škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A5 Octi'ciler buraya!

fenomen · 938 · 509989

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: çağatay91;476177
merhabalar siteye yeni üye oldum hemen konuya girsem müsadenizle aracım octavia a5 TDİ 1.6 aracımda ki sorun alarm mı kendi kendine çalması bu durumda ne yapabilirim

Geçici olarak araçtan her inişinizde sol direkte aşağıda bulunan tuşa bir kez basmanız gerekecek. Tek seferlik araç içi hareket sensörlerini pasif hale getirir.

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araç içinde uçan bir haşere, börtü böcek, sinek vb. varsa hareket sensörünü tetikler ve alarm çalar. başıma gelmişti. Ben, sorunu sineğin yaşamına son vererek çözmüştüm.
octavia 1.6 TDI elagance 2011

Çevrimdışı mhmedylmz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
öncelikle herkeze iyi akşamlar adım muhammed Şanlıurfa dan yeni üyeyim bende 1 haftadır skoda ocktavia 1,6 tdi elegans beyaz aldım doğrusu bu araç için gerçekten önyargılı davranmıişım şimdi vicdan azabı çekiyom:uve: müthiş zevk verdi güven verdi yani şuan bu arabayı aldığıma sonderece mutlu oldum diye bilirim...:ok::ok::ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mhmedylmz;478531
öncelikle herkeze iyi akşamlar adım muhammed Şanlıurfa dan yeni üyeyim bende 1 haftadır skoda ocktavia 1,6 tdi elegans beyaz aldım doğrusu bu araç için gerçekten önyargılı davranmıişım şimdi vicdan azabı çekiyom:uve: müthiş zevk verdi güven verdi yani şuan bu arabayı aldığıma sonderece mutlu oldum diye bilirim...:ok::ok::ok:
sadece zevkini çıkarmaya bak,önyargılarından kurtulmayanlara yapılacak bişey yok.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mhmedylmz;478531
Güle güle kullanın. Çok keyifli bir arabadır. Bilmeyenler neden aldın diye sorar? Hiç anlatmaya çalışmayın, 5 dk. Gezdirin kendisi  görsün. Araba kaç model, kaç km, kaça aldınız?

Çevrimdışı yyildirayy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum

Otomatik olanların vites kolunun üzerinde buton bulunanlar acaba dsg nin bir önceki versiyonu mu?

2013 model otomatikle ile bunlar arasında bir fark var mı?

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Makyajlı A5'ten itibaren Dsg sanzıman kullanmaya başlandı. Ondan önce tam otomatik şanzıman kullanıyordu :ok:

Çevrimdışı yyildirayy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;478740
Makyajlı A5'ten itibaren Dsg sanzıman kullanmaya başlandı. Ondan önce tam otomatik şanzıman kullanıyordu :ok:

Tşk.

İkisi arasında kalsak hangisini önerirsiniz?

Ben Dsg olarak tahmin ediyorum ama

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dsg olur ama 7ileri kuru tip şanzımanlılar olmasın. İlk gelen bu şanzımanlı araçlarda Dsg arızası veriyor

Çevrimdışı yyildirayy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı aristokrat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
skoda collection plus 2004 16/16v gümüş gri

Çevrimdışı leon45

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar 2011 model octavia 1.4 tsi ve dsg sanziman elagance modeli ile araniza katildim

Çevrimdışı siscom

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Octavia A5 2006 1.6 mpi elegance yeni katıldım aranıza octavia sahibiydim takip ediyordum da sizi ama yeni kayıt olayım dedim artık SELAMLAR