škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A5 Octi'ciler buraya!

fenomen · 938 · 510524

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Antalya elmali'dayim araç 1.6 tdi cr bir iki haftaya kadar kapi eşiklerinde krom kaplama uygulamasi yapicam arti octaviyaya uygun bagaj havuzu bulamadim audi a4 bagaj havuzu siparişi verdim uygun olacağini okumuştum yeni resimler eklerim....
OCTAVİA ELEGANCE 1.6 TDI CR

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orhan unsal;202760
resmin nasıl eklanacegini diger konuda yapamadım. bakalım burda olacak mı?
işte bu da benim octaviam.

BEN DÜN YENİ ÜYE OLDUM VE RESİM EKLEDİM BİR ÜSTTEKİ DİREKT SEÇENEĞİNDEKİ LİNKİ KOPYALAYIP GRAFİK EKLE KOMUTUNA YAPIŞTIR DİYECEKSİN..

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orhan unsal;202760
resmin nasıl eklanacegini diger konuda yapamadım. bakalım burda olacak mı?
işte bu da benim octaviam.

http://img810.imageshack.us/img810/2314/17072010629.jpg
http://img822.imageshack.us/img822/936/17072010630.jpg
Ben sizin yerinize yapıyım :)

2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yapılmış şeklini göremiyoruuuuuuuuuuuuuuuum.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;202826
yapılmış şeklini göremiyoruuuuuuuuuuuuuuuum.
ya ben foto eklenişii mi yoksa gündüz farı ekleme işinimi anlıyamadım?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ogulcanatmaca;202772
Antalya elmali'dayim araç 1.6 tdi cr bir iki haftaya kadar kapi eşiklerinde krom kaplama uygulamasi yapicam arti octaviyaya uygun bagaj havuzu bulamadim audi a4 bagaj havuzu siparişi verdim uygun olacağini okumuştum yeni resimler eklerim....
oğulcan bey bana epey yakın sayılırsın,Elmalı derken yola yakınmısınız içerde mi kalıyor ikamet yeriniz,bu arada mahsuru yoksa ne işle meşgulsunuz.bende fethiye'liyim.krom kaplama beyaza değilde koyu renklere daha bir güzel gidiyor ama cam çıtası yapabilirsiniz.:ok:

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
elmalı merkezde öğretmenim krom kaplamaları kapı eşiklerindeki çizilmeleri önlemek için yapmayı düşünüyorum eşikler baya kalafat inerken binerken ister istemez çarpılıyor.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ogulcanatmaca;202897
elmalı merkezde öğretmenim krom kaplamaları kapı eşiklerindeki çizilmeleri önlemek için yapmayı düşünüyorum eşikler baya kalafat inerken binerken ister istemez çarpılıyor.
teşekkrüler hocam,kaplamalar için bulduğun mağaza varmı buldunuz mu*

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bir takim gittigidiyordan sipariş verdim onlar geldi ancak arka kapilar için olanlar kisa kaldi bir takim da hepsiburadadan sipariş verdim onlar yarin elime ulaşacak ikisininde ön kapi için olanlari kullanmayi düşünüyorum uygulamadan önce altlarina şeffaf filim çekeceğim istediğim zaman sorunsuz çikarmak için uygulamadan sonra resimleri eklerim. Arka kapilara uzun gelirse kestirmeyi düşünüyorum gittigidiyordan aldiğim cka markali ürünler gayet kaliteli ancak octavia a5 için saticiyla baya muhabbet etmem gerekti ondan dolayi ikinci siparişi hepsiburadadan verdim yarin elimde olur herhalde

Birde bizim araçlarda arka çamurlukta paçalik olmasina ramen tampon altina taş siçramasi olduğunu farkettim orayada filim düşünüyorum

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ogulcanatmaca;202908
Birde bizim araçlarda arka çamurlukta  paçalik olmasina ramen tampon altina taş siçramasi olduğunu farkettim  orayada filim düşünüyorum
evet bunu bende duydum ama neden böyledir bu anlamış değilim,zira bende bunu farkettim.Ne zaman yıkasam hemen arka tamponun altında çamur atıyor ve kirden kurtulamıyor,nesinden gidiyor anlamıyorum.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Alıntı yapılan: ogulcanatmaca;202908

Birde bizim araçlarda arka çamurlukta paçalik olmasina ramen tampon altina taş siçramasi olduğunu farkettim orayada filim düşünüyorum

İyi fikir :ok:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam filmlediğin zaman buraya fiyati ve uygulamalarin hakkinda bilgilerinizi paylaşmanizi bekiyorum.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam film demişken aklıma geldi, sizin arabada film yoktu dimi? Eğer konuyu kaçırdıysam af ola ama sizin arabaya film konusu açılmışsa uyarın beni hocam :D:D linki atın okıyım :D:D  Ben hiç konuları kaçıran biri değilim ama :D:D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı yajup

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda Octavia 2011 1.6 TDI CR Elegance DSG Beyaz

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
cam filmi yaptırmadım Antalya merkezde birkaç beyaz arabada kaput filminden dolayı oluşan çatlakları gördükten sonra ondanda vaz geçtim şu an araştırdığım konu arka yan camlar için geçmeli perde eğer bu konuda bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum bizim araçlara uygun bulabilirmiyiz?

bu arada koltuklara kilim şeklindeki kılıflardan sermiştim onların fotolarını biraz önce çektim gece fotoları anca bu kadar gündüz
vaktim olursa yenilerin eklerim

bu arada direksiyon kılıfındaki farklılığı fark ettinizmi bilmiyorum forumlarda direksiyonun terleme sonucu soyulduğunu duymuştum bende direksiyonun deri kaplaması üzerine hakiki deri direksiyon kılıflarından kullanarak bir kaplama yaptım birkaç saat uğraştım ama sağlam bişey oldu ayrıntılı fotoları sonra eklenecek...
« Son Düzenleme: 03 Mart 2011, 21:59:08 Gönderen: ogulcanatmaca »