škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Telefon alıcam öneriniz var mı ?

D B K · 101 · 25535

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum, önerileriniz nelerdir ?
telefon için ayırdığım bütçem 900 tl cıvarı..  ürün marka ve model belırtırken nedenını de bıldırırsenız sevınırım :)
benım aklımda 1-2 model var fakat herkesın kendı gorusunu ve onerısını merak ettıgım ıcın, dusundugum modellerı soylemedım :)
telefondan beklentım,
internet pakedı alacagım, facebook, youtube, skoda forum, ve blog sayfaları bunları desteklese yeterlı..
önerileriniz & nedenleri ?
teşekkurler..

06lkn66

• Ziyaretçi
E72 bu saydıklarınızı en güzel yerine getirecek telefonlardan biri E71 kullanıyorum onuda kullandım keşke bendede E72 olsaydı dediğim oldu internet vs tatmin edici htc hd2 biraz pahalı ama diğer htc modellerinede bakılabilir

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle ve kesinlikle Samsung WAVE s8500..
30 bin kişinin baktığı inceleme linkimi okuyabilirsin, yardımı dokunacaktır ;)
http://forum.hardwarena.com/index.php?topic=21440.0
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2011, 22:21:42 Gönderen: kadtas »

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nokia C7 yi kesinlikle tavsiye ederim :)  
İşçiliği hakkında çok güzel diyolar sosyal ağ hızları muhteşem diyolar :)

Ama bütçeyi biraz daha artırırsan Nokia N8 mükemmel bir tercih olur ben kullanıyorum  İphoneden daha iyi sana onu diyim.12 megapixel kamerası var :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende htc s710 var klavyeli bu resimdekinden yurtdısındaki teyzemler sagolsun hediye etti kullanımı cok güzel,üretimi bitti.

sana önerim ise htc veya lg öneririrm cok kaliteli telefonlar yapıyolar.samsung ve nokıa benim için bitti.senin bu paraya dokunmatık istemiyosan blackberry olabilir
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Alıntı yapılan: kadtas;194054
Kesinlikle ve kesinlikle Samsung WAVE s8500..
30 bin kişinin baktığı inceleme linkimi okuyabilirsin, yardımcı dokunacaktır ;)
http://forum.hardwarena.com/index.php?topic=21440.0
wave için :+1:

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;194058
Nokia C7 yi kesinlikle tavsiye ederim :)  
İşçiliği hakkında çok güzel diyolar sosyal ağ hızları muhteşem diyolar :)

Ama bütçeyi biraz daha artırırsan Nokia N8 mükemmel bir tercih olur ben kullanıyorum İphoneden daha iyi sana onu diyim.12 megapixel kamerası var :)

Bu tarz yorumlarada bitiyorum ha =))

E benim Canon eos 350D'den de iyidir yaw, nerde 12MP =)))):++::++::++:

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar açıkçası aklımda olan 2 telefonuda onerı olarak belırtmıssınız :)
ben nokia e72 ile N8 arasında kalıyordum.
N8 kullanıyorum demıssınız pekı sormak ıstedıgım, keşke şuda olsaydı yada şoyle olmasaydı dedıgınız herhangı bır ozellıgı var mı ?
ne kadar zamandır kullanıyorsunuz ?
yorum yazan tum arkadaşlarıma teşekkur edıyorum, daha onerısı olan arkadaşlar varsa beklıyorum :) 900 u veren 1.100 ude verır dıye dusunuyorum :) samsung wave suanda aklıma girmedi degıl ;)
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2011, 22:37:42 Gönderen: D B K »

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Wave'nin ekranını yakından görme fırsatına sahip olsaydın, çektiği foto ve hd videoları izleseydın.. Super amoled ekranda mkv formatında 720p video film vs. izleseydın sanırım WAVE ' yi almış gelmiştin ;)
Ön yargıları yıkıp bir bakmakta fayda var..

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Gearbox

• Ziyaretçi
nokia N8 alın derim. yakın zamanda bende değiştireceğim telefonumu araştırdım özellikler bakımından hoşuma gitti bence N8 çok güzel

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle Wave.

Fanatik I-Phone kullanıcılarını bile etkilemiş,hatta daha iyi olduğunu kanıtlamış bir telefondur.
Benim bütçem yetseydi alırdım ama ben daha düşük versiyonu olan Monteyi aldım.
Eğer ilerde fırsatım olursa kesinlikle Wave düşünüyorum.

Bu saatten sonra Nokia telefona para verilmez görüşündeyim.

Kalite felan derseniz 7 aydır kullanıyorum Monteyi,ayda 10.000 sms,toplamda en az 60.000 sms göndermişim,ekranda en ufak değişiklik yok.
Kapasitif ekranlı,fiyatına göre müthiş alet.
Birde Wave dersek,o hepsinden müthiş işte.

Biraz araştır abi,hak vereceksin:)

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aslına bakıldıgında, gerçekten cok guzel telefon, elıme alıp ınceleme fırsatım olmadı.
ama canlısını gormuşlugum var gerçekten super telefon gibi duruyor, cıddı anlamda aklıma gırdı.
ama gene bır kararsızlık soz konusu, yanı buraya konuyu acıyorken e72 mı n8 mı dusuncesındeydım, sımdı cıddı cıddı wave dusunuyorum :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;194085
arkadaşlar açıkçası aklımda olan 2 telefonuda onerı olarak belırtmıssınız :)
ben nokia e72 ile N8 arasında kalıyordum.
N8 kullanıyorum demıssınız pekı sormak ıstedıgım, keşke şuda olsaydı yada şoyle olmasaydı dedıgınız herhangı bır ozellıgı var mı ?
ne kadar zamandır kullanıyorsunuz ?
yorum yazan tum arkadaşlarıma teşekkur edıyorum, daha onerısı olan arkadaşlar varsa beklıyorum :) 900 u veren 1.100 ude verır dıye dusunuyorum :) samsung wave suanda aklıma girmedi degıl ;)
Bütün özellikleri süper HDMI bağlantısıda var, bide nokiada OVİ diye birşey var indir indirebildiğini,navigasyonda var bana kalırsa N8 :ok: İngiltere'de bana çok yardımcı oldu.Fotoğrafları gören neyle çektin diyo bakabilir herkez :)

Wave ye gelince bi tanıdığımız aldı geçenlerde oda güzel bir telefon ama N8 ile kıyaslanamaz :ok:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;194112
Bütün özellikleri süper HDMI bağlantısıda var, bide nokiada OVİ diye birşey var indir indirebildiğini,navigasyonda var bana kalırsa N8 :ok: İngiltere'de bana çok yardımcı oldu.Fotoğrafları gören neyle çektin diyo bakabilir herkez :)

Wave ye gelince bi tanıdığımız aldı geçenlerde oda güzel bir telefon ama N8 ile kıyaslanamaz :ok:

bende n8 ıle cekılmıs resımler var, resımlerı gorunce dedım kı aradıgım telefon bu, telefonu gormeden once dıyordum kı ya hergun fotografmı cekıyoruz napıcam 12 mp kamerayı, ama arkadaslar gercekten, ınsanın o fotografları gorunce fotografcı olası gelıyor :D
abım sormak ıstedıgım, kendıne aıt facebook u var mı ? facebook chat falan ? yanı normal telefonlardakı gibi oyle dümdüz cıkmıyor degıl mı kendıne aıt bır dizaynı var facebook ıcın..