škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

satılık superb 1.4 tsı....

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HARUN27

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;194716
pekı bu tarz ıslerde ılla kat ıptalı fln olmak zorundamı 40 hp guc elde etmıssınz.sadece yazılımla 40 hp kadar guc elde edemezmısınz?

1.9 tdı superb vardı sadece yazılımla 131 den 165 e cıkartmıstık yazılımla.alman fırmasıydı..

uzun vadede o yazılımla direk yapılan gçlerde sıkıntı olabiliyor... ayrıca bu araç 1.4tsı ve senin bahsettiğin araç 1.9tdı turbo dizellerde her zaman daha fazla güç edilir......

Çevrimdışı HARUN27

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;194726
Harun bey hayırlı satışlar,gönlünüze göre olsun herşey.ama 6000km deki bir araç için satış erken değilmi üstelikde chip de yaptırmışsınız keyfini sürün azıcık.6000KM bana göre ciddi kayba neden olur.

dediğim gibi acelem yok sadece satılırsa daha üst sınıf araç düşünüorm...bu yüzden satışı gerçekleştiricem....bmw 5.30d, 5.20d , audi gibi araçlar seçeneklerim arasında.....

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HARUN27;194776
dediğim gibi acelem yok sadece satılırsa daha üst sınıf araç düşünüorm...bu yüzden satışı gerçekleştiricem....bmw 5.30d, 5.20d , audi gibi araçlar seçeneklerim arasında.....
Ooooooo limiti aşmışsınız Harun bey audi a6 veya sport 2.0 tdi a5 yakışır.Benim favorim Audi olmuştur herdaim.:ok:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Ooooooo limiti aşmışsınız Harun bey audi a6 veya sport 2.0 tdi a5 yakışır.Benim favorim Audi olmuştur herdaim.:ok:

bencede audi den yana yapın tercıhınızı.
bmw benım gözumde her zaman arka planda kalmıstır.ama nedendır bılemem.özellıklede 3 serisi.
:favo1:

Çevrimdışı HARUN27

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
araç satılsın da ondan sonra bakıcaz artık hangi marka olucagınına ... ama audi şuan motor performans konusunda bmw den çok geride..... bu bir gerçek...

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
performans ıstıyorsanız tabıkı bmw.sınıfındakı en performanslı aractır bence bmw.ama ben genede beyaz 3,0 A6 dan vaz gecmem.(eskı kasa)