škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Telefon alıcam öneriniz var mı ?

D B K · 101 · 25594

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;194124
bende n8 ıle cekılmıs resımler var, resımlerı gorunce dedım kı aradıgım telefon bu, telefonu gormeden once dıyordum kı ya hergun fotografmı cekıyoruz napıcam 12 mp kamerayı, ama arkadaslar gercekten, ınsanın o fotografları gorunce fotografcı olası gelıyor :D
abım sormak ıstedıgım, kendıne aıt facebook u var mı ? facebook chat falan ? yanı normal telefonlardakı gibi oyle dümdüz cıkmıyor degıl mı kendıne aıt bır dizaynı var facebook ıcın..
Galiba yazılarını filan kastettin ? hani o eğik filan yazı çıkıyor ya bazılarında ise dümdüz çıkıyor onumu kastettin :D

ama zaten ovi rehberi filanda var yani kendine özel internet şeyleri var :ok:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com

abı sendekıde bu sekılde mı ?
hanı sağda bildirimler onun ustunde gelen kutusu vs seklınde mı ? :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;194133

abı sendekıde bu sekılde mı ?
hanı sağda bildirimler onun ustunde gelen kutusu vs seklınde mı ? :)
Evet. bu şekilde.

Hakkını vermiş kameranın :)  tamamen kendi çektiğim resimdir :++:

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
abı :D nette sımdı gordum, ingiltrede mı ne bı yerde buyuk bir dergi kapak çekimini bu telefon ıle yapıyormus ve :D sosyal bilgiler (internette yayınlanan bı dızı) tamamen bu telefonla cekılıyormus :D
benımle kafa bulmuyorlar dımı :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
E72 var bende telefon olarak güzel baboç, her haltı var GPS'ine kadar. Ama telefon olduğunu unutmayacaksın.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;194138
abı :D nette sımdı gordum, ingiltrede mı ne bı yerde buyuk bir dergi kapak çekimini bu telefon ıle yapıyormus ve :D sosyal bilgiler (internette yayınlanan bı dızı) tamamen bu telefonla cekılıyormus :D
benımle kafa bulmuyorlar dımı :D
yuh :++: ben niye rastlamadım :++:  demek ki hem kameraya hem telefona verecek paraları yok adamların napsınlar :++::++::++:

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;194135
Evet. bu şekilde.

Hakkını vermiş kameranın :)  tamamen kendi çektiğim resimdir :++:

hasan abı, bişeydaha sormak ıstıyorum, mesaj yazma sayfası nasıl acaba ?
qwert klavyesı var pekı telefonu dık tuttugumuzda nasıl klavyesı ?
ekstradan bısı sormak ıstıyorum, telefonun bu sensoru kapatılabılıyor mu ornegın ben yatarak mesajlaşmak ıstıyorum ama telefonu yatırdıgımda qwert klavyeye gecmesını ıstemıyorum ?

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;194150
hasan abı, bişeydaha sormak ıstıyorum, mesaj yazma sayfası nasıl acaba ?
qwert klavyesı var pekı telefonu dık tuttugumuzda nasıl klavyesı ?
ekstradan bısı sormak ıstıyorum, telefonun bu sensoru kapatılabılıyor mu ornegın ben yatarak mesajlaşmak ıstıyorum ama telefonu yatırdıgımda qwert klavyeye gecmesını ıstemıyorum ?
Telefonu dik tuttuğumda normal bildiğin telefonlar gibi ama klavyeli çıkıyosa dik tuttuğunda yani yapılabiliyosa bilemem hiç kurcalamadım  ama o sensörü  hiç bilmiyom :D çevirdiğimde klavye düz tuttuğumda normal mesaj yazma şeysi :D hiç kurcalamam öyle şeyleri ama bakıyım şimdi :D merak ettim:++:

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aman abı kurcalama orasını burasını :D :D nolur ne olmaz :D abı hayat o telefonu keşfetmekle geçer ya :) benım korkum birde, telefonu kullanamamak biraz karışık gibi ? senın dusuncen nedır ? birde ayıptır sorması ne kadara ve nereden aldın abı ? suanda e72 den tamamen vazgecmıs durumdayım, %70 N8 %30 wave diye dusunuyorum..

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Foto kalitesini belirleyen mp değildir.. 20 mp çin işi çakma bir foto mak. getiririm VGA kameradan kat kat beterdir..
Foto kalitesini belirleyen etmenler şunlardır; Lens, sensör, işlemci..
O yüzden rakamlara takılmayalım..

Bu arada samsung'da palringo (IM)var. Msn,yahoo,facebook,gtalk vs. bilimum servisi tek bir pencerede kullanabiliyorsun. Aynı anda hepsini yönetebiliyorsun tek bir pencerede konuşabiliyorsun durumunu ona göre ayarlayabiliyorsun.

Ayrıca social hub denen hede var ötenin ötesi...

