škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Alkollü Araç Kullanmada Limit 1.00 Promile Çıkıyor

Ziyaretçi · 25 · 7291

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;197648
Ama onların biralarıda ona göre boktan sıvılar :D
Aslansütü gibi olmadıkları aşikâr zaten.:wnk:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alkollü araç kullanılmasından nefret ediyorum ve tamamen karşıyım. Herkes aynı bilinçte ve aynı bünyede olmuyor. 50cl'lik bir birada bile refleksleri zayıflayan insan tanıyorum ben. Benim günahım ne, senin başlarım keyfine. Bende alırım ara sıra ama ya kullanmam ya da olduğum yerde kalırım. İç huzuru denen bir durum var. Bana kalsa ilk yakalanan direk 6 ay hapis(para cezasına çevrilemeyecek) ikinciye 2 yıl üçüncüye müebbet anasını satayım. Şimdi içte göreyim seni, tahammülüm olmayan konudur.:ban::ban::ban::ban::ban:

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:kro1:alkoolu arac kullananlara kafa göz gırecen:kafa:
sonrada ambulns cagıracn:acl:

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdiye kadar sarhoş olup kendimi kaybetmedim, ama vebali ödenmeyecek birşey olduğu için bir yudum bile alsam kontağa dokunmuyorum.Tamamen prensip meselesi..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadtas;199825
Şimdiye kadar sarhoş olup kendimi kaybetmedim, ama vebali ödenmeyecek birşey olduğu için bir yudum bile alsam kontağa dokunmuyorum.Tamamen prensip meselesi..
Zaten sarhoşken direksiyona geçsen saçma sapan hareketler yapmazsın. Az alkol almışken, o sahte cesaretle yapılıyor tüm saçma sapan hareketler.
Dediğin gibi az veya çok farketmez. Kullanıldıysa direksiyon unutulmalı.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
başımdan geçen bir olayı anlatayım size

ist. dan antalyaya gidiyorum önde şirketimize ait kamyonlarla istanbuldan çıktık (bizim için yolun yarısı bitti) petrole girdik depoları doldurup durmadan bütün gece gidecez araçları yanaştırdık markete girdim yol uzun üste birde gece adam akıllı bişeyler yenmez diye bişeyler alacam atıştırmalık kamyonlar antalyada 24 saat çalışacaklı için nerdeyse hepsi çift şöför neyse çıktık yola 100-120 arası seyrediyoruz ben en arkada en öndede bi tane şirket aracı üstünde uyarı olan tiplerden dinara kadar konvoy çok  rahat bir şekilde ilerliyor herkes hizada devam ediyor dinarı bi 40-50 km kadar geçtik sondan 2. kamyon sol şeride çıktı dedim herhalde öndekini sevmedi bi öne geçer 1-2-3-4-5  yok bu adam geçmiyor sağ şeride 9-10-11 adam ısrarcı öndeki aracı aradım ne oluyo dedim abi ne biliyim adam sıkıldı herhalde basıp gidecek dedim yok ya ben sıkılmadım o mı sıkıldı kes önünü durdur konvoyu derdi neymiş anlarız çektik konvoyu kenera bu en öne kadar zıplamış bu arada 22 kamyon geçmiş gittim yanına adem abi hayırdır ne basıp gidiyon öle sen gözler kan çanağı ama, yanında çakmak çak uçacaz havaya o derece pilot olmuş, ne yaptımki diyo öndeki aracı takip ediyom diyo siz hızlanınca bende bastım size yetişmeye çalışıyom (öndeki araç bizi yolda geçen bi doblo yanlız) adam kamyonda kurmuş masayı çerezler bi yanda biralar bi yanda bi tanede 35 lik votka çakmış bi güzel abi bu ne hal dedim sana emanet aracı bölemi kullanıyom dedim sen bilmezsin gençsin daha, yola çıkmadan bişey içince daha rahat oluyo daha iyi yol gidersin istersen açayım sanada bi votka ( ki bu lafı bitirmeden adamın yaşına olan saygımı bi kenera atıp tokatı patlatmam bir oldu) en yakın ildeki terminale yanındaki Sözde yedek şöförle birlikte bırakılıp hesabı görüldü.. kullandığı araç kaç tonluk birde üstleri yüklü sen hem benim malımı hemde milletin canını nasıl olurda bu kadar basite alıp o aracı o halde kullanırsın bunun ne kadar tehlikeli olabiliceğini bilen 23 yaşında bir gencim peki ya bu yasayı imzalayacak devlet büyükleri.....
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: serkan35;199865
...lafı bitirmeden adamın yaşına olan saygımı bi kenera atıp tokatı patlatmam bir oldu...
Sadece bir tokat mı?:(:sopa::boks::kafa::ban::gkhn::vur::acl::kro1::kro:

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;199896
Sadece bir tokat mı?:(:sopa::boks::kafa::ban::gkhn::vur::acl::kro1::kro:

Smileslerden baya bir hikaye olmuş :++:

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;199896