škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arkadaşlar evlere şenlik kaza soruşturması sonuçlandı

fenomen · 42 · 11552

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 21 kasımda yaptığımız kaza sonucunda şikayetçi olmuştum ve kamu adına c.savcılığı soruşturma başlatmıştı şikayetim üzerine.Müşteki(şikayetçi,hakkını arayan)şüpheli olarak bendeniz durumdan  dolayı mağduriyete uğramış biri olarak, tam tersine kovuşturmaya gerek olmadığı ve yaralanan ben olduğum halde karşı taraf yaralı görünmüş ve karşı taraf şikayetçi olmadığından bana af gelmiş.Biraz karışık mı anlattım ne.İnanın ne diyeceğimi bilemiyorum.Böyle adalet düşman başına bile diyemiyorum.Bu ülkede böyle adalet olursa vah benim memleketime.
Şikayeti eden ben,
yaralanan ben,
maddi ve manevi kaybı olan ben,
Ama lehte karar verilen karşı taraf,affedilen ben,...Rabbim aklıma mukayyet ol ve bana akıl ve ruh sağlığı ver.
Polis ifade tutanağına bir defa bakmamış savcı,ifade tutanağının tam tersinden okumuş,,araç benim önüme tali yoldan çıkıyor ama tutanakta karşı taraftan gelirken oldu demiş.Bana gelen zarfta "müşteki şüpheli muhammet ünal"ama zarfın içinde karşı taraf yazıyor.Arkadaşlar bu ülkede ben hakimlerin ve savcıların kim vurduya gitmesine
 bu saatten sonra asla acımam,istisnalar kaideyi bozmaz ama inanın adalet böyle dağıtılıyorsa yandı gülüm keten helva.İşte tutanak ve kovuşturmaya yer olmadığına dair evrak;

Uploaded with ImageShack.us
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

06lkn66

• Ziyaretçi
hocam siz şikayet ederken raporlarınızıda ulaştırdınızmı mahkemeye

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi oldu bitti tekrar geçmiş olsun diyelim.Hiç kafana takma bu ülkede kurallar biraz ters işte,Allah yardımcın olsun,ben haklıyım hakkımı yedirtmem çarpsın görsün anyayı konyayı yesin cezayı deyip ana yolda seyir halindeyken tali yoldan çıkanlarla inatlaşmayın sakın çünkü kazaların yarısından çoğu bu şekilde oluyor,İşte Muhammed abi haksız oldu. Benden size kardeş tavsiyesi diyelim :) Allah kimsenin başına göstermesin. Cana gelmesin abi.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;199009
hocam siz şikayet ederken raporlarınızıda ulaştırdınızmı mahkemeye
ulaştırmaz olurmuyum zaten bu dosyaların hepsi yani polis tutanaklarını orda istemiştir,zaten karakoldan bilgi belgeler gitti.ama bir defa olsun polis tutanaklarına bakmamış c.savcısı.savcı resmen çorba yapmış,Onuda Allah'a havale ettim.

Alıntı yapılan: gokcen59;199011
Abi oldu bitti tekrar geçmiş olsun diyelim.Hiç kafana takma bu ülkede kurallar biraz ters işte,Allah yardımcın olsun,ben haklıyım hakkımı yedirtmem çarpsın görsün anyayı konyayı yesin cezayı deyip ana yolda seyir halindeyken tali yoldan çıkanlarla inatlaşmayın sakın çünkü kazaların yarısından çoğu bu şekilde oluyor,İşte Muhammed abi haksız oldu. Benden size kardeş tavsiyesi diyelim :) Allah kimsenin başına göstermesin. Cana gelmesin abi.
Gökçen kardeşim aynen dediğin gibi.Bunları Allah'a havale ediyorum.Yalnız akşam üzeri bir rapor aldım.Bana çarpan çocuğun babası bana bildiğini oku dilediğini yap demişti.Bende seni Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın demiştim.Akşam aldığım bilgi evvelki gün bir araca arkadan çarpmış kaşı yarılmış,eski model audi vardı kendi aracında 5 milyarlık hasar karşı tarafta ise tamamen çökmüş ve yüzde yüz kusurlu bulunmuş.
Bu haber beni biraz olsun rahatlattı ama keşke başkasına zarar vermeden kendi kendine yapsaydı diyorum.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;199047
Akşam aldığım bilgi evvelki gün bir araca arkadan çarpmış kaşı yarılmış,eski model audi vardı kendi aracında 5 milyarlık hasar karşı tarafta ise tamamen çökmüş ve yüzde yüz kusurlu bulunmuş.
Bu haber beni biraz olsun rahatlattı ama keşke başkasına zarar vermeden kendi kendine yapsaydı diyorum.

