škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 tdi süperb elegance yardım lütfen

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı benugo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.doğru seçim:ok:

Çevrimdışı brk65

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsunn kazasız belasız insallah :)
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı toxemia07

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim arkadaşlar,daha iyisini Allah size nasip etsin.

06lkn66

• Ziyaretçi
hayırlı uğurlu olsun güzel tercih Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
allah kaza bela vermesın guzel gunlerde kullanın ınsallah.

ılerleyen zamanlarda fıkırlerınızı beklıyoruzz

Çevrimdışı orcanius

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: toxemia07;195508
Arkadaşlar 1.6 Tdi SuperB Elegance(büyülü siyah)de karar kıldık ve bugün aldık. Ben de aranıza katılmış oldum böylece. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Herkesin dediği gibi " Hayırlı olsun, ALLAH Kaza bela vermesin inşaallah"

Yanlız, en kısa zamanda aracınızın fotoğraflarını görmek isteriz. Tüm arkadaşlar ekleyeceğiz diyor ama ne hikmetse kimse eklemiyor. Umarım siz eklersiniz.

Çevrimdışı toxemia07

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orcanius;196136
Herkesin dediği gibi " Hayırlı olsun, ALLAH Kaza bela vermesin inşaallah"

Yanlız, en kısa zamanda aracınızın fotoğraflarını görmek isteriz. Tüm arkadaşlar ekleyeceğiz diyor ama ne hikmetse kimse eklemiyor. Umarım siz eklersiniz.

Nazar değmesin diyedir belki :) Ama ben ekliyicem söz :) Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2011, 20:46:56 Gönderen: toxemia07 »

Çevrimdışı toxemia07

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sonunda aracımı teslim aldım :) ilk izlenimim iyiki almışım oldu :) Opel Astra'dan sonra bayağı bir farklı geldi. Sürdükçe izlenimlerimi aktarıcam.

@orcanius : En kısa zamanda fotolarını ekliyicem aracın :)

Çevrimdışı orcanius

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: toxemia07;198032
Sonunda aracımı teslim aldım :) ilk izlenimim iyiki almışım oldu :) Opel Astra'dan sonra bayağı bir farklı geldi. Sürdükçe izlenimlerimi aktarıcam.

@orcanius : En kısa zamanda fotolarını ekliyicem aracın :)

Çok teşekkür ederim. Darısı başımıza

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;194869
Karga-şahin ilişkisi.

Daha dün hararet delisi otomobil katliamı Favoriti üretmekten başka bişi bilmeyen markayı gelmiş VAG almış, VAG'a parası yetmeyen (ben dahil) yan ürününü almış, olmuş Skoda ki BMW-Mercedes ziken bi marka :)

İnsanlarda, hayatta, zevklerde, tercihlerde çok ilginç, insan kendi kargası konusunda şahin kesilip objektiflikten uzaklaşabiliyor.

:+1:hocam aynen katılıyorum forumu okudukça burdaki arkadaşların yorumlarından skodayı dünyanın en iyi aracı sanmaya başlıycam diye korkmaya başlamıştım ki benı kendime getirdiniz.bu kadar fanatikçe desteksiz atan arkadaş görmedim tabi lafım herkese değil.çok subjektif yorumlar okuyorum tarafsızlıktan uzak

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;194966
araba dedınmı ses getırecek :)

Alıntı yapılan: baba63;195093
:ok::ok::ok:

Laguna ve SuperB'yi karşılaştırmak :(..
Herkesin fikrine görüşüne saygım var ama SuperB Laguna'dan çok çok üstün bir araç...
süperb de vw kalitesi var o bir gerçeek,çeklerde olsaydı bu kadar olurmuydu bilemem.

Alıntı yapılan: toxemia07;195508
Arkadaşlar 1.6 Tdi SuperB Elegance(büyülü siyah)de karar kıldık ve bugün aldık. Ben de aranıza katılmış oldum böylece. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
hayırlı olsun kazasız belasız nice günlerde kullanmanız dileğiyle.

Alıntı yapılan: RoLaN;199378
:+1:hocam aynen katılıyorum forumu okudukça burdaki arkadaşların yorumlarından skodayı dünyanın en iyi aracı sanmaya başlıycam diye korkmaya başlamıştım ki benı kendime getirdiniz.bu kadar fanatikçe desteksiz atan arkadaş görmedim tabi lafım herkese değil.çok subjektif yorumlar okuyorum tarafsızlıktan uzak
evet böyle yorum yapanlar elbette var ama be şahsen bu kadar çok abartılı kıyas görmedim.ama istisnalar kaideyi bozmaz.her markada tutkunluk ve fanatiklik var maalesef.ben şimdiye kadar octavia ile passatı kıyaslayanlara bişi diyemiyordum ama cuma günü 2009 model 1.4tsi comfort passatın içine baktığımda bariz şekilde passat önde.tabbi ki passatın sınıfı süperb de ama octavia ile kıyaslayanlara göre kıyaslanmamsı gerek belkide jetta ile kıyaslanmalıdır.

Alıntı yapılan: toxemia07;201206

Uploaded with ImageShack.us

Güzel bir makine gerçekten ön tarafına bayılıyorum karizmatik bir havası olduğu kesin ammavelakin arkası için aynı şeyi söyliyemem.Mesela jetta da arka passat ön golf'dü ama şu an ön passat,golf ama arkası audi a5 yin ekendine has çizgisi yok,estetik ve görüntü ise harikulade.:ok:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bence de süperb in önden göruntüsü muhteşem ama arkadan görümüşü 80 model bir araç izlenimi veriyor at çöpe.umarım bu eleştiriler dikkate alınır ve arkaya makyaj yapılır önümüzdeki yıl.