škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A5 Octi'ciler buraya!

fenomen · 938 · 510082

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dvtkrks

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
skoda octavia beyaz 2012 elegance tdi+ bolero+bluetoothlu aldık bakalım, 15 gün oldu alalı şu an için memnunum arabadan:DDDD

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dvtkrks;400389
skoda octavia beyaz 2012 elegance tdi+ bolero+bluetoothlu aldık bakalım, 15 gün oldu alalı şu an için memnunum arabadan:DDDD

aramıza hoşgeldiniz. hayırlı olsun. kazasız belasız inşallah. bu arada sakıncası yoksa nerden kaça aldınız acaba ?
octavia 1.6 TDI elagance 2011

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hazır camdan konu acılmısken bende bisey sorayım :) arac calısırken.camlar acıkken aracı kontaktan kapatıp anahtarı cektigimizde camlar kendiliginden kapanıyor ama bunu herzaman yapmıyor,nedeni nedir acaba..

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: taner_octavia;400427
hazır camdan konu acılmısken bende bisey sorayım :) arac calısırken.camlar acıkken aracı kontaktan kapatıp anahtarı cektigimizde camlar kendiliginden kapanıyor ama bunu herzaman yapmıyor,nedeni nedir acaba..

Bildiğim kadarıyla yağmur falan yağıyorsa oluyor bu durum.

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;400428
Bildiğim kadarıyla yağmur falan yağıyorsa oluyor bu durum.

yagmurla alakası yok sanıyorum ben :) garaja giriyorum normal yada acık havadada olsun kapatıyor ama bazen kapatmıyor kafasına esince :)

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bilemeyeceğim o zaman bende hiç olmadı, gerçi ben camları kapatmadan kontağı çıkarmadım hiç :)
Bende kumanda ile kapatma olayına sinir oluyorum, tek basışta kapatsa daha iyi olur bence.

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sıcak havalarda yada aracın icinde koku olunca acık bırakmak istiyosunuz camları biraz aralık kalsın diye.tek seferde kapanırsa ugras dur cam aralıklamak icin :) bence basık tutarak daha iyi :) sıcak havada uzaktan acıyorum camları en azından biraz havalanıyo :)

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com

hayırlı olsun hocam, allah kazasız belasız sürmeyi nasip eylesin

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kazasız belasız sürüşler dilerim.konforlu günler seni bekliyor.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı @ismail

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar,

2012 octavia 1.6 TDI DSG antrasit gri , daha 10 günlük :)

ilk 950 km yi tamamladım , sürekli E 5 ve köprü trafiği (çengelköy - avcılar )bir depo ile şehiriçi 855 km yaptı , sanırım bir 50 km daha giderdi.

Kazasız sürüşler.

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: @ismail;402966
Selamlar,

2012 octavia 1.6 TDI DSG antrasit gri , daha 10 günlük :)

ilk 950 km yi tamamladım , sürekli E 5 ve köprü trafiği (çengelköy - avcılar )bir depo ile şehiriçi 855 km yaptı , sanırım bir 50 km daha giderdi.

Kazasız sürüşler.

aramıza hoş geldiniz. iyi seçim. hayırlı olsun.

Çevrimdışı yunusus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar
3 yıllık tereddütten (maceradan) sonra geldim...
1.6 tdi ambition optimal octi-17 günlük-1200 km...

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yunusus;403108
Merhabalar
3 yıllık tereddütten (maceradan) sonra geldim...
1.6 tdi ambition optimal octi-17 günlük-1200 km...

hayırlı olsun. keşke 1 yıl daha tereddütte kalsaydın. yeni octaviayı alırdın.

Çevrimdışı yunusus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler...Biraz pişman oldum ama octavia sürerken pişmanlığımı unutuyorum...2004-1.6 passat'ımı 2.5 yıl kullandıktan sonra hiçbir arabayı sevememiştim. honda civic, toyota corolla, renault megane III, hyundai elantra, opel astra sedan 111.yıl vb araçların test sürüşlerinde alırım artık bunu diyordum ama arabama binince vazgeçiyordum. taki şu yeşil amblemli şeyden almamalıyım ama bir deneyeyim dedim demez olaydım :) galerideki arabayı alıp eve gittim. ilk izlenim olarak elagance'ın bir alt donanımı olmasına rağmen niçin ESP yok dedim ama eski alışkanlıktan mıdır nedir aracı fazla zorlamıyorum (en fazla 145 yaptım ) gayet güzel araç. Keşke bu foruma daha önceden takılsaydım...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yunusus;403209
Teşekkürler...Biraz pişman oldum ama octavia sürerken pişmanlığımı unutuyorum...2004-1.6 passat'ımı 2.5 yıl kullandıktan sonra hiçbir arabayı sevememiştim. honda civic, toyota corolla, renault megane III, hyundai elantra, opel astra sedan 111.yıl vb araçların test sürüşlerinde alırım artık bunu diyordum ama arabama binince vazgeçiyordum. taki şu yeşil amblemli şeyden almamalıyım ama bir deneyeyim dedim demez olaydım :) galerideki arabayı alıp eve gittim. ilk izlenim olarak elagance'ın bir alt donanımı olmasına rağmen niçin ESP yok dedim ama eski alışkanlıktan mıdır nedir aracı fazla zorlamıyorum (en fazla 145 yaptım ) gayet güzel araç. Keşke bu foruma daha önceden takılsaydım...
hİÇ ŞANSIN YOK ARTIK BUNDAn :D:kat:böyle yeşil amblem virüsü seni asla bırakacağını sanmam anca bmw,audi ve üstleri seni vazgeçirebilir.şakası bi tarafa bence güzel tercih keşke elegans olsaymış.tdi olması :heyo::syg::spr: apayrı bişi.Allah tekerine taş değdirmesin inş.skoda ayrıcaklıdır.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