škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Muhteşem Detailing Çeyizim... :)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yav arkadaşlar ne fesatsınız. O dediğinizi hiç şişede görmediğimden aklıma da gelmedi öyle düşünebileceğiniz :)

Alıntı yapılan: zafer tolga;196756
Göker bende 1 oda dolusu dolu var onları verebilirim..2 yatak altı da dolu...Kısmetse 4 yada 5 odalı ev arıyorum artık...İsteyene oda dolusu malzeme..

Abi benimkilerin farkı hepsinin tamamen kullanılmış olması. Ayrıca özellikle hurdalıkta foto çektim :++: Zaten konuyu da tertemiz el değmemiş çeyiz fotolarına karşı açtım. Bir türlü atmaya kıyamadığım ama bitmiş,pis ürünlerden hem geyik bir konu hem de güzel bir mesaj çıktı bence :ok: Özellikle de hurdalıkta çektim iyice hard bi foto olsun diye :++: DW'deki gavurlar metrekarelere çeyiz koyuyorlar ama hepsini de birfiil kullanıyorlar. Biz ise çok kullanamayacağımız halde galon galon alıp koyacak yer bulamıyoruz. Maddi imkanı iyi olanlar olabilir ama bir yandan da israf oluyor. Garajımız olsa dursun 2-3 günde bir kendi arabamızı yıkar,arada sık sık polisaj yapar kullanırız ama apartman katında ve hele ki DIY(Kendi işini kendin yap) kültürü olmayan bizim gibi bir ülkede şartlar gereği ne kadar istesek de bu işler olmuyor malesef. Kim aracı her tozlandığında tüm malzemeleri aşağı indirip tesisatı elektriği çekip,sonra yıkayıp tekrardan onca malzemeyi yukarı çıkartır ki? 2-3 saat sürüyor bir araba yıkaması böyle. Haftada bir bile zor,hele ki sokak arasında,orda burda müsait gördüğümüz bir yerde yaptığımız polisaja hiç değinmiyorum. Ama garajın olsa zaten tesisat herşey hazır. Köpükle yarım saatte yıkar kurularsın aracını. Benim bi garajım olsa neler yapacağım da işte şartlar dediğim gibi...

Alıntı yapılan: dgca;196979
Üstad daha karpuz kesecedik, anaaa hani beraber rötüşlerimi düzeletecedik, erken emeklilik te neyin nesi?Ağlayasım geldi, biz daha örenemeden sizler emekli oluyonuz :uve:

Bir yere kaçtığımız yok abi buralardayız,hallederiz bir ara :ok:

Alıntı yapılan: Şahinbey;197357
Bence asıl şimdi başlıyor...emeklilikmiş peh..

Abi benimkisi "Detailing" emekliliği :) Bu işten para kazanmadığım için artık amatörüm ve emekli olmuş sayılırım. Geçen baktım da gerçek emeklilik 60 yaşında :(

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle