škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda fabia mı - Fiat grande puntomu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;194409
5yıldızı süs için verdiler zaten:D

Bu arada bizim punto virajda fabiadan daha çok güven veriyor.

onun iki sebebi var birincisi fabianın lastikler ikincisi senin puntomanialığın:D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;194480
onun iki sebebi var birincisi fabianın lastikler ikincisi senin puntomanialığın:D

Üçüncüsü ise sporsüspansüyonlar:++::++:

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fabia ya ayrı bı sempatım var punto ıse daha bı gösterısli.ama herlde gene sıfır alacak olsam 1.6 dinamık alırım :) 2. elde ıse kalıcı bısey ıstıyosan bence gene fabia ama satarım bı kaç seneye dıyosan punto olablır bence.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
25 e çıkıyorsan al bi doğanın dediği gibi 13 90lık emotion var oğlu var arabada .

Çevrimdışı luleburgazli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;194427
Ağa o farketmiyo işte be :) 150 ylemi ne atmıştım taklayı :D resmen sayıyodum araba dönerken. bir tek yanağımda morarıklık vardı direksiyona vurmuştum galiba bide omzumda hafif ezilme vardı :)
Emniyet kemerinide takmamıştım işin kötü tarafı ama taksaydım daha kötü olurdu gibime geliyor sıkışma olurdu çünkü.Camda çizik dahi yoktu :)

Ama Allah korudu tabikide :). Arabanın takla atması kesilince  Allah'ıma 1000 kere şükrettim :)

Allah korumuş gerçekten geçmiş olsun...

Alıntı yapılan: dgn;194409
5yıldızı süs için verdiler zaten:D

Bu arada bizim punto virajda fabiadan daha çok güven veriyor.

ben kangoo kullandığım için 4 senedir yük araç onunla bile virajlara dalıyorum ama sanırım bu alçak arabalarda da alışırım gibi geliyor her türlü

Alıntı yapılan: yasin90;194408
grandepuntolar kasa olarak pek sağlam değiller, bide virajlarda yan rüzgarlardan cok etkileniyorlar

Fabiaa daha iyi

euroncap testlerine baktığımda fabia daha iyi görünüyor ama siteden baktığım kadarıyla punto daha sağlam gibi bir his uyandı...

Alıntı yapılan: dgn;194424
Şükretmek lazım öldürmeyen Allah öldürmüyor:D

Zamanın birinde Hakan abi veya başka bir üyemi ne yazmıştı güvenlik ayrı sağlamlık ayrı kavramlar diye.Toledo güvenli değil sağlam:D

aslında sağlamlıkta uzun kullanım için önemli tabiki...

Alıntı yapılan: 06lkn66;194480

demekki bu arada punto manialık yapıyor ? ama sanırım bu kasayla ve çift tenk seçeneğiyle skoda da bi maniaklık yapar gibi me geliyor

Alıntı yapılan: kerem61;194488
fabia ya ayrı bı sempatım var punto ıse daha bı gösterısli.ama herlde gene sıfır alacak olsam 1.6 dinamık alırım :) 2. elde ıse kalıcı bısey ıstıyosan bence gene fabia ama satarım bı kaç seneye dıyosan punto olablır bence.

2.elide düşünmek gerekiyor tabiki çünkü 2008 model bir araç aldığımda buna uzun süre binmem sanırım 2 sene kadar sonra yine satarım... burada tabiki aracada ısınmak ve duygusal bağ kurmakta önemli....

Alıntı yapılan: tufan;194493
25 e çıkıyorsan al bi doğanın dediği gibi 13 90lık emotion var oğlu var arabada .

sanırım çıkıcaz çünkü 20000 tl ye temiz ve skydomeli bir araç bulmak zor skydome şundan dolayı istiyorum 4 senedir kangoo kullanıyorum yüksek tavan şimdi direkt küçük arabaya bindiğimde sıkıntı yaşamak istemiyorum bendede öte ailede problem olsun istemiyorum :D..

teşekkürler...

Çevrimdışı benugo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Birincisi fiat araba değil direk geçtim onu,
fabia olabilir tipi bozuk biraz ama yeni polo on numara.

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Punto araba değilmiş :D what is this :D
parasına göre çok iyi araba :)

efe_38

• Ziyaretçi
ne olursa olsun fabiş alaman malı olduğundan her zaman bir adım öndedir :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabianın ince ayrıntılarını ve yolbilgisayarını seviyorum.Mesala fiat gibi değil arka kapılar tek seferde kapanıyor:++::++:Daha puntoda bir seferde kapatamadım şu arka kapıyı belkide tek kötü yönü bu puntonun.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
doğan fabişin mi içi daha geniş gp nin mi

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;194819
doğan fabişin mi içi daha geniş gp nin mi

Sınıfının en geniş arabası Fabia ötesi yok:)

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: benugo;194777
Birincisi fiat araba değil direk geçtim onu,
fabia olabilir tipi bozuk biraz ama yeni polo on numara.

Sitede fanatiklik aldı önünü gidiyor hayırlısı bakalım.

skoda yı aldık bmw mercedesle karşılaştırdık onların bile  ağızlarını burunlarını kırınca Fiat tabi napsın gariban kalıyor bmw mercedes yanında.:bnn:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tufan;194859
Sitede fanatiklik aldı önünü gidiyor hayırlısı bakalım.

skoda yı aldık bmw mercedesle karşılaştırdık onların bile ağızlarını burunlarını kırınca Fiat tabi napsın gariban kalıyor bmw mercedes yanında.:bnn:

:++: birbiriyle karşılaştırılmayan araçlar karşılaştırılmış gibi gözüküyor :++::++: ne güldüm yaa:++::++::++:

gerçekmisin sen :rm::rm::rm::rm:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Punto  fabiadan daha yüksek sizinde dediğiniz gibi ama fabia daha geniş.Tercih size kalmış tabi :). Doğan (dgn) nickli arkadaşı dinliyin o size bilgi versin :D punto kullanmadığım için birşey diyemem :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;194860
:++: birbiriyle karşılaştırılmayan araçlar karşılaştırılmış gibi gözüküyor :++::++: ne güldüm yaa:++::++::++:

gerçekmisin sen :rm::rm::rm::rm:

Sözüm bu karşılaştırmaya değil.Sitede S klasse ile superb i aynı segmente aramaktan tut mercedes bmw yi yerle bir etti Skoda.

Ben gerçekmiyim ?:kork2: