škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

vay arkadaş...

benugo · 55 · 15823

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı benugo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;194546
7 metre 5 ton araba, 13 kuruş yakacak hali yok hocam, normal.
7 metre 5 ton.:++::++: sen de Haklısın be hocam.:ok:
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2011, 01:05:20 Gönderen: benugo »

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
keske benımkıde oyle olsa :D 1.6 ortalamam ıse (baya sert kullandıgım donemlerde 15 falandı :D) sımdı ıse 9 falan :) artık daha sakın kullanıyorum fakat, sert kullandıgım donemlerde dedıgım gıbı 15 ı gordum :)

Çevrimdışı benugo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;194675
keske benımkıde oyle olsa :D 1.6 ortalamam ıse (baya sert kullandıgım donemlerde 15 falandı :D) sımdı ıse 9 falan :) artık daha sakın kullanıyorum fakat, sert kullandıgım donemlerde dedıgım gıbı 15 ı gordum :)
ne buı yaw lincoln navigator mu? 15 dedin gözümden yaş geldi şimdi:kork2:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha önceki aracım col.de uzun yolda fethiye gidişimdeydi 5.9lt görmüştüm.Ama bu 5.5 nasıl oluyor onu anlıyamadım.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gerede-ank otobanı 6.6 lt yaktım 100 km de
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bi yavaşın ya..naptınız arabayı sızde.kullnıma göre degısır arabanın yakıtı.
biizdekı TSI dedıgınız kadar da anormal yakıt yakmıyor.şehır dısında trabzon samsun arası aracta 5 kısıyız bagaj agzına kadar dolu poset sıkıstıracak yer bıle yok..105-120 km arasında yarım depo bıle yakmadı.samsunda ıkı uc dolandık anca yarım depo benzını yaktı..sonrakı seferde bagaj boş aracta ıkı kısıyız 120 km yı asaya dusmedık bı ara 210 u da gectık ama gene aynı yakıtı taktı.?? nasıl oluyorda sızınkı fazla yakıyor?

bizim araca km sı gelmeden bakım yapılır.30 bın daha olmadı 29 bın cıvarında daha araca 3. bakımı yaptık. norrmalde 15 bınde bır bakım yapılır

arabaya bakarsan yakmaz. !

Çevrimdışı benugo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;194707
bi yavaşın ya..naptınız arabayı sızde.kullnıma göre degısır arabanın yakıtı.
biizdekı TSI dedıgınız kadar da anormal yakıt yakmıyor.şehır dısında trabzon samsun arası aracta 5 kısıyız bagaj agzına kadar dolu poset sıkıstıracak yer bıle yok..105-120 km arasında yarım depo bıle yakmadı.samsunda ıkı uc dolandık anca yarım depo benzını yaktı..sonrakı seferde bagaj boş aracta ıkı kısıyız 120 km yı asaya dusmedık bı ara 210 u da gectık ama gene aynı yakıtı taktı.?? nasıl oluyorda sızınkı fazla yakıyor?

bizim araca km sı gelmeden bakım yapılır.30 bın daha olmadı 29 bın cıvarında daha araca 3. bakımı yaptık. norrmalde 15 bınde bır bakım yapılır

arabaya bakarsan yakmaz. !
bakımı gelse bakacaz daha 900 km de olduğundan bakamıyoz ki bişeyine,:ok:.

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
daha motor tazecık ozaman.bızıma aracta 10 bın fln olana kadar eepey yakmıstı.
sonradan cok rahatlıyor motor. dha cok km yapman lazım :)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ohooo siz bu değerlere halen şükretmiyorsunuz ya ben ne yapayım sakin kasarak zorla 9 litre yakıyorum biraz bassam 13lt dip gaz gitsem 20 lt yakıyorum 50 tl benzini 50 km bitirebiliyorum 100 km de 40 tl yaktığımıda biliyorum
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kım dedı etmıyoruz :)  

dmek sızın demenıze  bu tsı lar bukadar yakıyosa gerı kalan fsı fln hıc dusunemıyorum

efe_38

• Ziyaretçi
biz lpgde kmde 30 kuruşa biniyok :D :D tüp taktırın mis gibi 18-20 krşa binersiniz :)

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tüp demek  arabada C4 bombası demek gbi bişey :) adam hummer bınecek arkasında tüp olacak :) bize ters :D

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: benugo;194545
Benim superb benzini içiyor hacılar, hesaplıyorum 8,8 lt /100 km ortalaması. 192 tl ile 536 km yapmışım. kullanım hem şehiriçi hemde şehir dışı ortalama yani ara ara sert kullanımlar da dahil 210 civarı gördük 3-4 kez. km de 360 krş. yakıyor, ocağımıza incir ağacı dikecek! :uhu:vay arkadaşşşş!:uhu:
Nasıl gittim benzinli aldım hala anlamış değilim

2008'de VW'ye 2.0 TDİ Passat almaya gittim...Bayiiden 1.6 FSİ Düz vites Comfortline ile çıktım...Sonradan çok pişman oldum ama neye yarar..Acele verilmiş bir kararın cezasını 3 sene çektim..neyseki sonunda sattım..Bir daha benzinli asla...Heleki Passat gibi cüsseli bir araçta...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;195095
2008'de VW'ye 2.0 TDİ Passat almaya gittim...Bayiiden 1.6 FSİ Düz vites Comfortline ile çıktım...Sonradan çok pişman oldum ama neye yarar..Acele verilmiş bir kararın cezasını 3 sene çektim..neyseki sonunda sattım..Bir daha benzinli asla...Heleki Passat gibi cüsseli bir araçta...
burda benim mahallede var passat 2007 1.6 fsi kullanıyor,dedim yakıt ne alemde vallahi hocam be burdan izimire gidip geliyorum daha bitmemiş oluyor dedi.burdan izmir 330 km+330 daha birde orada ş.i geziyormuş:++:vallahi ben inanmadım  aklımda almıyor.ben şu ana kadar en düşük 6.8 gördüm başkada bişi görmedim.yalnız anlık yakıt da 0 bile gördüm rampa aşağı inerken:++:.bu hafta içinde fethiye yapacak gibiyim bi daha deneyeceğim bakalım.Ordan da Afyon ihsaniye'ye gazlıgöl kaplıcalarına.devremülk bakacağız oradan yılda 10 günlük kullanım hakkı tapulu oluyormuş 7.500tl imiş hele bi gidek görek bakalım.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: fenomen;195106
burda benim mahallede var passat 2007 1.6 fsi kullanıyor,dedim yakıt ne alemde vallahi hocam be burdan izimire gidip geliyorum daha bitmemiş oluyor dedi.burdan izmir 330 km+330 daha birde orada ş.i geziyormuş:++:vallahi ben inanmadım aklımda almıyor.ben şu ana kadar en düşük 6.8 gördüm başkada bişi görmedim.yalnız anlık yakıt da 0 bile gördüm rampa aşağı inerken:++:.bu hafta içinde fethiye yapacak gibiyim bi daha deneyeceğim bakalım.Ordan da Afyon ihsaniye'ye gazlıgöl kaplıcalarına.devremülk bakacağız oradan yılda 10 günlük kullanım hakkı tapulu oluyormuş 7.500tl imiş hele bi gidek görek bakalım.

:++:..
Sizin araç kaç litre alıyor ? bir depo ile kaç km yapıyor uzun yolda _?