škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni taze hobim...

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.20 metre Akvaryum ile 42 tane malawi chiclidlerimle yeni bir hobime başlamış bulunuyorum...

Uploaded with ImageShack.us

« Son Düzenleme: 15 Şubat 2011, 00:48:13 Gönderen: zafer tolga »

Çevrimdışı vtec_55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zafer tolga;195714
1.20 metre Akvaryum ile 42 tane malawi chiclidlerimle yeni bir hobime başlamış bulunuyorum...

Wayy abim hadi hayırlısı olsun ben o yoldan geçtim ve bitti trepeus bemba ikola ve demasoni besledim bemba ve demasoni nin verdigi zevki ikolada bulamadım açıkcası tür olarak ne düşünüyosun.

http://img824.imageshack.us/i/img0206fw.jpg/

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vtec_55;195726
Wayy abim hadi hayırlısı olsun ben o yoldan geçtim ve bitti trepeus bemba ikola ve demasoni besledim bemba ve demasoni nin verdigi zevki ikolada bulamadım açıkcası tür olarak ne düşünüyosun.

http://img824.imageshack.us/i/img0206fw.jpg/

Walla volkan bende 1 erkek 2 dişi dolu tür var ama en çok hoşuma giden siyah üstüne mavi zebra çizgili olan türü..Birazdan resim koyacağım..

Çevrimdışı vtec_55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benım  şuan pc resım yok abı tlfnda bırara atarım. sana evde yemı kokuyor dıye bızımkı attırdı akvaryumu bende bır arkadaşa kurtum ama çok güzel bir ugraş açıkcası sana arabayıda unutturur bu diyim ama asıl balık beslemek istiyosan tepeus.
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2011, 00:14:17 Gönderen: vtec_55 »

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim önceden akvaryumum vardı, icinde ciklet balıklarım vardı hey gidi günler :D
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı vtec_55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Abi bizleri ciklet beslemiş arkadaşlar olarak geçmişe görütdün bu yeni taze hobini bizle paylaşarak :( nasıl imrendim şimdi yapıcaksın şöyle 400 LT bir akfa.

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vtec_55;195747
Abi bizleri ciklet beslemiş arkadaşlar olarak geçmişe görütdün bu yeni taze hobini bizle paylaşarak :( nasıl imrendim şimdi yapıcaksın şöyle 400 LT bir akfa.

Benimkiside şuan 350 LT resmini bir koymaya bakıyorum şimdi...

06lkn66

• Ziyaretçi
babamla bende beslerdik koloni halinde lepistesimiz vardı küçük akrdeşim akvaryumu rahat bırakmayınca babam aldı iş yerine götürdü şimdi orda minyatür köpekbalığı besliyolar ufak balıklara alıştılar yem yemiyolar şimdi

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Bu da sonu olmayan bir merak  :ok: Güzel bir uğraş

Kız kulesi süper  :)

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;195817
Bu da sonu olmayan bir merak  :ok: Güzel bir uğraş

Kız kulesi süper  :)

Ne yapalım araba ile olan yorgunluğumu en iyi atmanın yolu olarak bunu seçtim :++:
İstanbulumu özlediğimden bir yanına kız kulesi,diğer yanına galata kulesini ve tam ortasınada boğaz köprüsünü koydum en azından ah ah deyip duruyoruz :haha: :ok:

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel bir hobi ancak dip çekmesi beni bitiriyor. Bende de 50cm.lik akvaryum var cikletler var içinde de. Aslında daha çok hoşuma giden balıklar var ama 2 senedir bu balıklarla beraberiz,bir türlü ayrılamıyorum. Şeytan diyor git sizinki gibi kocaman bir havuz(akvaryum denmez ona :) ) al ufak bi resif kur içine. İlerde yapmak istediğim şeylerden biri ancak şu an erteliyorum,vakit yok malesef. Bir de model helikopter var ama o yakında gerçekleşecek inşallah :)

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben de sabah "istanbulu suya gömmüşsün zafer bey"...diye yazacaktım

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mc pherson;195906
Güzel bir hobi ancak dip çekmesi beni bitiriyor. Bende de 50cm.lik akvaryum var cikletler var içinde de. Aslında daha çok hoşuma giden balıklar var ama 2 senedir bu balıklarla beraberiz,bir türlü ayrılamıyorum. Şeytan diyor git sizinki gibi kocaman bir havuz(akvaryum denmez ona :) ) al ufak bi resif kur içine. İlerde yapmak istediğim şeylerden biri ancak şu an erteliyorum,vakit yok malesef. Bir de model helikopter var ama o yakında gerçekleşecek inşallah :)

Harika bir duygu imiş ve artık komple akvaryuma yoğunlaştım diyebilirim..Beni hem dinlendiriyor hemde daha fazla bilgi edinmem için beni zorluyor...Ben direkt büyük ile başladım ve iyiki yaptım en azından gerçekten doyum alıyorum yaptığımdan...Model helikopter i bilmiyorum aman bana söyleme birde ona sarmayayım zaten hobi hobi hobi derken artık maaşı göremez oldum :++:

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmedb;195964
ben de sabah "istanbulu suya gömmüşsün zafer bey"...diye yazacaktım

İstanbul hasreti içimizde ne yapalım birde günün yorgunluğunu ancak bu kesiyor..Aptal kutusu yerine en azından başka canlılarında yaşam siklusunu öğrenmiş oluyorum hemde çocuklarıma hayvan sevgisi ve sorumluluğunu enjekte ediyorum...:ok:

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
memleket istanbul mudur? ben de istanbulluyum da..
ayrı bir şehirdir...
ne ararsan bulursun...tabii arayana göre

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."