škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arkadaşlar evlere şenlik kaza soruşturması sonuçlandı

fenomen · 42 · 11546

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
burası türkiye :( neyse muhammet abi boşver gitsin canında birşey yokya gerisi yalan...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jack67;201857
Yukarıdaki metinde şikayet olmadığı yazıoyr benim kafam o kısma takıldı_?Ayrıca arabanın kasko değerinin düşmesi saikiyle şikayetçi olursanız bence hakim tazminata hükmedebilir.Naçizane hukuk fakültesi öğrencisi olarak fikrim.
Ve özlü bir söz "Adalet topaldır, ağır ağır yürür, fakat gideceği yere ergeç ulaşır"
aynen dediğin gibi.:ok:

Alıntı yapılan: efe_38;201860
burası türkiye :( neyse muhammet abi boşver gitsin canında birşey yokya gerisi yalan...
efe'ciğim dediğin doğruda adam öyle demiyor diyor ki hala daha dün tanıdığım öğretmen arkadaşıma demiş;muhammet hoca suçlu ona göstereceğim gününü  benim çocuk tali yolda çıkıp yola devam edecekken benim çocuğa gelip vurdu demiş.sen gelde bu adamı süründürme,bu adamı temyize gitse peşini asla bırakmıyacağım,10 yıl sürse bile.Bana kaza olduğunda;sen olmasaydın profosyonelce davranmasaydın beim çocuğun cenazesi çıkardı hocam diyen adam bugün suçlu beni görüyor.Bana suç atıyor.Yaw insan denen mahluk yaratık önce özür dileyip yalvarıp şimdide çark etmek neyin nesi.Bu adama yapmam gereken neyse yapacağım.:sopa:Gerekirse donuna kadar almam gerekiyorsa alacağım:sopa::sopa: ama kızılaya bağışlayacağım.Önce insan olmayı öğreteceğim edebiyat öğretmeni bu adam 58 yaşında,eşide öğretmen,oğluda yüksekokul mezunu,okuyan böyle olursa varın okumıyanları siz düşünün,sürüdürmeye devam.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

efe_38

• Ziyaretçi
muhammet abi bizim insanımız böyle :( kaza zamanında veya buna benzer şeylerde olay zamanı dua ederler aman sayende kurtulduk şöyle oldu böyle oldu diye sonrada herhangi bir yolla para alabileceklerini düşününce veya öğrenince 360derece dönüyorlar :sopa:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;202154
muhammet abi bizim insanımız böyle :( kaza zamanında veya buna benzer şeylerde olay zamanı dua ederler aman sayende kurtulduk şöyle oldu böyle oldu diye sonrada herhangi bir yolla para alabileceklerini düşününce veya öğrenince 360derece dönüyorlar :sopa:
:ok::ok:17 mart'ı iple çekiyorum:sopa::sopa:

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;202155
:ok::ok:17 mart'ı iple çekiyorum:sopa::sopa:

inşallah adalet olması gereken tarafın yanında olur ve kazanırsın abi :) o adamda yorulduğuyla kalır :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;202158
inşallah adalet olması gereken tarafın yanında olur ve kazanırsın abi :) o adamda yorulduğuyla kalır :)
:ok:umarım öyle olur zira savcı bu defa gerçekleri görmüş ve elemanın CEZALANDIRILMASINA demiş.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar kazanın ilk duruşması yapıldı bugün saat 11.35 de.Eleman gelmemiş av.tutmuşlar onu göndermişler.Bana durumu anlat dedi bende anlattım birde savcının iddianamesinde kazanın oluş yönünü yanlış yazdığını doğrusunun da ne olduğunu söyledim.Bana sordu
-şikayetinde devam ediyormusun dedi,
-bende evet dedim.
av.a sordu karşı tarafın
-bana tebliğat yeni ulaştı gelecek duruşmaya müvekkilimle beraber gelip savunmamı yapacağız dedi.
Hakimde 19 nisan saat 11.50 ye gün verdi.
Ulen ne dangalak adamlar var o av.vereceğiniz parayı bana versende helalleşsek olmazmı.Şabanını filmine dönecek bu iş,ama olsun benim başka bi işim yok görev dışında ki başlıca işim st ye mesaj yazmak birde duruşmalara savunma hazırlamak olacak bundan böyle.:++::++:

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;208765
Yapılan yanlışlığa savcının yorumu olmadımı?
süleyman bey zaten savcı duruşmada değildi,savcının önceki iddianamesi tam evlere şenlikti ben tamda aydın ağır cezaya itiraz edecektim ki bir iddaaname daha geldi Allah dan ki bu iddianamade bir tek yanlış vardı o da araçların kaza anında ki pozisyonuyla alakalı ama en önemliside o izra bu hatayı telafi etmesi gerekirdi,beni kafa kafaya çarpışmış olarak ifade etmiş halbu ki alakası yok.bize T şeklini düşün yani önümüzden direkt olarak çıkıyor karşıya geçmeye çalışırken oldu.Allah'dan ki polis tutanağında problem yok.Deliller bizim açımızdan pozitif.

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İtiraz dilekçelerinizi duruşma arasında verirseniz süreci hızlandırmış olursunuz. Ayrıca elinizde ne kadar fotoğraf kaza tutanağı varsa ekleyin.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: seyyah;208777
İtiraz dilekçelerinizi duruşma arasında verirseniz süreci hızlandırmış olursunuz. Ayrıca elinizde ne kadar fotoğraf kaza tutanağı varsa ekleyin.
elimde kazanın fotosu yok o kötü işte zira fotoğraf çekmek o esnada kimsenin aklına gelmedi ben acile ambulasla gittim.sonra çekici fotoğrafı çekmiş götürmüş çekiciyi göreceğim,zira o foto çok öenmli aracın kafa kafaya çarpıştığını idda ediyor hem savı öyle yazmış hemde kaza yaptığımız kişiler heryerde bu dedikoduyu yayıyorlarmış belli ki gelecek duruşmaya bu kafayla gelecekler.
Burda ki fotolara bakmam lazım ama images fotoları siliyordu.Denizli atik servisi arayacağım.zira aracın önden değil yandan çarpıldığına dair en önemli belge o.o vakte kadar onu bulmam gerek.

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
enişte mahkemen varmış yeni gördüm inş fotoları bulursun...merak etme yanlışı düzeltirler ama Türkiye de olduğumuz için biraz canımız yanar sonra işler yoluna girer...
:taka:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar benim eski octinin kaza fotolarını bulanlara benden cuma namazı alacakları olsun acilen lazımdır.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle teşekkürler gökhana,ilk aşk'ın sitesinde üzeri yazısız olan var onları veya bunları çıkartsam fotoğrafçıda bunlar delil olarak kullanılır herhalde değil mi arkadaşlar,aramızda hukukçu varmı bilmiyorum?