škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lastik..

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Artık yazlık jantlara geçme zamanı yaklaşıyor..Geçen sene aldığım 17'lik jantlarımın lastiklerinin markası ve yol tutuşu iyi değil..:)Yeni lastik alacağım fakat yazın sürekli uzun yol yaptığım için kafamda michellin var..Asfalt sesi istemiyorum o yüzden michellin tercihimdir..Lastik ebatlarım 225/45/17.. Yol tutuşu açısından arkalara 235 önlere 225 taksam nasıl olur acaba :D :D :D Birde farklı marka kullanan arkadaşlar varsa tavsiye edeceğiniz lastik varmı ??

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
conti de düşünebilirsiniz yada nokian gayet sessizdir ne alırsanız alın ama hepsini aynı ölçüde alın
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

efe_38

• Ziyaretçi
biz hep goodyear geldik goodyear gidiyoruz :D :D aldığımız mersoda inca yanaklı michellin geldi,fazla ses çıkartmıyor ama virajlarda goodyear kadar iyi değil :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mişi iyidir virajlarda cayır cayır ötmez rahattır o yönden senin hard kullanımına da o gider anca :D

Yanlız gene söylüyorum eski jantlar daha iyiydi :D

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;194310
Mişi iyidir virajlarda cayır cayır ötmez rahattır o yönden senin hard kullanımına da o gider anca :D

Yanlız gene söylüyorum eski jantlar daha iyiydi :D

Evet bende işte HARD kullanımdan ötürü yol tutuşu açısından Michellin istiyorum :D :D.Eski jantlar hangisi üstündeki jantlar mı? A6 jantlarımı? A6 jantlarını diyorsan o jatnlarda hala gözüm var :D :D pişmanım verdiğime.. :D :D :D
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı delta_10

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aracınızı agresif kulllanıyorsanız benimn önereceğim 205/50/17 (kendi aracımda bu var çok memnunum yoltutusu çok iyi) 1,6 motor aracım bu arada.
lasitk olarak pirelli cunturato p7 aldım türkiyede garantili ilk lastik il altı ay kendin parçalasan bile değiştiriyorlar..bu arada 2010 yaz lastik testlerinde 5-6 kulvarda birinciliği olan bi lastik..
adac testlerinde..

performans lastiklerinin fiyatları biraz tuzludur..

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cersan;194736
aracınızı agresif kulllanıyorsanız benimn önereceğim 205/50/17 (kendi aracımda bu var çok memnunum yoltutusu çok iyi) 1,6 motor aracım bu arada.
lasitk olarak pirelli cunturato p7 aldım türkiyede garantili ilk lastik il altı ay kendin parçalasan bile değiştiriyorlar..bu arada 2010 yaz lastik testlerinde 5-6 kulvarda birinciliği olan bi lastik..
adac testlerinde..

performans lastiklerinin fiyatları biraz tuzludur..

Açıkçası pirelli hiç kullmadım..Diğer araçlarımın birinde brdisgtone'un 17 lik lastiği var.Asfalt sesini aşırı içeri veriyor..Bu dediğiniz lastiği birinden daha duymuştum memnundu :)..Evet fiyatları biraz değil bayağı bir tuzlu oluyor.. :D :D
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı delta_10

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
pirelli fiyat olarak michelın ve bridsgestoneye göre daha iyidir.türkiye şartlarında yumusak lastik önermem.birde insanlar pirelliye karşı ön yargılı ama bu cinturato serisi gerçekten başarılı ıslak zeminde bide yakıt tasarufuda hissedilecek ölçüde azalır..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhan;194723
Evet bende işte HARD kullanımdan ötürü yol tutuşu açısından Michellin istiyorum :D :D.Eski jantlar hangisi üstündeki jantlar mı? A6 jantlarımı? A6 jantlarını diyorsan o jatnlarda hala gözüm var :D :D pişmanım verdiğime.. :D :D :D

Aynen A6 jantlarından bahsediyorum ayrı bi havası vardı onun :D

Mişi al kafanı dinle ama 40-45 binde bitiyor onada katlanırsın heralde :D

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;194747
Aynen A6 jantlarından bahsediyorum ayrı bi havası vardı onun :D

Mişi al kafanı dinle ama 40-45 binde bitiyor onada katlanırsın heralde :D

Ne 40 45 bin mi hahahahah gülerim sana Kadirim :D :D :D 17 binde arka balata arka disk,25 binde arka lastiklerimi değiştirdiğimi bilirim.. :D :D :D

Valla kafamda michellin var hala,sanırım tercihim ondan yana olacak ama diğer lastiklerede bakacağım.. :D :D :D
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bayağı hard bir stilin var anlaşıldı :D

Birde mişilerin yanaklar pek sağlam değil sert çukurlarda yarma ihtimalin yüksek..

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Nokian kullanıp daha başka bir marka kullananı henüz görmedim...Michelini iyiki söküp atmışım...

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;194753
Bayağı hard bir stilin var anlaşıldı :D

Birde mişilerin yanaklar pek sağlam değil sert çukurlarda yarma ihtimalin yüksek..

Arabayı sıfır aldığımızda üzerinde conti vardı..15 20 binde bitti zaten..sonra michelline döndüm..Şu anda 130 kusur binde araç..yani ortalam 110 bin km dir michellin kulllanıyorum..Sadece bir kere gece yarısı aşırı yağışlı ve karanlık tek şeritli bir yolda çukura girdim ve yardım...yarış o yarış patladı gitti :D :D :D.. Bir kez o olayı yaşadım dahada yaşamadım..Yumuşak lastik hor kullanıma gelmiyor..Zaten bende artık yüksek devirlerde araç kullanmıyorum.. :D En azından superbi efendi kullanıyorum..:D :D :D :D

Alıntı yapılan: zafer tolga;194754
Nokian kullanıp daha başka bir marka kullananı henüz görmedim...Michelini iyiki söküp atmışım...

nokian,kumho,marshall o tarz lastiklere yüksek tonajlı ve hızlı araçlarda pek güvenemiyorum..Nokian 18 lik lastik bir superb müşterimde takılıydı 2 ayda 4 lastikte telleri içten kırıldı.. :) :)
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhan;194759
nokian,kumho,marshall o tarz lastiklere yüksek tonajlı ve hızlı araçlarda pek güvenemiyorum..Nokian 18 lik lastik bir superb müşterimde takılıydı 2 ayda 4 lastikte telleri içten kırıldı.. :) :)

Pardon nokian şuan zaten o bahsettiğiniz tonajdaki hızlı araçlarda kullanılan bir ürün..Michelinde de aynı sıkıntılar mevcut benim asla bir daha almayacağım bir lastik çünkü nokian ile girdiğim virajdaki güveni vermiyor michelin..Zaten nokian i kullanmak gerek anlamak için...

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yüksek güclü spor arabalarda continental sport contact 3 görüyorum, nette arastırdım gayet iyiymis spor kullanım icin
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)