škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb mi ucuz passat mı?

RoLaN · 184 · 62397

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ağalar, bu DSG çok anormal birşey :D:D

Yani, arabasını yeni alıpta bayiden çıkarır çıkarmaz bu sesler gelende var hatta DSG si arızalınan var ama 20.000 kmdeki bir DSG şanzımanlı bir arabanında sorunu yaşamıyanda var :D:D

Yani kısaca bu DSG 'nin ne olduğu belli değil, ya daha bozuk geliyor :D yada adam gibi yapıyorlar yani şansımıza ne gelirse :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Ağalar, bu DSG çok anormal birşey :D:D

Yani, arabasını yeni alıpta bayiden çıkarır çıkarmaz bu sesler gelende var hatta DSG si arızalınan var ama 20.000 kmdeki bir DSG şanzımanlı bir arabanında sorunu yaşamıyanda var :D:D

Yani kısaca bu DSG 'nin ne olduğu belli değil, ya daha bozuk geliyor :D yada adam gibi yapıyorlar yani şansımıza ne gelirse :D

anlasılan dsg yı bıtek superb de tercıh edecez.
onun dısında stndart olan elle degısme ımkanı sunan sanzuman kullanmak durumundayız :)
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2011, 22:54:01 Gönderen: kerem61 »

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar belki alakasız segmentteler aama ben ix 35 i inceleme fırsatım oldu begendim süperb,passat yada ix35 ne dersiniz?

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RoLaN;200867
arkadaşlar belki alakasız segmentteler aama ben ix 35 i inceleme fırsatım oldu begendim süperb,passat yada ix35 ne dersiniz?
Kendinizinde dediğiniz gibi.3 ü de çok alakasız araçlar.Bunları seçecekseniz kullanım amacınıza bağlı :)

Sadece SuperB ile Passat uyuyor birbirlerine :D
Ve bu 3 aracın motorları ne olacak?

Kriterleri verebilirseniz tercihte bulunabiliriz :)

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;200877
Kendinizinde dediğiniz gibi.3 ü de çok alakasız araçlar.Bunları seçecekseniz kullanım amacınıza bağlı :)

Sadece SuperB ile Passat uyuyor birbirlerine :D
Ve bu 3 aracın motorları ne olacak?

Kriterleri verebilirseniz tercihte bulunabiliriz :)

hocam başlıkta da belirttiğim gibi süper mi passat mı demiştim.şimdi buna ix35 i ekledim.superb le passat aynı segmentte ix 35 suv.aradığım en önemli kriter büyük bagaj+konforlu bir araç ta olsun tabi.bütçe 50 bin tl.çok gezmiyoz maksimum yılda 15 bin km.o yüzden dizele 5-6 bin tl fazla vermeye gerek yok.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb tavsiye ederim ama elegance olcak benzinli demişssiniz 1,4 TSI 56lira yanlış hatırlamıyorsam bütçeniz yeterse alın eğer yok diyorsanız biraz bekleyin yeni kasa passat alın.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RoLaN;200905
hocam başlıkta da belirttiğim gibi süper mi passat mı demiştim.şimdi buna ix35 i ekledim.superb le passat aynı segmentte ix 35 suv.aradığım en önemli kriter büyük bagaj+konforlu bir araç ta olsun tabi.bütçe 50 bin tl.çok gezmiyoz maksimum yılda 15 bin km.o yüzden dizele 5-6 bin tl fazla vermeye gerek yok.
Şahsen ben  İX 35 'i önerirdim ama 2.0 dizel motorlusu için geçerli.Ki o bile 80.000 TL 'yi geçiyor :)

Ama İx 35 güzel bir tercih olur diye düşünüyorum.Tabi karar sizin.

Uzun yol mesafeleri yapacaksanız kesinlikle SuperB yada Passat.Ama şehiriçinde zaten 4840 küsür mmlik bir arabayı sığdırmak zor :D.

Ben olsam hepsini kullanırdım ve kararımı verirdim :)

İx 35'i sürmediğim için yorum yapamıcam  :)

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
zaten ix35 kullanana rastlamak zor 1.6 motor için diyorum.çünkü sınırlı sayıda gelmiş ve satılmış aylar önce yeni sıparışte gelmıyor mayıs haziran en erken tarih veriyor bayiler kullanan varsa görüşlerini dinlemek isterdim.süperb comfort a bir iki donanım ekletirsem olabilir elagance aşıyor bizi ama kafam karmakarışık

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RoLaN;200933
zaten ix35 kullanana rastlamak zor 1.6 motor için diyorum.çünkü sınırlı sayıda gelmiş ve satılmış aylar önce yeni sıparışte gelmıyor mayıs haziran en erken tarih veriyor bayiler kullanan varsa görüşlerini dinlemek isterdim.süperb comfort a bir iki donanım ekletirsem olabilir elagance aşıyor bizi ama kafam karmakarışık
Skoda SuperB 1.4 TSI Ambition 51.970 TL:ok:  50.000 TL ye biter bu iş :ok:

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hocam ambition artık gelmıyor.onun yerine comfort u doldurmaya çalışıyorlar ama oda ne kadar doluyor tartışılır.hız sabitleyici,bolero,çok fonksi,yonlu direksiyon falan eklesek bile araç dolmuyor 50 bin tl lik araçta esp yok sadece 4 hava yastığı var klima manuel anlamış degilim skoda yı

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RoLaN;200985
hocam ambition artık gelmıyor.onun yerine comfort u doldurmaya çalışıyorlar ama oda ne kadar doluyor tartışılır.hız sabitleyici,bolero,çok fonksi,yonlu direksiyon falan eklesek bile araç dolmuyor 50 bin tl lik araçta esp yok sadece 4 hava yastığı var klima manuel anlamış degilim skoda yı
:D Hocam getirirler ama baya beklemek zorunda kalırsınız ve 1.4 TSI ambition'u satmakta zor olur :++:

Ama SuperB segment tartışmalarına girmiş bir otomobil :D fiyatları böyle değildi aslında :) daha ucuzdu.Şimdi doğuş otomotiv VW deki fiyatları arttırınca Skoda'da 2.000 TLlik bir artış oldu.

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eger superb alırsanız kesınlıkle hafızalı koltuga sahıp bı arac alın.cok daha rahat koltuk konfor olarak.hemen hıssetırıyor kendını

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;201798
eger superb alırsanız kesınlıkle hafızalı koltuga sahıp bı arac alın.cok daha rahat koltuk konfor olarak.hemen hıssetırıyor kendını

abi ben kullanacam başka kimse çok nadir kullanır dolayısıyla bence olmasa da olur bir donanım hafızalı koltuk.ben comfort u ne kadar doldurabilirim onun peşindeyim:)

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
mart 15 itibariyle superb comfort 1.4 benzinliye zama gelmemiş elagance ye gelmiş