Ayrıca flash destekleyen nadir belkide tek telefon WAVE.. Yani face'deki videoları oynatabilecek, youtubeden video izleyebileceğin tek telefon yine WAVE..

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkur edıyorum :)
gerçekten şuanda nereye çekersenız oraya gelıyor gibiyim :D sanırım bunun adı kararsızlık, siz wave yı ovunce bende wave sevgısı artıo :D
n8 ovulunce dırek goze batan ozellıklerı cok cok ıyı gıbı gelıyor :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadtas;194173
Foto kalitesini belirleyen mp değildir.. 20 mp çin işi çakma bir foto mak. getiririm VGA kameradan kat kat beterdir..
Foto kalitesini belirleyen etmenler şunlardır; Lens, sensör, işlemci..
O yüzden rakamlara takılmayalım..

Bu arada samsung'da palringo (IM)var. Msn,yahoo,facebook,gtalk vs. bilimum servisi tek bir pencerede kullanabiliyorsun. Aynı anda hepsini yönetebiliyorsun tek bir pencerede konuşabiliyorsun durumunu ona göre ayarlayabiliyorsun.

Ayrıca social hub denen hede var ötenin ötesi...

Ayrıca flash destekleyen nadir belkide tek telefon WAVE.. Yani face'deki videoları oynatabilecek, youtubeden video izleyebileceğin tek telefon yine WAVE..
Nokianın kamerası birçok fotoğraf makinesinden dahi kalitelidir çünkü kullandığı optik ve lens Carlz Zeiss tir. Dünyanın en iyi optiğine sahiptir.

N8 de de facebooktan video izleyebiliyorsun. Bu çok büyük birşey değil :) Nokianında kendine özel servisi var ''OVİ''

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
n8 10 numara bi dinle pişman olma
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;194188
Nokianın kamerası birçok fotoğraf makinesinden dahi kalitelidir çünkü kullandığı optik ve lens Carlz Zeiss tir. Dünyanın en iyi optiğine sahiptir.

N8 de de facebooktan video izleyebiliyorsun. Bu çok büyük birşey değil :) Nokianında kendine özel servisi var ''OVİ''

abı ınternette su olaya cok dusulmus, ınternettekı bır yorum benı net bır dusunceye ıtmıyor acıkcası, yanı sadece kuskuya dusuruyor, ama boyle bir forumda ve telefonu kullanan bırısınden bılgı almak gercekten cok yardımcı oluyor. internette, resim çekerken bir resmı cektık, 2. resmı cekmek ıcın bıraz beklıyoruz biraz yavaş denıyor dogru mudur ? telefonda multi touch ozellıgı mevcut bununda cok yavas oldugu soylenıyor ? ıkı parmakla resme zoom yapmak.. bu konudakı dusuncen nedır ?

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz daha çıkabilsen Galaxy S diyeceğim. Ben Galaxy S kullanıyorum 2 haftadır ağzım açık izliyorum android.i :) Android çok farklı bir olay. Ama çıkamam dersen fiyatına göre Wave de çılgın özellikli bir telefon. İşyerinde Wave kullanan arkadaşım var,1 senedir kullanıyormuş ve inanılmaz memnun. Wave'e göre Nokia'nın işlemcisi düşük,artı olarak Nokia'da her yeni çıkan modeli devrim yaratmışçasına pazarlıyorlar ama mal aynı mal. Samsung Wave II'de 1Ghz,N8'de ise 600küsur Mhz işlemci var. Media Markt'ta çalışan birkaç çocuk ile görüştüğümde adamlar kendileri satmalarına rağmen ısrarla N8'i önermiyorlar. Bunun da bir sürü mantıklşı nedeni var. Wave'de harika netlikte ve parlaklıkta bir ekran var. Sırf ekranı için bile Wave alınabilir. İşletim sistemi Bada ise kendini kanıtlamış durumda. Sizi bilmem ama benim için Samsung'ların güzel özelliklerinden birisi USB'den şarj olabiliyorlar. Nokia bana göre yerinde saymaya devam ederken Samsung çağın önünde gidiyor. Nokia'nın Samsung'a göre tek artısı kamerasının çekim kalitesinin üstün olması. Benim Galaxy S de Nokia N79 da 5mp ama katdas'ın da dediği gibi arada dağlar kadar fark var. Yalnız adamlar Galaxy S'e öyle sahne modları koymuşlar ki çok güzel kareler yakalayabiliyorsunuz. Bana göre Samsung Wave veya çıkabiliyorsan Galaxy S al derim.

Ekleme: Video olayına gelince Wave II'yi bilmiyorum ama Galaxy S'de istediğin videoyu izleyebiliyorsun,youtube face nereden istersen. Hatta istersen tam ekran istersen de normal formatında. Telefonculara sorarsın Wave II'nin bu özelliğe sahip olup olmadığını. Ama bence vardır.
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2011, 00:52:16 Gönderen: mc pherson »