalarım belkide vazgeçerim dediğimde oldu ama yok,yemedi :D

Ben gençliğimi yine yaşarım abi.Passatın son halini biliyosun.Sence babam onlarla uğraşırmı? :D
Bütün çaba niye sence? :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Tabi kısmet meselesi.

La sadece kavgamı buna kıskançlığı bilmemnesi kayınvalidesi kayınbabası giriyo iş b.k olur çıkar sana onu söyliyim  sonradan üzülmektense hiç üzülmemeyi tercih ederim :ok:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok abi sorun olmaz.
Senin dediine göre hiç yaşamayalım daha iyi :D
Yaşanması gereken şeyler var hayatta :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: serhan;193507

Alıntı yapılan: skodam_1985;193512

...evlenmem cart curt ama,adam gibi birini bulunca işler değişiyor...
Teşekkür ederim Can.:hih::huh::hoh: