škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A5 Octi'ciler buraya!

fenomen · 938 · 509996

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
A5 Octisine spoiler düşünen varsa ilana bi göz atsın derim.Sahibi ile benim de bir alışverişim oldu.Güvenilir biri.Arabasını satarken geri sökmüş.Bir yakınıda kargo da çalıştığından epey hesaplı geliyor kargo.
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-skoda-octavia-spoyler-99032260/detay/
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araca yine teklif geldi 30.000 tl veriyorlar ne yapsam bilemedim size danışmak istedim, ne dersiniz? Araç 2005 model elegance 110.000 km.de değişeni yok 2 parça boya var. Muayenesi falan daha yeni yapıldı hiç bir masrafı yok maaşallah sorunsuz. Ne yapsam bilemedim.

Çevrimdışı snlerdgn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar istanbul da önerdiğiniz skoda dan anlayan yardımcı olan bir usta varmıdır.

Çevrimdışı oguzhandss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evveeeeeeeeeet, herkese merhaba. 2007 toyota avensis 1.6 ve 2012 toyota d-4d otomatik tecrübemden sonra, ben de octavia 1.6 tdi ci oldum. Herkese bilgili, doyurucu ve paylaşimci bir forum dileklerimle iyi günler-akşamlar dilerim.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oguzhandss;461225
Evveeeeeeeeeet, herkese merhaba. 2007 toyota avensis 1.6 ve 2012 toyota d-4d otomatik tecrübemden sonra, ben de octavia 1.6 tdi ci oldum. Herkese bilgili, doyurucu ve paylaşimci bir forum dileklerimle iyi günler-akşamlar dilerim.

Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah

Çevrimdışı audilover

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: snlerdgn;460713
Arkadaşlar istanbul da önerdiğiniz skoda dan anlayan yardımcı olan bir usta varmıdır.

Oktay usta 20 senelik skodaci eskiden ferikoyde idi simdi maslak gumusok servis de .Sorun nedir tam olarak?

Çevrimdışı audilover

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2012 octavia 1.6 tdi dsg var bendede cok keyifli bir arac bazi eksiklikleri var onlari tamamlamaya calisiyorum ..(xenon,digital klima,3 kollu deri direksiyon)

Çevrimdışı snlerdgn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: audilover;462785
Oktay usta 20 senelik skodaci eskiden ferikoyde idi simdi maslak gumusok servis de .Sorun nedir tam olarak?

bilmeyen ellerde yaptırdığım bakımlar yüzünden arabadan garip sesler gelmeye başladı ve bu durum cidden canımı sıkıyor. O yüzden bilen birilerine göstermek istiyorum

Çevrimdışı cenk emre

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yaklaşık 2 ay önce katıldım aranıza. mpı motor Octavia aldım ve son derece memnunum. Çok dengeli ve tatmin edici bir araç.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk emre;464559
Yaklaşık 2 ay önce katıldım aranıza. mpı motor Octavia aldım ve son derece memnunum. Çok dengeli ve tatmin edici bir araç.

model,fiyat,donanım paketi ve resimleri bekliyoruz.hayırlı olsun kazasız cezasız sürüşler.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı cenk emre

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;464577
model,fiyat,donanım paketi ve resimleri bekliyoruz.hayırlı olsun kazasız cezasız sürüşler.

2006 model a5 kasa. Donanım olarak ambiante. Resimlerini biraz uğraşıp güzelce parlattıktan sonra beğenilere sunacağım. İyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Aynı dilekler sizin için de geçerli.

Çevrimdışı KISKANIR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2012 TDİ DGS ELEGANCE 15.000 de, Beyaz, Yeni aldım arkadaşlar. Trabzona gidip getirdim istanbula. Uzun yoluda denemiş oldum. Hazır uzun yol yakıtınıda yazayım. 5 litre yaktı. fakat kar lastikleri vardı aracın üzerinde. orada değişmeye fırsatım olmadı, gelince değiştirdim. hız olarakda samsundan sonrası ortalama 150 ile geldim. Normal hız limitinde yaz lastikleri ile yakıtın dahada düşeceği aşikar. istanbul içindede tam depo ile 6.8 lt yaktı. 7 ye razı idim:)
Herkese Merhabalar;
tecrübelerinizden istifade etmeye geldim. Hayırlı günler.

Çevrimdışı audilover

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hosgeldiniz km ve fiyat bilgisini ozel degilse yazarsaiz cok sevinirim.

Çevrimdışı KISKANIR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Km yi yazmıştım 15.000,
fiyat 60450 araca verdim.
500 ye yakın git gel masraf tuttu (uçakla gittik 2 kişi)
etti 61.
binde ıslatmalara harcadım 62 ye patladı:)