škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bir TUV daha Geçti :)

Ziyaretçi · 28 · 7410

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
La baktım muayene bitmiş, trafiğe çıkış 17 Şubat, dedim varem gedem yaptıram. Bakındım ne var ne yok, xenon, stop filmi bide egzost pulu yok.

Eyi gidem sanayide halledem, xenonları söktüm zati 3 dakkalık iş Mertin tükanda, far ayarınnan stop işi var. Dedim Kemal Ustanın bi çayını içek. Dedim usta şunu söküver bide far ayarı çekek. Isı tabancasınnan söktü far ayarını çaktık, dedim günah var mı, yok gardaş ne günahı selametle. Eyh saol Allah razı olsun.

Pek bi garip görünüyorlar gözüme, en gısa zamanda geri filmlemek dileğiyle :)

Egzostuda aldık 30 lira anasını satiyim bi pul, yaptırdım ama neyede yarıyo bilmiyom :D

Neyse baboç gidek hadi, xenonlarıda söktüm dedimse aha bu haldeydiler muayeneye girmeden :D Adam bakmadı bile, boşuna fişini söktüm sanki :) Garanti geçiyor arkadaşlar.

Gittim gapıda adam randevu var mı diyo, la ne Reis-i Cumhura gelmedik ya, parasıyla muayene edecez dedim, iyi git vezneye, eyi gidek. Aşinayımda ilk değil.

Gittim ruhsatnan neyse, gız dedi sigorta hani, la dedim bizim sigortacı onu her yıl yeniler poliçe ney yok ama garanti var dedim, önündeki ekrandan ceza yesem görüyon, vergi ödemesem görüyon, ne bok yesem haberiniz var bundan mı yok buluver valla dedim.

Arayım tam sigortacıyı dedi kız gişedeki gel AZ 1612 gel, buldum, eyh saol bi zahmet buz zati.

Onuda öle hallettik verdik paresini.

Gişeden çıktım tam cigarayı yakasıya dek bağırdılar; Hakan Erdoğaaaaan, ne çabuk ya la :D

Tek araç sıra yok gözünü sevdimin Eryamanı :D Sora diyolar randevu aldın mı, he aldım yaprağımın randevusu var.

Adam geldi gardeş gaputu aç kemerleri kilitlerine dakh bide şu naylonu goltuğa ser, valla aldım attım bin la nolacak verem misin la? :D

Ben ön tarafa dolanasıya dek adam arabayı getirdi hemen 13 pulunu blakaya bastı dedim geçtik 5 dakkada.

Na bunuda aldım ama gerekte yok sanırım, adam açmadı bakmadı bile he varmış tamam dedi gapadı kapağı :D Heralde tanıyor bizim 6.etap bütün bu çantayla geçiyor :++:

Gusur yazmış olmak içinde şunu atıvermişler köşiye, alakası yok gerçekle :lol:

Dipçik gibi araba, 5 dakika sürdü şip şak ;)
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2011, 17:00:52 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan anlatışlarına ölüyorum bunu söyliyim :D:D:D:D

Atmasınlar kusuruda yaw :D:D  cirlop gibi araba sıkıysa gerçek kusuru bulsunlar :D:D:D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Suleyman;197834
Hakan motora kim kustu? İnsan bi su tutar. :)

Süs biberi değil Süleyman Abi, araba. ;)

I've bought that shit to serve me, not to serve for it.

Wisconsin Dells, Hotel Rome, supervisor David Matias.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı ugurlu olsun.iyi geçişler hakanım.senin sıra falan çabuk gelmiş benimki bir buçuk saat sürmüştü allahın sıcagında..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;197829
...Gusur yazmış olmak içinde şunu atıvermişler köşiye, alakası yok gerçekle :lol:

...
Bunu hemen her araca yazıyorlar. "Yönü hatalı" ne demekse artık. Farlar arkayı mı gösteriyor nedir yani, ne yani!:favo1:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;197841
Bunu hemen her araca yazıyorlar. "Yönü hatalı" ne demekse artık. Farlar arkayı mı gösteriyor nedir yani, ne yani!:favo1:

Ya işte laf, maksat yazak çalışak kontrol ettik biz gûya.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun abi.

keşke bira şişelerini çöpe atsaydın:D

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Senin aracını eleman alıp nereye gidiyor allasen ya. Kılım, tüyüm abicim ben öyle kolay kolay anahtar vermem hatta hiç vermem, benim muayene resmen maymuna döner, hır-gür çıkar vallah.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;197851
Hayırlı uğurlu olsun abi.

Leşke bira şişelerini çöpe atsaydın:D

Depozitolu la onlar :D

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şişeleri de bir ara doldurt David'ede selam söyle foruma takılsın biraz. Hayırlı olsun bu arada...

« Son Düzenleme: 18 Şubat 2011, 17:13:58 Gönderen: Suleyman »

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SubaruOutback;197853
Senin aracını eleman alıp nereye gidiyor allasen ya. Kılım, tüyüm abicim ben öyle kolay kolay anahtar vermem hatta hiç vermem, benim muayene resmen maymuna döner, hır-gür çıkar vallah.

Nabacan usta içerde makineye kendin mi sokacan :D

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;197860
Nabacan usta içerde makineye kendin mi sokacan :D
Valla makinaya ben çıkartırım daha iyi, ya da sadece kapıları açacak anahtarı veririm çalıştırsın çalıştırabilirse.

Kasım'da muayeneye götüreceğim, şimdiden uykularım bozuldu. Geçen rüyamda TUV'deydim, hafif kusur yazmayın diye sayıklıyormuşum, eşim sabah söyledi. :++::++::++::++:

P.S :
Eşim:Yanık kokusu geliyor,
Ben :Yok hayatım korkma ben balatayı yaktım onun kokusu geliyordur :++::++::++::++: . Birazdan da kayış kopacak haberin olsun :++::++::++::++:
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SubaruOutback;197884
Valla makinaya ben çıkartırım daha iyi, ya da sadece kapıları açacak anahtarı veririm çalıştırsın çalıştırabilirse.

Abartma hoca ya adam sıçmayacak ki arabanın ortasına :)

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;197885
Abartma hoca ya adam sıçmayacak ki arabanın ortasına :)
Valla benim gibi nazik davranmayacağı da kesin :(
Vitesi cırtlatacak, önce bir stop ettirecek kaldıramayacak, sonra bağırttırarak kaldıracak, debriyajın ömründen götürecek, benimde orada ömrümden gidecek, herifi parçalamamak için kendimi zor tutacağım.
O yüzden daha önce Evo'nun, Subaru'nun çok gittiği bir TÜV istasyonu bulmam lazım.