škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Akaryakıt zammı haberleri

Ziyaretçi · 1284 · 403569

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasan;264163
Araba aldınmıydı Gökhan sen?Bu arada benzinde bu geceden geçerli 10 kuruş indirim var.
ilk defa kırmızı çizginin üzerine kadar gelmişti ibre o zaman yarın fulleyeyim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasan;264163
Araba aldınmıydı Gökhan sen?Bu arada benzinde bu geceden geçerli 10 kuruş indirim var.
Üstte yazmışsınız :) Şimdi görüyorum.

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ya bu fulleme işinde akaryakıt kampanyaları iyi oluyor aslında. Farklı günlerde 4 defa 100 TL akaryakıt olayı olunca kırmızıdaki ibre 2 gün 100 görüyor. 2 hafta kadar sonra bi 100 daha kampanya bitimine bikaç gün kala bi yüz daha... 400 tl de 50 tl lik akaryakıt geliyor.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ya bu fullden size nasıl msj geliyo ?
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anam anam indirim geliyorsa süper, valla tam bitmeye gelmişti, ay sonuna yettirmeye kanırtacaktım valla, karalar bağlamıştı :) yılbaşından önce 4.50'leri buldurmamaya çalışacaklar sanırım ya da maksimum o civarı geçirmemeye.
Şu benzin zamları yüzünden ekonomi profesörü oldum çıktım zaten.
Yalnız hocamın haber linkini verdiği konu önemli, bende aynı haberi verecektim, devlet etkilenmeyecek desede yağlara ciddi zam gelebilir. Bir kere daha böyle bir zam gelmişti ve yağ fiyatları ikiye katlanmış, o zamanki yarı sentetik fiyatları tam sentetikler kadar olmuştu. Umarım yağa zam gelmez.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;264507
Anam anam indirim geliyorsa süper, valla tam bitmeye gelmişti, ay sonuna yettirmeye kanırtacaktım valla, karalar bağlamıştı :) yılbaşından önce 4.50'leri buldurmamaya çalışacaklar sanırım ya da maksimum o civarı geçirmemeye.
Şu benzin zamları yüzünden ekonomi profesörü oldum çıktım zaten.
Yalnız hocamın haber linkini verdiği konu önemli, bende aynı haberi verecektim, devlet etkilenmeyecek desede yağlara ciddi zam gelebilir. Bir kere daha böyle bir zam gelmişti ve yağ fiyatları ikiye katlanmış, o zamanki yarı sentetik fiyatları tam sentetikler kadar olmuştu. Umarım yağa zam gelmez.

O zaman bakım yaptırmak lazım hemen, zira benim bakıma 40 gün kalmış.Puff! birde bu masraf çıktı yav!

Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;264242
ya bu fullden size nasıl msj geliyo ?

Full'e gidip FULLKART için form dulduruyorsun, hem kartın oluyor, hemde telefonuna mesaj geliyor :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;264514
O zaman bakım yaptırmak lazım hemen, zira benim bakıma 40 gün kalmış.Puff! birde bu masraf çıktı yav!
gökhan kesinlikle 5/40 mobil kullan harika bişi.şu anda 4 lt si ucuz 90 tl olması lazım.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;264507
...hocamın haber linkini verdiği konu önemli, bende aynı haberi verecektim, devlet etkilenmeyecek desede yağlara ciddi zam gelebilir. Bir kere daha böyle bir zam gelmişti ve yağ fiyatları ikiye katlanmış, o zamanki yarı sentetik fiyatları tam sentetikler kadar olmuştu. Umarım yağa zam gelmez.
Sadece 10 numara yağa zam gelmiş ki ticarîler tinerle karıştırıp yakıt niyetine kullanmasınlar şeklinde okudum bir başka yerde de.
Mecidiyeköy' de yepyeni servis minibüs ve midibüslerini görüyorum hep. Kömürle çalışıyorlarmış gibi kapkara duman atıyorlar.:uuu:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;264646
Sadece 10 numara yağa zam gelmiş ki ticarîler tinerle karıştırıp yakıt niyetine kullanmasınlar şeklinde okudum bir başka yerde de.
Mecidiyeköy' de yepyeni servis minibüs ve midibüslerini görüyorum hep. Kömürle çalışıyorlarmış gibi kapkara duman atıyorlar.:uuu:

Haşmetlim millet zam yapmak için bahane arıyor :)
-bu yağ bu kadar olur mu?
-abiğğiiii yağaaa zammm geldiiğiiii, duymadınmıığııı:)

Neyse yani, inşallah yağ fiyatları etkilenmez deyip polyannacılığa devam :)

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
ben her zaman depoyu fullerim.yarıdan aşagı pek düşmez.yine fulledim.ertesi gün indirim oldu :(
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Full neden ucuz?

Alıntı
Yakıt bayi kârı ortalama %7 ama Full'de aracı bayi yok! direk satış var.%7'ye varan indirim Full'de her zaman sizin.
Diye mesaj geldi..:)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;267769
Full neden ucuz?

Diye mesaj geldi..:)

bugüne kadar hiç oradan almadım. zira akaryakıt kalitesinden kuşlularım var. belkide psikolojiktir.  ama 8-10 yıldır --opet-- ten alırım akaryakıtımı.  aracım lpg li olduğundan ve gaz seçtiğinden sadece aygaz kabul ediyor. diğer gazlarda aksırıyor tıksıyor gitmiyor tekliyor.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benzinde indirim var müjdelerim
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2011, 22:47:13 Gönderen: fenomen »

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;270809
benzinde indirim var müjdelerim

okkalı bi zam yola çıktı o zaman hocam :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
5-6 kuruş indirim geldi evet, 4.26 oldu, bu hafta ne kastım valla az daha dayansın diye diye Allah malum etmiş demek ki :) yarın doldururum gönül rahatlığıyla :)