škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Büyük Kaza Atlattım ! [Tekirdağ Yolculuğu]

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;194496

Yamalara rağmen hala var,özellikle sağ şeritte, birde tam tekirdağ-edirne sapağında tekirdağ tarafına giriyosunuz ya he işte orda gaza basmayın frene basın önünüzde köstebek yuvaları var işte o 4 şeritli yolda 4şeridindede :++::++:
O yolları gözüm kapalı giderim,gidiyorum :sopa::sopa::sopa::sopa:

:++::++: şaka maka en son 1 hafta önce gittim :favo1::favo1::favo1::favo1: ama sağol yinede :D:D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;194502
O yolları gözüm kapalı giderim,gidiyorum :sopa::sopa::sopa::sopa:

:++::++: şaka maka en son 1 hafta önce gittim :favo1::favo1::favo1::favo1: ama sağol yinede :D:D

Ben orasını hep bilmeme rağmen yakalanıyorum ama :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;194504
Ben orasını hep bilmeme rağmen yakalanıyorum ama :)
Motoru açma niyetine bizimde azıcık birşeyler oldu tabi orda:++::++::++:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;194505
Motoru açma niyetine bizimde azıcık birşeyler oldu tabi orda:++::++::++:
Yok abi tırstım ben 200km şaka bi hız değil aklıma türlü türlü şey geldi dedim şu bariyere az bişe sürtsem dengeyi kaybetsem 3 rakamlı taklalar atılır diye hayatımda 3çeyrek tutmadım direksiyonu ama ben ona yakın 4.20 pozisyon tuttum  koltuğada odaklandım tam airbag açılcak şekilde hahahahahahaha :++::++::++::++::++::++:
Rüzgar accayip vardı bugün İstanbul'dakiler bilir bide solumda Tarla sağımda deniz bi çarpıyo rüzgar tırsıyorum. Ona rağmen fabianın rüzgarlardan çok etkilenmemesi hoşuma gitti ben aynı havada Favoritle havalanıyodum tekerlekler yerden kesiliyodu 120km hızda :D:D:D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;194510
Yok abi tırstım ben 200km şaka bi hız değil aklıma türlü türlü şey geldi dedim şu bariyere az bişe sürtsem dengeyi kaybetsem 3 rakamlı taklalar atılır diye hayatımda 3çeyrek tutmadım direksiyonu ama ben ona yakın 4.20 pozisyon tuttum koltuğada odaklandım tam airbag açılcak şekilde hahahahahahaha :++::++::++::++::++::++:
Rüzgar accayip vardı bugün İstanbul'dakiler bilir bide solumda Tarla sağımda deniz bi çarpıyo rüzgar tırsıyorum. Ona rağmen fabianın rüzgarlardan çok etkilenmemesi hoşuma gitti ben aynı havada Favoritle havalanıyodum tekerlekler yerden kesiliyodu 120km hızda :D:D:D
Allah korumuş.

Valla kaza yapsan bile sen iyice odaklanmışsın :D:D:D:D Helal olsun ama :)
Takla nedir iyi bilirim :D:D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;194514
Allah korumuş.

Valla kaza yapsan bile sen iyice odaklanmışsın :D:D:D:D Helal olsun ama :)
Takla nedir iyi bilirim :D:D

Sağolasın nazar diyelim artık :) Allah herkezi korusun nazarlardan kazalardan, trafik keşke sadece trafik olsa olay Türkiye trafiği olunca birkere daha düşünmek lazım herşey için. Ben odaklandım iyice ama arabada ailem var akrabam var onlar için daha çok üzüldüm korktular çok,hayatları şöfore bağlı bir anlık hata ne sonuçlar getirebilir :kork1:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;194516
Sağolasın nazar diyelim artık :) Allah herkezi korusun nazarlardan kazalardan, trafik keşke sadece trafik olsa olay Türkiye trafiği olunca birkere daha düşünmek lazım herşey için. Ben odaklandım iyice ama arabada ailem var akrabam var onlar için daha çok üzüldüm korktular çok,hayatları şöfore bağlı bir anlık hata ne sonuçlar getirebilir :kork1:
Aynen.:ok::+1:.

Ailecek köye giderken aracı daha bir dikkatli sürüyorum.Ben tek olsam böyle bir durumda çakmasına çakarım ama onlar için dediğin gibi daha çok üzülürüm.:+1::ok:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;194517
Aynen.:ok::+1:.