Eee ne demişler alma mazlumun ahını....:sopa:

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;199047
Gökçen kardeşim aynen dediğin gibi.Bunları Allah'a havale ediyorum.Yalnız akşam üzeri bir rapor aldım.Bana çarpan çocuğun babası bana bildiğini oku dilediğini yap demişti.Bende seni Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın demiştim.Akşam aldığım bilgi evvelki gün bir araca arkadan çarpmış kaşı yarılmış,eski model audi vardı kendi aracında 5 milyarlık hasar karşı tarafta ise tamamen çökmüş ve yüzde yüz kusurlu bulunmuş.

Allah'ın sopası yok abi. Herşeyin bedelini Fani hayatta ödemesek bile Ahirette hesabını vericek, Çok şükür kazadanda kurtuldun arabanıda aldın kafana takma daha beter insanlarda var :)
Adam resmen trafik canavarı yollarda dolaşıyo şuraya bak,bunlar gibi o kadar çok sürücü varki, Allah ıslah etsin.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: seyyah;199054
Hocam tekrardan geçmiş olsun. Yokmu bunun itirazı temyizi.
itirazı var Aydın ağır ceza mahkemesine itiraz yapılacak bu akşam av.arkadaşla bunu görüşeceğiz.Duruma göre hareket edeceğim.

Alıntı yapılan: gokcen59;199077
Allah'ın sopası yok abi. Herşeyin bedelini Fani hayatta ödemesek bile Ahirette hesabını vericek, Çok şükür kazadanda kurtuldun arabanıda aldın kafana takma daha beter insanlarda var :)
Adam resmen trafik canavarı yollarda dolaşıyo şuraya bak,bunlar gibi o kadar çok sürücü varki, Allah ıslah etsin.
Benimle kaza yapan oğluydu bu defa babası yapmış,çarptığı kişide mahkemeye verecekmiş aracın maddi hasarının yanında değerini düşürdüğü için.Bende peşini bırakmamayı düşünüyorum.Bana deseydi hocam sana cüz-i de olsa katkıda bulunayım,alım satım ile kaskosunu karşılayayım dese buna bile bişi demezdim.Ama ver beni mahkemeye dedi.O taraflı olmadı.:sopa:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar burası türkiye dedirten bir şey oldu,daha önce savcının kovuşturmaya yer olmadığına dair verdiği raporla ilgili bugün yine bir daha yazı aldık,bu defa düzeltmeler yerinde tek eksikle, sadece aracın bana yandan yani tali yoldan çıkmasını yanlışda ısrar devem ediyor.onun dışında herşey normal görünüyor,hatta delillerin yeterli olduğu kanaati oluşmuş ve mahkemece ceza verilmesine diye kalın hatlarla  belirtilmiş.mart'ın 17.de mahkeme var 11.35 de.Yanlışdan geçde olsa dönülmüş olması güzel bişi.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
av arkadaş kesim mahkum olur dedi ve hemen akabiden maddi ve manevi tazminat davası açarız dedi.

Çevrimdışı jack67

• ^^67^^
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yukarıdaki metinde şikayet olmadığı yazıoyr benim kafam o kısma takıldı_?Ayrıca arabanın kasko değerinin düşmesi saikiyle şikayetçi olursanız bence hakim tazminata hükmedebilir.Naçizane hukuk fakültesi öğrencisi olarak fikrim.
Ve özlü bir söz "Adalet topaldır, ağır ağır yürür, fakat gideceği yere ergeç ulaşır"