škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Akaryakıt zammı haberleri

Ziyaretçi · 1284 · 411624

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geliiirr. ben zaten taşıt vergisine vermişim yıllık yakıt paramı oda gelsin. araba garajda yatar. asfalt aval aval bakar.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
yaw hangi konuya yazıyorduk, cepten bulamadım neyse buraya yazayım,

gece 12'den sonra tabelalar değişmişti. Lpg 10 kurus ucuzladı, burada 2.55 oldu. Max 3 gün içinde mazota 15 kuruş indirim bekliyorum ;)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gece 12 de lpg ye 11 kuruş zam geliyormuş duyurulur..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
peşine de diğerlerine gelirse yandık. Ucuz mazot kovalıyoruz artık, en son terme civarında 3,79'a euro aldım yaklaşık 50 litre. Mola diye yeni bi markadan. Yollarda 2,39'a hatta 2,29'a bile lpg gördüm. Ama şehir merkezlerinde doğu karadenize doğru 2,70'i görüyor lpg.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
allah bu ramazan gününde zam yapanların .....
Bıktık bu nedir yahu bir millet olarak protesto bile yapamıyoruz keşke herkes 1 hafta yakıt  almasın bak o zaman ne oluyo fransadaki gibi zamlarıo nasıl geri çekiyorlar.

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: avni;439618
allah bu ramazan gününde zam yapanların .....
Bıktık bu nedir yahu bir millet olarak protesto bile yapamıyoruz keşke herkes 1 hafta yakıt  almasın bak o zaman ne oluyo fransadaki gibi zamlarıo nasıl geri çekiyorlar.

Aman ha bu tip görüşler''halkı isyana teşvik ve devlete karşı gelme'' kapsamına girer. Sonra,  bu yazıyı okuyanı bile belki bir  sabah  05:00 da  zorunlu bir yer değiştirmeye tabi tutarlar.:ban: Demedi demeyin.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buna da protesto yapsak ya! Benzine zam gelince pıs!..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu akşam haberlerde gösterdiler türkiyede çıkan benzini dışarıya 3 te bir fiyatına veriyorlarmış haber öyle dedi :) Ben demedim :)

BİZE 5 TL    DIŞARIYA 1,66 TL

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: avni;439801
Bu akşam haberlerde gösterdiler türkiyede çıkan benzini dışarıya 3 te bir fiyatına veriyorlarmış haber öyle dedi :) Ben demedim :)

BİZE 5 TL    DIŞARIYA 1,66 TL

Dediğiniz maalesef doğru. Yurt dışına direkt olarak rafineri çıkış artı  kar fiyatından   (1.66tl) verilmekte. Bizde de   bunun üzerine  bi ton vergi ve fon koyularak bütçe açığını kapatmak için 5.02tl ye satılmakta.
Ama bu fiyata rağmen bizim halkımız arslanlar gibi yakıtını alıp paşa paşa aracına binmekte. Demek ki halkımızı zamlar etkilememekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buna eylem yapalım diyorum ama bakıyorum millet ancak ağaç için eylem yapabiliyor.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Irak petrol zengini olmasına rağmen rafinerilerinde benzin üretemiyorlar. Bu yüzden Türkiye Irak'a benzin satar. Sınır illerindeki kaçak mazot kullanımını hepimiz biliyoruz. Ama işin ilginci kaçak benzin kullanımı... Ülkemizde üretilen benzin Irak'a çıkıyor kaçak olarak ülkeye tekrar giriyor ve hala el altından yasal fiyattan daha ucuza satılabiliyor.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;439810
Buna eylem yapalım diyorum ama bakıyorum millet ancak ağaç için eylem yapabiliyor.
mevzu ağaç değil Gökhan sen daha hala anlamadın mı,Mısır'a bak mevzuyu çakozla;)
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynen 3-5 ağaç dediler günlerdir sokaklardalar mısırda yüzlerce ölü binlerce yaralı var onlara göre yandaşlardan başka bügün kimse yoktu sokaklarda.

yurt içinde kullandığımızdan daha fazla benzinide 1.5 tl den dışarıya satıyormuşuz bu arada. ver bana 2.5 tl ye lpg ile uğraşmayayım.