škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda yetkili servis indirim kampanyası

alf · 11 · 6687

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alf

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba ;
Siteye sık sık girip  okuyorum. Ancak arabalarla ilgili fazla bilgim olmadığından,konulara dahil olamıyorum ( gençler daha fazla bilgili ve de ilgililer).  Fabia 1,2 klasik 2008 model aracım var. Daha 18,000 km de.Yetkili servislerin indirimleri ne zaman oluyor. O zaman fiatlar biraz daha makul oluyor  . Ümraniyede oturuyorum. Periyodik bakımda alt tarafı yağ ve filitreler değişiyor. Yetkili servislerin fiatı fazla oluyor. Bu sefer arada fazla fiat farkı varsa sanayide yaptırmayı düşünüyorum.
Selam ve saygılarımla.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sedat Bey, üşemeyip benim gibi Anadolu yakasından karşıya geçin sayfa üstünde linki olan forum sponsoru Şahkan oto'ya gidin, yılın her dönemi makul fiyata bakım yaptırın, güvenle, makul ücrete...

Çevrimdışı alf

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öneriniz için teşekkür ederim İrfan bey. Karşı tarafları hiç bilmiyorum. Oralara gidebileceğimi sanmıyorum. Kaybolurum yollarda inanın.  Gene de önerinize teşekkür ederim. Selamlar ve sevgilerimle.

Çevrimdışı dogmatik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende ümraniyede oturuyorum.Şahkan oto ya gittim memnun kaldım tavsiye ederim. Çok uzak sayılmaz maliyetleride karşılaştırırsanız.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlk seferde yeri karışık gelebilir ama Google Map veya İstanbul Şehir Rehberi ile nokta atış yaparsınız.

Çevrimdışı alf

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlgilerinize çok teşekkür ederim.  Haritadan yerini öğreneyim sonra randevu alıp gideyim. Selamlar.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
12-31 Mayıs 2012 %20 indirim var aksesuar, işçilik, yedek parça, yetkili servislerde

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;353036
12-31 Mayıs 2012 %20 indirim var aksesuar, işçilik, yedek parça, yetkili servislerde

Sms gelince hemen aklima wgzos cikisini taktirmak geldi :)

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;353070
Sms gelince hemen aklima wgzos cikisini taktirmak geldi :)

İşe bak arkadaş, daha 3 hafta oldu olmadı taktıralı.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün servise uğradım ne var ne yok diye; millet kavga ediyodu hep indirim var diye geldik niye yapmıyorsunuz diye :D Yarın başlayacak dedilerse de dinletemediler. Yarın tarihli kesi verin faturaları falan diyordu herkes :D

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fastbreak79;353180
İşe bak arkadaş, daha 3 hafta oldu olmadı taktıralı.

:) iyi ki vaktim olmamis. Haftaya h.sonu halledicem artik.