škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Telefon alıcam öneriniz var mı ?

D B K · 101 · 25541

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;195306
Hep söylüyorum,bu saatten sonra Nokia telefona para verilmez:)

En doğru kararı verdiğini düşünüyorum abi.
Hayırlısı olsun:)
:++::++::++::++: benim almam iyi oldu ama.

Çünkü fotoğraf makinesinin hafıza kartını daha bulamadım ama telefonla çektiğim resimleri cirlop gibi yükledim. Ama bende değiştirmeyi düşünüyorum 1  aya kadar :). İphone 3gs alıcam ama kısmet bakalım :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
telefondaki ilk izlenimim, gerçekten çok hoş, belkı N8 alsamda aynı şeyı soyleyebılırdım ama, sımdılık kesın bısey varsa, Samsung Wave II den cok memnun olmamdır :)
tam kurcalama fırsatı bulamadım, şarj sıkıntısından, şarjını tam bitirip telefon kendı kendıne kapandıgında 12 saat şarja bıraktım, kısmetse yarın detaylıca kurcalayıp görüşlerimi yazarım.

acaba samsung wave de calısan oyunlar, samsung wave II de calısır mı ?
wave bada 1.0 işletim sistemi
wave II bada 1.2 işletim sistemine sahip merak ediyorum :)

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Konudan epey uzak kalmışım, Wave haziran ayında satışa sunuldu.
Ekran konusunda ise; n8 hd ekran, wave hd diye bir kıyaslama yapılması çok yanlış olmuş..
Telefonu incelemeden marka fanatikliği yapanlarla asla tartışmak istemem.
Herneyse, telefonun hayırlı olsun. Ben WAVE kullanıyorum sırf Super Amoled ekranı yüzünden.. Ayrıca 4.3 " ekranı taşıyamayacağım için galaxy s almamıştım, wave 2'yi de tercih etmezdim..Bu sadece kişisel tercihim.
3 telefonda da kullanılan işlemci a4 ( http://www.teknoblog.com/donanim/samsung-wave-ipad-ve-iphone-4-ile-ayni-beyni-paylasiyor.html ) Aynı işlemciyi ipad ' de taşıyor, ve üretici firma Samsung.. Yani iphonelerin işlemcileri de samsung tarafından üretiliyor..

Wave'de çalışan uygulamalar, Wave 2 'de de çalışır..Bada olması yeterli, ayrıca Türkiye FW ' lerinde bada 1.2 gelmedi yoksa bada 1.2 wave'ye 4 ay önce geldi.. Ben bada 1.2 kullanıyorum ve gayet memnunum :)

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadtas;195889
Ekran konusunda ise; n8 hd ekran, wave hd diye bir kıyaslama yapılması çok yanlış olmuş..
Herneyse, telefonun hayırlı olsun. Ben WAVE kullanıyorum sırf Super Amoled ekranı yüzünden.. Ayrıca 4.3 " ekranı taşıyamayacağım için galaxy s almamıştım, wave 2'yi de tercih etmezdim..Bu sadece kişisel tercihim.
3 telefonda da kullanılan işlemci a4 ( http://www.teknoblog.com/donanim/samsung-wave-ipad-ve-iphone-4-ile-ayni-beyni-paylasiyor.html ) Aynı işlemciyi ipad ' de taşıyor, ve üretici firma Samsung.. Yani iphonelerin işlemcileri de samsung tarafından üretiliyor..

Wave'de çalışan uygulamalar, Wave 2 'de de çalışır..Bada olması yeterli, ayrıca Türkiye FW ' lerinde bada 1.2 gelmedi yoksa bada 1.2 wave'ye 4 ay önce geldi.. Ben bada 1.2 kullanıyorum ve gayet memnunum :)

Bilgi için teşekkürler :ok:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun:)

Ben de yeni bir tel düşünüyorum wave2 hoşuma gitti haziranda alayım hem fiyatıda biraz düşer:D

