škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Akaryakıt zammı haberleri

Ziyaretçi · 1284 · 404215

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hasan

• Ziyaretçi
Benzinde 6 Kuruş İndirim.İndirim 09.06.2011 den geçerli.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ya yemin ederim son konularda bu konunun adını görünce ödüm kopuyo vallahi bu nedir yaa iyi bari indirim varmış :D
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
pazartesi bindirim olur oylarımızı kullandıktan sonra..
yetişmezse salı garanti... :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Sertan_c;239082
Böyle bir şeyin yetişmediğine hiç tanık oldun mu ki şimdiye kadar?:wnk:

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
seçim öncesi ya, konsantrasyon farklı yönde şuanda...
pazartesi de rehaveti sürer, salı kendilerine gelip " lan naaptık olm biz la, amma da indirmişiz yatırım derken, bindirin la bindirin " diye uyanırlar salı sabahı, o güne de yetiştirirler işte... :):)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasan;239048
Benzinde 6 Kuruş İndirim.İndirim 09.06.2011 den geçerli.
idirimlerde teşekkür var bindirmlerde yok hasan ona göre:+1:

Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;239051
ya yemin ederim son konularda bu konunun adını görünce ödüm kopuyo vallahi bu nedir yaa iyi bari indirim varmış :D
burak al benden de o kadar,hasan gene acılı haberi verdi herhal diyorum ve bakarken gözümün ucuyla bakıyorum.resmen kabus yaw.şimdi elektrik faturası geldi.net çıplak 52 tl faturanın vergilerle dahil 80 tl oluyor 28 tl vergi 52 lirada.bu ne yaw arkadaşlar.acıtmadan o biçim yani....:bnn:

Alıntı yapılan: Sertan_c;239082
:++::++::++:

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;239100
Böyle bir şeyin yetişmediğine hiç tanık oldun mu ki şimdiye kadar?:wnk:
:+1::ok:

Alıntı yapılan: Sertan_c;239104
seçim öncesi ya, konsantrasyon farklı yönde şuanda...
pazartesi de rehaveti sürer, salı kendilerine gelip " lan naaptık olm biz la, amma da indirmişiz yatırım derken, bindirin la bindirin " diye uyanırlar salı sabahı, o güne de yetiştirirler işte... :):)
:++::++::++::rock1:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Brezilya faiz oranlarını arttırdı. Bugün TV de alt yazıda gördüm. Dünya enflasyon derdiyle uğraşıyor. Netice olarak biz de de seçimden hemen sonra olmasa bile eninde sonunda faiz artışı ile birlikte mal ve hizmetlere zam gelecektir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Burak35;239211
Brezilya faiz oranlarını arttırdı. Bugün TV de alt yazıda gördüm. Dünya enflasyon derdiyle uğraşıyor. Netice olarak biz de de seçimden hemen sonra olmasa bile eninde sonunda faiz artışı ile birlikte mal ve hizmetlere zam gelecektir diye düşünüyorum.
:bnn::bnn::bnn:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bindirim olacağı kesin zaten :D

12 Haziranda sandık başında bende Türkiye için ıslık çalıcam :)

Hep onlar mı zam yapacak birazda biz onlara zam yapalım :)

6 kuruş indirdiyse 60 kuruş arttırırlar merak etmeyin :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yarım saat önce ortaca PO'dan 97 oktan benzinden fulledim aaa bi baktım makinada 4.320 yazıyor lt si.Birader bu ne yaw benzin 4.25 oldu bu ne iştir dedim.Abi benim indirimden haberim yok dedi.Ama bindirimden hemen haberiniz oluyor dedim.Peki dedim nolecek şimdi ben fulledim dedim.195 tl tuttu kırmızı çizginin hemen üstünde ki beyaz çizgiye gelmişti ilk defa bu kadar bitmeye yaklaşmıştı.180 km gidilecek mesafe gösteriyordu.bende fulleyeyim dedim.vatandaş heme patronunuu aradı    fiyatı kaç dedi.Haaaaaa yaw fiyatı düşmüştü siz ona iade edin üstünü dedi.velhasıl elemanlar 45 saatten bu yana bu fiyattan satış yaptılar düşünün 10 araç fullese 7 tl den 70 tl,100 araç fullese 700tl.Birde ben ikaz etmeme rağmen fiyatlarda ayarlama yapmadılar ben oradayken.araç yıkattım.benden sonrada passat gelmişti 1.4 tsi.Garibim kimsede sormuyor fiyatı dolduralım abi,fulleyelim abi o kadar.Arkadaşlar siz siz olun fiyatlara bakın zaten kazıklanıyoruz extra kazıklanmıyalım.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;239676
Arkadaşlar yarım saat önce ortaca PO'dan 97 oktan benzinden fulledim aaa bi baktım makinada 4.320 yazıyor lt si.Birader bu ne yaw benzin 4.25 oldu bu ne iştir dedim.Abi benim indirimden haberim yok dedi.Ama bindirimden hemen haberiniz oluyor dedim........

bende her alacağımda gözümün ucuyla lt fiyatına doldurduktan sonrada ne kadar doldurduğuna bakarım çünkü bir kere başıma geldi 70 liralık dedim 60 lira koydu arabanın içindeyim diye fark etmeyeceğimi sandı fişide vermedi ben yinede sordumki insalık halidir dalgınlığına gelmiştir diye yok abi 70 koydum dedi indim iyi bir sövdüm içeri patrona giderken baktım hemen 10liralık daha koyuyor :D tabi ne fayda hemen çıkardılar 60 bi 10 bi koyulmuş diye artık ne yaptılar bilmem ama ondan sonra her zaman bakarım :)

hasan

• Ziyaretçi
Motorinde bu gece indirim var.İndirim 7 Kuruş.İndirim 29.06.2011 den geçerli.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
niye benzinde yok ki:bnn::bnn::ban::uve:

Çevrimdışı TheTuco

• Y*Ö*R*Ü*K
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük ihtimal bu hafta içi benzine bindirim gelir...
Ford Focus Collection HB

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benzinin lt fiyatının 14 kr inmesi gerekiyormuş. Anında zam yaparlar ama indirim yok..