škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia II rs

drkrex · 155 · 46949

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araba vRS yav. 180 bg ile 90-100 vallahi helal olsun. 6.1 çok çok iyi. Sizde yavaş yavaş arabaya alışmışsınız bununda etkisi var tabi. Karabela'ya kocaman Maaşallah diyelim.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maaşallah Allah kaza bela göstermesin. Biraz polisajada ihtiyacı var :) boya korumasını falan ihmal etmeyin.

Çevrimdışı drkrex

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim. daha fırça ile yıkama yapılmamasına rağmen kılcal çizikler oluştu. sanırım kurulama yapılırken kullanılan bezlerden kaynaklı. pasta-cila-boya koruma istiyor vRS...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen fırça kullanılmasa bile zamanla oluşuyor. kullanılan bezlerinde MF bol tüylü bez olması gerek. başka türlü bez kullanmayın kullandırtmayın bagajınızda bulundurun oto yıkamacıda onunla kurulasın.kılcal çizikler hiç olmazsa geç başlar. :) yoksa eğer satış bölümü kapanmadan boya koruma malzemenizide temin edin derim. El becerinize güvenirseniz makine alıp polisaj yapabilirsiniz virüsü kapmış olursunuz :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen mükemmel.

Çevrimdışı xecoy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende 2011 Haziran ayında fabia rs aldım,48000 TL verdim(Zamlar gelmeden önce almıstım ardından hemen zam da geldi :). Araç performans açısından cok ii. Tüketimde daha 2000 km oldugu icin herhalde istenilen değerlere ulaşılmadı. Yakıtta dengeli sürmeye çalışıyorum malum benzin zamlarından dolayı. Bir kere şehir dısına seyahat ettim ist-> edirne bir depo benzinle 650 km yol aldım. Şehir içinde ise 450-470 km gidiyor. İlerde yakıt tüketiminin daha da azalmasını bekliyorum :)

Yine araç hakkında bilgi almak istediğiniz konuları sorabilirsiniz..

Çevrimdışı drkrex

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun. forumda 3. fabia rs sanırım (diğeri de ali ila). tüketim azalacaktır 5000 km sonrası.ilave donanım eklettiniz mi? foto da koyarsan eger gözümüz şenlenir...:rock1:

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m6nay;255329
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-gazi-otomotiv-den-1-4-tsi-181-hp-rs-dsg-55860368/detay/
Bu ilan sizemi ait ? Fiyatı güzelmiş. şu vRS lerdeki mavi renk bitiriyor beni zaten.

Çevrimdışı anilberke

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: xecoy;254259
Bende 2011 Haziran ayında fabia rs aldım,48000 TL verdim(Zamlar gelmeden önce almıstım ardından hemen zam da geldi :). Araç performans açısından cok ii. Tüketimde daha 2000 km oldugu icin herhalde istenilen değerlere ulaşılmadı. Yakıtta dengeli sürmeye çalışıyorum malum benzin zamlarından dolayı. Bir kere şehir dısına seyahat ettim ist-> edirne bir depo benzinle 650 km yol aldım. Şehir içinde ise 450-470 km gidiyor. İlerde yakıt tüketiminin daha da azalmasını bekliyorum :)

Yine araç hakkında bilgi almak istediğiniz konuları sorabilirsiniz..

hoşgeldin Gunay :)

Çevrimdışı m6nay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;255374
Bu ilan sizemi ait ? Fiyatı güzelmiş. şu vRS lerdeki mavi renk bitiriyor beni zaten.

:) keşke ilan bana ait olsaydı da satamasaydım elimde kalsaydı bir ömür kullansaydım

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m6nay;255495
:) keşke ilan bana ait olsaydı da satamasaydım elimde kalsaydı bir ömür kullansaydım

Öyle 2 konuyada direk ilan linkini atınca bağlantı var sandım. Öyle vallahi kral araba.