Ailecek köye giderken aracı daha bir dikkatli sürüyorum.Ben tek olsam böyle bir durumda çakmasına çakarım ama onlar için dediğin gibi daha çok üzülürüm.:+1::ok:

Fırsat bu fırsat dedik dipledik ama aslında tavsiyeler sabah tek çık boş yolda yardır demişlerdi forumda, hata yaptık araba doluydu ,dilekleriniz için sağolun bu forumda iyi veya kötü maceralarımı paylaşmak o konuda sizlerin yorumlarınızı almak çok hoşuma gidiyor  :)

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sen bi kaç sene daha 5 e koymassın herlde aracı.. gecmıs olsun kardesım.

allah rahmet eylesın..

Çevrimdışı ugurseyhan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende kamyonla transitin arsından geçip  söför camın açıp bi nah yapmışındır dedim ama yolcu tarafındakine kalmış görev o neyaptı bastımı cilayı....

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;194524
Fırsat bu fırsat dedik dipledik ama aslında tavsiyeler sabah tek çık boş yolda yardır demişlerdi forumda, hata yaptık araba doluydu ,dilekleriniz için sağolun bu forumda iyi veya kötü maceralarımı paylaşmak o konuda sizlerin yorumlarınızı almak çok hoşuma gidiyor :)
Ben aracı bayiden alır almaz vın Edirne'ye :++::++:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağolun :)
Alıntı yapılan: ugurseyhan;194530
bende kamyonla transitin arsından geçip  söför camın açıp bi nah yapmışındır dedim ama yolcu tarafındakine kalmış görev o neyaptı bastımı cilayı....
Yolcu tarafında babam oturuyodu benim tam aksine çok sakindir yani trafikte kimseyle uğraşmaz şok oldu adam arka koltukdakilerde öle dondular korktular. ama şöfor koltuğundaki ben; kendimi yiyorum, hani şöle karşımda olsa sadistlik diz boyu ! :D adama el hareketi yapmaya imkanım yok yavaşlaya yavaşlaya 160a kadar düşebilmişimdir geçtim ve aynaya baktım zaten arabayla mesafem 10larca transit boyu vardı... Trafikde böyle birşey başıma gelceği 40 yıl düşünsem aklıma gelmez yuh diyorum o kadar...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökçen bey akraban için Allah rahmet eylesin.Bu arada aracın hangi versiyon  ve benzinlimi,dizelmi?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;194551
Sağolun :)

Yolcu tarafında babam oturuyodu benim tam aksine çok sakindir yani trafikte kimseyle uğraşmaz şok oldu adam arka koltukdakilerde öle dondular korktular. ama şöfor koltuğundaki ben; kendimi yiyorum, hani şöle karşımda olsa sadistlik diz boyu ! :D adama el hareketi yapmaya imkanım yok yavaşlaya yavaşlaya 160a kadar düşebilmişimdir geçtim ve aynaya baktım zaten arabayla mesafem 10larca transit boyu vardı... Trafikde böyle birşey başıma gelceği 40 yıl düşünsem aklıma gelmez yuh diyorum o kadar...

E5 te 3 turp spin atmış biri olarak böyle durumlar oluyor geneldede yeni arabayı bulur :D
Bizde soldan 2.şeritte giderken Hyundai kamyonet önümüze atladı pederde yapıştırmış frene 3 .tur döndüm dedi yerlerde ıslakmış sonuçtada arabanın sol aynası mefta bütün E5 dumur :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;194571
E5 te 3 turp spin atmış biri olarak böyle durumlar oluyor geneldede yeni arabayı bulur :D
Bizde soldan 2.şeritte giderken Hyundai kamyonet önümüze atladı pederde  yapıştırmış frene 3 .tur döndüm dedi yerlerde ıslakmış sonuçtada  arabanın sol aynası mefta bütün E5 dumur :D

Genelde hep yeni arabayı bulur lafına katılıyorum :) Ben kimsenin arabasına oha arabaya bak ulan beee gözüyle bakmam Maaşallah çok beğendim derim sahibine yakınımsa her kimse artık, ama milletin içi bitmiş , köye bi girdim sıfır araba tabi pırıl pırıl yakınlarım hemen ulan Gökçen bune yapmışın yapcağını sağlam araba vay farlara bak hariika bu kaça aldın falan. düşünceler çok cins yani.93 arabadan ne istiyon la mahalleden geçerler Gökçen yine parlatmışın şuraya bak pırıl pırıl teeeeeeeee 3 mahalle öteden gördüm. Eyvallah diyorum adam dönüp tekrar tekrar bakıp öle gidiyor gitceği yere. :D

Alıntı yapılan: fenomen;194569
Gökçen bey akraban için Allah rahmet eylesin.Bu arada aracın hangi versiyon  ve benzinlimi,dizelmi?
Sağolasın abi.

2011 Ambiante Dinamik 1.6 TDI CR 90 HP 240 Nm tork
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2011, 22:40:05 Gönderen: gokcen59 »