škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Büyük Kaza Atlattım ! [Tekirdağ Yolculuğu]

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni araba düşüncesine bende katılıyorum.Toledoyla kazam sırf o yüzden olmuştur :D:D yoksa cirlop gibiydi arabam :( 2. el almıştım. ama arkadaşımdan. cirlop gibiydi :)
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2011, 22:42:14 Gönderen: skodam_1985 »
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;194574
Genelde hep yeni arabayı bulur lafına katılıyorum :) Ben kimsenin arabasına oha arabaya bak ulan beee gözüyle bakmam Maaşallah çok beğendim derim sahibine yakınımsa her kimse artık, ama milletin içi bitmiş , köye bi girdim sıfır araba tabi pırıl pırıl yakınlarım hemen ulan Gökçen bune yapmışın yapcağını sağlam araba vay farlara bak hariika bu kaça aldın falan. düşünceler çok cins yani.93 arabadan ne istiyon la mahalleden geçerler Gökçen yine parlatmışın şuraya bak pırıl pırıl teeeeeeeee 3 mahalle öteden gördüm. Eyvallah diyorum adam dönüp tekrar tekrar bakıp öle gidiyor gitceği yere. :D

Sağolasın abi.

2011 Ambiante Dinamik 1.6 TDI CR 90 HP 240 Nm tork
bende benzinli zannettimdi 5.2lt görünce,ama dizelse normaldir.Rabbim kazalardan belalardan korusun,tekerine taş değdirmesin inş.Keyifle binin.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;194582
Yeni araba düşüncesine bende katılıyorum.Toledoyla kazam sırf o yüzden olmuştur :D:D yoksa cirlop gibiydi arabam :( 2. el almıştım. ama arkadaşımdan. cirlop gibiydi :)

Olsun daha iyisi var şimdi,Cana gelmesin ;)

Alıntı yapılan: fenomen;194586
bende benzinli zannettimdi 5.2lt görünce,ama  dizelse normaldir.Rabbim kazalardan belalardan korusun,tekerine taş  değdirmesin inş.Keyifle binin.

5.2den hiç düşemedim, yeni diye sanırım,motoru sevindirdik bakalım değerler düzelir inş, Allah razı olsun tabi aynı şekilde senin octi içinde, Maaşallah,Allah kaza bela göstermesin :)
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2011, 22:49:23 Gönderen: gokcen59 »
-------------------------------------------------

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;194589
Olsun daha iyisi var şimdi,Cana gelmesin ;)
Daha  iyisi var şuan ama toledom v5 ti :) 2.3 motordu. :) ama tabikide cana gelmesin :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;194590
Daha  iyisi var şuan ama toledom v5 ti :) 2.3 motordu. :) ama tabikide cana gelmesin :)

O arabayıda düşünmüştük 1.6sını, küçükçekmece tarafında görmüştüm içersini VIP yapmış adam arka tarafta karşılıklı tamamen deri koltuklar ekranlar o biçim, simsiyah cam filmleri falan. Sevilen bir araba olduğu belli galeri bana konfor istiyosan genişlik istiyosan kesinlikle başka bişey düşünme demişti ama ben yine Roomster'a göz kırpıyodum Skoda'cıyız ulen :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;194592
O arabayıda düşünmüştük 1.6sını, küçükçekmece tarafında görmüştüm içersini VIP yapmış adam arka tarafta karşılıklı tamamen deri koltuklar ekranlar o biçim, simsiyah cam filmleri falan. Sevilen bir araba olduğu belli galeri bana konfor istiyosan genişlik istiyosan kesinlikle başka bişey düşünme demişti ama ben yine Roomster'a göz kırpıyodum Skoda'cıyız ulen :)
O deilde içimde kaldı Seat aşkı :) beni sağ çıkardı ya o kazadan helal olsun:ok:   2.3 v5 çok başka ama :D:D  uçuyodu araba :)