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanırım ben bir teknoloji katiliyim ya da tamamen benim şanssızlığım.
Cumartesi günü Bağdat Caddesindeki Türkcell merkezine uğradım nedir şu Wave diye biraz kurcaladım, lakin benim kurcaladığım Wave I'miş. Led torch mudur ne zıkkımsa o uygulamayı açtım, sonra  ben daha başka birşeye dokunmadan kilitlendi ve kendi kendine reset attı.
Belki hergün herkes benim gibi sağını solunu kurcalıyor ancak, sağda da Iphone var, onu da hergün herkes kurcalıyor ona neden bir halt olmuyorda bu Wave sapıttı bilemem. Ama benim için o dakika Samsung Wave isteği sona erdi. :(
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadtas;195889

Yarası olan gocunur :ok: :rock1::rock1: fanatiklik yapan yok emin olabilirsin.Zaten savunanlarda İphone almayı düşünüyolar :) misal ben :) Ama nasıl olduysa benim N8 de sorun çıkmadı :)

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;195907
Sanırım ben bir teknoloji katiliyim ya da tamamen benim şanssızlığım.
Cumartesi günü Bağdat Caddesindeki Türkcell merkezine uğradım nedir şu Wave diye biraz kurcaladım, lakin benim kurcaladığım Wave I'miş. Led torch mudur ne zıkkımsa o uygulamayı açtım, sonra  ben daha başka birşeye dokunmadan kilitlendi ve kendi kendine reset attı.
Belki hergün herkes benim gibi sağını solunu kurcalıyor ancak, sağda da Iphone var, onu da hergün herkes kurcalıyor ona neden bir halt olmuyorda bu Wave sapıttı bilemem. Ama benim için o dakika Samsung Wave isteği sona erdi. :(
Bariz bir şansızlık olmuş, şimdiye kadar Bada'nın bir kez kendi kendine kapandığını, takıldığını, kastığını, saçmaladığını görmedim..
1 mhz işlemciyi; 4 oyun + hd film + bilimum widget açıkken %100 gösteremedim..
Multitask çok işe yarıyor.. Bu arada telefon alacaklar beklesin derim :) Galaxy S II geliyor ;

http://site.hardwarena.com/Galaxy-S-II-Geliyor.html

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;196021
Yarası olan gocunur :ok: :rock1::rock1: fanatiklik yapan yok emin olabilirsin.Zaten savunanlarda İphone almayı düşünüyolar :) misal ben :) Ama nasıl olduysa benim N8 de sorun çıkmadı :)
Neyse tartışmaya hiç gerek yok.. İyi günlerde kullanın :ok:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadtas;196062
Neyse tartışmaya hiç gerek yok.. İyi günlerde kullanın :ok:
Ben telefonumu bazıları gibi hiç savunmadım burda :ok: Sadece Tuğber kardeşim sordu ve cevapladım :) daha ötesine gitmedim.Nede olsa ben nokianın sahibi değilim :)

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
N( sıddetle tavsıye ederım.sakın ı phone fln almayın.
kendı cektıgım resımleer var kamerası 10 numara bıseyy..
buyrun bakın ıstersenız.
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?p=196070#post196070

onun harıcınde slayt flnda yapabılıyorsun telefondan.offıce uygulaması var acrobat var.
var oğlu var yani :)  :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Monteme son fw'yide yükledim az önce,1 saattir uğraşıyorum :D

İngilizce,Almanca vs birçok dili ürkçeye çevirebiliyorum artık,q klavyem yoktu oldu,teefon hızlandı vs :D
Sevindirik oldum :D

Çevrimdışı Matrak...

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;196291
Kaç para bu Wave?  :)
Çok para be abicim. Ben sordum 1000TL'ye yakın bir rakam söylendi. Yanda iphone4 duruyordu onun etiketi 1.700TL, iphone 3GS'de 1300TL dediler.
O kadar para verilecekse ben olsam iphone 3Gs alırım, her haltı iphone için çıkartıyorlar. Özür dilerim ama önce yapan kazanır mantığı ile diğerleri hep iphone çakması gibi duruyor hatta gibisi az kalır aynen öyle.
Telefona bu kadar para verirmisin diye sorsanız, hayır derim ama otomobil bakım ürünlerine harcadığım para ile sanırım bir kaç tane iphone alırdım.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta