škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Akaryakıt zammı haberleri

Ziyaretçi · 1284 · 412504

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;206058
şimdi o beyaz eşya dağıtan vali akp den m.vekili adayı,netice itibariyle işe yaramış valiye.:sopa::sopa:

Tunceli valisiydi sanırsam eğer tunceli valisiyse biraz zor olur milletvekili:D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;206059
:ok::+1:tunceli'den o partiye bişi çıkmaz ama başka yerden olabilir,ama bende başkasından duydum,haber demek ki asparagas yani.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı jack67

• ^^67^^
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlısı olsun 3.69 olmuş galiba mazot bi arkadaş almış bugün kusura bakmayın galiba bu sefer kötü haberi verdim.Son 84 gün seçimde verecem akpnin eline oy pusulasını

Çevrimdışı BuRZuM0765

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;206059

Adam Tunceli valisiydi (!) Tunceli bölgesinden Millet vekili adayı olmasını beklemiyorsunuz heralde...:)

Ayrıca

Tunceli’deki görevi sırasında son seçimler öncesinde vatandaşlara beyaz eşya dağıtan ve hapis cezasına çarptırılan Giresun Valisi Mustafa Yaman’ın da Ak Parti’den aday adaylığı için istifa edeceği öğrenildi. 7 ay hapis ve memuriyetten men cezası verilen Yaman'ın cezası ertelendi. Yargıtay, Vali Yaman hakkındaki gerekçeli kararı açıklamayı erteledi. Vali Mustafa Yaman 5 yıl içinde benzer bir suç işlemezse cezası iptal edilecek.(İşte adalet işte hukuk. İktidar buna neden isyan edip hukuk bize ayak bağı oluyor demedi acaba. Kendi adına çalışan partizanlarına çekilen muamele ne kadar da adil görünüyor değil mi?)
Yaman şu anda Giresun Valisi olarak görev yapıyor. Cezası ertelenen Yaman’ın aynı zamanda Ak Parti Eskişehir Milletvekili Murat Mercan’la akraba olduğu ortaya çıktı.
Alıntıdır.

Soru: Vali Nedir?
Cevap: Vali il yöneticisidir. Valinin başlıca görevleri olarak şunları sayabiliriz vali, Kanun tüzük, yönetmelik ve Hükümet kararlarının neşir ve ilanını ve uygulanmasını sağlamak ve Bakanlıkların talimat ve emirlerini yürütmekle ödevlidir. Bu işlerin gerçekleştirilmesi için gereken bütün tedbirleri almıya yetkilidir. Kanun, tüzük, yönetmelik ve Hükümet kararlarının verdiği yetkiyi kullanmak ve bunların yüklediği ödevleri yerine getirmek için valiler genel emirler çıkarabilir ve bunları ilan ederler. İlin her yönden genel idare ve genel gidişini düzenlemek ve denetlemekten sorumludur Vali, ilde teşkilatı veya görevli memuru bulunmayan işlerin yürütülmesini, bu işlerin görülmesiyle yakın ilgisi bulunan her hangi bir idare şube veya daire başkanından isteyebilir. Bu suretle verilen işlerin yapılması mecburidir.

Vali, Cumhuriyet Bayramında ilde yapılacak resmi törenlere Başkanlık yapar ve tebrikleri kabul eder Vali, il sınırları içinde bulunan genel ve özel bütün kolluk kuvvet ve teşkilatının amiridir. Suç işlenmesini önlemek, kamu düzen ve güvenini korumak için gereken tedbirleri alır. Bu maksatla devletin genel ve özel kolluk kuvvetlerini istihdam eder, bu teşkilat Amir ve memurları vali tarafından verilen emirleri derhal yerine getirmekle yükümlüdür. ildeki devlet memurlarının bir kısmını doğrudan atamak, bir kısmının atanması konusunda görüşünü bildirmek, bir kısmının da görev yerlerini belirlemek ve değiştirmek. ildeki yerinden yönetim kuruluşları üzerinde vesayet yetkilerini kullanmak.