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;194496
Şimdi Ömer öle bişeyki, Resmen mantık işi. Mantıklı iş yaptımmı bilemem  aklıma gelen o anda buydu.Dediğinin olması imkansız şu şekilde;
Ben bu transitin sinyalinin yandığını görünce selektöre abandım,dedim  geçmez,geçiceğine kesin gözüyle baksam emniyet şeridine girerdim emniyet  şeridindede öle bi çukurlar varki araba haşat olurdu garanti.O zaman  dediğini yapabilirdim belki ama kamil işte yavaş yavaş sola kaydı dedim  görür kaçar,selektör değil projektör lazım bize :D arabada sakat zaten  şu transitlerin kasalılarını biliosanız kıçı geniş :)

babamın başına gelmişti aynı olay yozgata giderken önüne kıran şahin yüzünden tırla şahinin arasına girip çıkmıştı geçemedik ama aynayı kapattı tırın dorsesi sonuç şahinci pert:D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;194614
babamın başına gelmişti aynı olay yozgata giderken önüne kıran şahin yüzünden tırla şahinin arasına girip çıkmıştı geçemedik ama aynayı kapattı tırın dorsesi sonuç şahinci pert:D
Batman in arabası gibi olcak füze müze olcak fırlatcan direk bunlara :sopa: o değil bide sinyal veriyo vermeden önceki halinide gördüm oda beni görmüştür demekki sinyali formalite veriyo aynaya bakma gereği duymuyo nasıl olsa sol şerite geçiyo orda hızlı giden insan yok :D benim yerime bi İstanbul Seyehat otobüsü gelcekti arkasından gömcekti onaaaa bakalım bidaha yapabilcekmiydi..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Geçmiş olsun, Allah korumuş.

Tüm forum ahalisi pay çıkarsın bence, şu kökleme-motor açma olayı çok uygun yol şartlarında yapılmalı. Mesela 4 şerit, kuru hava, gündüz, boş araba...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;194695
Geçmiş olsun, Allah korumuş.

Tüm forum ahalisi pay çıkarsın bence, şu kökleme-motor açma olayı çok uygun yol şartlarında yapılmalı. Mesela 4 şerit, kuru hava, gündüz, boş araba...

Sağol İlker abi ucuz atlattık valla :)
Evet,havanın da durgun rüzgarsız olması lazım,bende rüzgarda vardı,ama tekrar denicem bu işi kesiciye getirmeden vites attım çünkü 3000de vites attım, 3-4 kesici yapıp öle 5 yapıcam dediğin yol şartlarında arabada boş olucak :)
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2011, 10:28:41 Gönderen: gokcen59 »

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Allah rahmet eylesin..Sanda geçmiş olsun..O yollardaki kamyoncular ve kendini bilmez sürücüler çok saçma sapan araç kullanıyorlar..Ben ne badireler atlatıyorum.. :D :D ..Çok dikkatli olmak lazım :)
20V Turbo
Laurin&Klement..

efe_38

• Ziyaretçi
öncelikle başınız sağolsun,kaza içinse allah korumuş bu ticarilerden uzak durmak lazım dünde ben bir transite rastladım yol benim olduğu halde yol vermedi yanından geçirecektim makasla anca kurtuldum arkasına yapıştım dursa biliyo napacamı herifi kırmızı ışıktan geçirdim :++: gö. korkusu diye buna denir heralde :D kırmızıdan geçerkende yukardaki kamera devreye girdi flaşlar patladı cezayı güm diye girdirdim herife :D

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Allah rahmet eylesin Başınız sağolsun Gökçen
Dikkatli olmak lazım fazla sürat iyi değil :)
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2011, 14:21:25 Gönderen: omer06 »

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağolun :) uğraşırdımda bölelerinle işim olmaz çıkar kronun teki başımı belaya sokarım, her ne kadar dikkatli sürsekde bu trafikde çıkar arkadan biri vurur önündeki Lapss diye durur yani bugüne kadar hep dikkatli kullandım çok şükür birşey yaşamadım ama hep zor kurtuldum ucuz atlattım,otobanda önüme birinin sinyalle geçeceği aklıma gelse dikkatli olurdum,tahmin edemedim gavat işte :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Merhumeye Allah Rahmet Eylesin.
Sana da geçmiş olsun.
"Herkes çok kötü kullanıyor ve hiç bir kurala uymuyor, herkes acemi" diye düşşünerek hareket etmek lazım trafikte.