İşte bu tip görevlere kendi adamlarını getireceksin ki...

Fotoğraf da yorumsuz...
« Son Düzenleme: 11 Mart 2011, 11:32:56 Gönderen: BuRZuM0765 »
[SIGPIC][/SIGPIC]1.2 HTP Ambiente Dinamik
Kapuçino Bej

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kimse yanlış anlamasın ama adamlar yine tek başına iktidar gözüküyor. Muhalefetten gelen projeler tutarlı değil. Akşam bir tanesinin reklamını izledim aklıma Cem Uzan'ın vaatleri geldi.:knp:

hasan

• Ziyaretçi
12 kuruşluk indirim hepimize hayırlı uğurlu olsun.İndirim Benzin için 17.03.2011 den geçerli.Eve geç geldiğimden geç haber verdim.Bakalım bu sefer de felaket tellalı diyecekmisiniz?:++::rock1::kavga:
« Son Düzenleme: 16 Mart 2011, 23:59:42 Gönderen: hasan »

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Saat 16.03.11 23:00'da benzin almıştım :D
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu nasıl bir dengesizliktir ya, kocaman devlet üst üste zam yapıyor sonra indirim yapıyor, hesaplayamıyorlar mı!
Madem indirim yapacaksın zam yapma yapacağın indirim miktarı kadar.

Bunun sebebi belli secimler yaklasıyor, kepceyle al kasıkla ver, yooook biz bunu yemeyiz arkadas ve gereken cevabı sandıkta veririz...

Saygılar...
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasan;208492
12 kuruşluk indirim hepimize hayırlı uğurlu olsun.İndirim Benzin için 17.03.2011 den geçerli.Eve geç geldiğimden geç haber verdim.Bakalım bu sefer de felaket tellalı diyecekmisiniz?:++::rock1::kavga:
:rock1::rock1::rock1::kart:hele şükür ilk defa indirim haberi verdin hasan:ok::+1::++::++:

Alıntı yapılan: emrtkn;208524
Saat 16.03.11 23:00'da benzin almıştım :D
şans işi bu bi nevi.

Alıntı yapılan: yasin90;208526
bu nasıl bir dengesizliktir ya, kocaman devlet üst üste zam yapıyor sonra indirim yapıyor, hesaplayamıyorlar mı!
Madem indirim yapacaksın zam yapma yapacağın indirim miktarı kadar.

Bunun sebebi belli secimler yaklasıyor, kepceyle al kasıkla ver, yooook biz bunu yemeyiz arkadas ve gereken cevabı sandıkta veririz...

Saygılar...
aynen benzin dünya stadartlarına inmediği sürece oy moy yok.direnişe ve oy atmamaya devam durmak yok:++::++::++::knp:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Birisi Hasan' ın şifresiyle yazmış.:rm::hanz::adm::kro:

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunu yazan Hasan abi olamaz :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hasan

• Ziyaretçi
:++:Benim benim şifrede kendimin IP de.Nasıl moderetörlük bu kardeşim IP yi görüyonuz ya işte:++::haha:Merak etmeyin fazla sürmez bu indirim:haha:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasan;208647
:++:Benim benim şifrede kendimin IP de.Nasıl moderetörlük bu kardeşim IP yi görüyonuz ya işte:++::haha:Merak etmeyin fazla sürmez bu indirim:haha:
sabahleyin po ya yanaştım 140 km yol yapmıştım zam gelmeden fulleyeyim demiştim 50 tl anca alırdı ama onu bile alamadım,adamların haberi yok indirimden,ben 12 krş geldi akşamdan dedim.bizim haberimiz yok dedi birde internetimiz kesik şu an dedi.Aaaaah ahhhhh dedim bindirim olsaydı akşamdan o dk haberiniz olurdu dedim.valla abi haberimiz yok dedi.alamadan ayrıldım.:sopa::sopa:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hasan Abi Sensin Dimi?:D:D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah