škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A5 Octi'ciler buraya!

fenomen · 938 · 510997

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında düşünce olarak güzelde  kilim tarzı değilde nediyim şöyle iç açıcı krem bejı gibi bir kılıf olsa daha iyi olurdu o içirdeki siyah renkli koltuklara bej renk olsa kasavet giderdi hani.ama nihayetinde koltukları korumak ve aşınmayı önlemekse maksat hasıl olmuş demektir.hayırlı olsun kazasız belasız.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı orhan unsal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ogulcanatmaca;202775
Alıntı yapılan: orhan unsal;202760
resmin nasıl eklanacegini diger konuda yapamadım. bakalım burda olacak mı?
işte bu da benim octaviam.

BEN DÜN YENİ ÜYE OLDUM VE RESİM EKLEDİM BİR ÜSTTEKİ DİREKT SEÇENEĞİNDEKİ LİNKİ KOPYALAYIP GRAFİK EKLE KOMUTUNA YAPIŞTIR DİYECEKSİN..

tamam resim ekleme işinide hallettim. teşekkürler.
bagaj havuzu işini bende çözemedim. octavialar için yok malesef.
eger audi için aldıgınız oluyorsa bilgilendirin aynısından bende alıcam çünkü..

Alıntı yapılan: fenomen;202829
ya ben foto eklenişii mi yoksa gündüz farı ekleme işinimi anlıyamadım?

malesef gündüzfarı degil sadece resim ekleme işini becerememiştim ben:)
OCTAVİA AMBİANTE 1,6 TDI

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kargoya yarın verilecek gelince bagaj resimlerini eklerim birkaç yerde uyumlu olduığunu okudum bir de audi internet sitesinde bagaj ölçülerini inceledim birbirinin aynısı umarım uyar....
OCTAVİA ELEGANCE 1.6 TDI CR

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu yabancı sitelerden alışveriş işine pek girmek istemiyorum işlem hatası olursa geri yollamak zor olur herhalde... sonra muataplarla görüşmek için ingilizceyi iyi bilen eleman aranıyor diye ilan vermek zorunda kalmayalım..
« Son Düzenleme: 04 Mart 2011, 16:52:15 Gönderen: ogulcanatmaca »
OCTAVİA ELEGANCE 1.6 TDI CR

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ogulcanatmaca;203296
bu yabancı sitelerden alışveriş işine pek girmek istemiyorum işlem hatası olursa geri yollamak zor olur herhalde... sonra muataplarla görüşmek için ingilizceyi iyi bilen eleman aranıyor diye ilan vermek zorunda kalmayalım..
:ok::++::++::++:

Çevrimdışı Muhlis OZTURK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Siz iyi dingilizce bilseniz bile karsi tarafin bildigi supheli. superskoda'da bir mail attim, anlamiyorum diye cevap verme geregi bile gormediler.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muhlis OZTURK;204055
Siz iyi dingilizce bilseniz bile karsi tarafin bildigi supheli. superskoda'da bir mail attim, anlamiyorum diye cevap verme geregi bile gormediler.
:++::++::++::rock1:

Çevrimdışı mstf0638

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam Arkadaşlar bende yeni Octavia alanlardanım ama bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim ... 08.02.2011 tarihinde arabamı aldım ve ilk uzun yol deneyimimde fark ettim ön sol kapıdan hız 90 Km üzerine cıkınca rüzgar sesi geliyo servise gittim sprey sıktılar geçer dediler geçmedi... bir hafta sonra tekrar gittim kapı ayarı yaptılar ama yine geçmedi en son söyledikleri havadan dolayı soğuk olduğu için yapıyo dediler şimdi havaların ısınmasını bekliyorum :(
ama kafamada takılmıyo değil bu sorunla ilgili deneyimi olan arkadaşlar varsa bilgilerinin paylaşırlarsa sevinirim şimdiden teşekürler ...
« Son Düzenleme: 06 Mart 2011, 23:30:14 Gönderen: mstf0638 »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mstf0638;204204
Selam Arkadaşlar bende yeni Octavia alanlardanım ama bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim ... 08.02.2011 tarihinde arabamı aldım ve ilk uzun yol deneyimimde fark ettim ön sol kapıdan hız 90 Km üzerine cıkınca rüzgar sesi geliyo servise gittim sprey sıktılar geçer dediler geçmedi... bir hafta sonra tekrar gittim kapı ayarı yaptılar ama yine geçmedi en son söyledikleri havadan dolayı soğuk olduğu için yapıyo dediler şimdi havaların ısınmasını bekliyorum :(
ama kafamada takılmıyo değil bu sorunla ilgili deneyimi olan arkadaşlar varsa bilgilerinin paylaşırlarsa sevinirim şimdiden teşekürler ...
Hayırlı olsun kazasız belasız binmeniz temennisiyle.Aracınız sıfır mı,hangi versiyon kaç model ve motor hakkında bilgilenelim mahsuru yoksa.Fiyatı nedir yakıt durumu nedir?
Gelelim ön kapıda ses gelmesine benim araçta yol bozuksa tıngırtılar var hafifden ama deilse sorun yok ama benim octi 105 bin kmde ve 2005 model.Normaldir.Rüzgarlıkla halledebilirsiniz umarım.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam, A5 octisi olanlar için bir liste yapsanız :).Yada isterseniz bende yapabilirim :):D:D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı mstf0638

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
öncelikle teşekürler muhammet bey.. aracım sıfır octavia 1,6 TDI ambiante modeli çok şükür aracın genelinde bir ses yok ayrıca ziebart dan ses yalıtımı yaptırdım onunda faydası oldu sanırım ... şu an için sadece sol ön kapıda yüksek hızda hafif bir ses problemim var .. onun haricinde cok şükür herhangibir ses yok arabada...ama kapıdan gelen ses rahatsız ediyo araçın sıfır olması ve böyle bir sorunla karşılaşmam canımı sıkıyo bununla ilgili deneyimleri ve nasıl halletmem gerektiğiyle ilgili bilgilendirirse okuyan arkadaşlar sevinirim ...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mustafa hayırlı olsun tekrar.güzel bir seçim olmuş gerçekten.Ama sesin olması ilginç gerçekten.Bende aynı kasa var 2005 makyajsız hali fsı izmit'ten aldım geldim bende öyle bir sorun yok şu ana kadar en fazla 170km hız yapmışlığım var başkada basmadım.Allah'a şükür o tarz bir problem yok.burda isikaygan üstadımız ve s.alkan üstadımız olaya elkoyarlarsa sorun çözülür gibi.

Alıntı yapılan: skodam_1985;204389
Hocam, A5 octisi olanlar için bir liste yapsanız :).Yada isterseniz bende yapabilirim :):D:D
ben bi ara saymıştım 14 mü ne olmuştu,kaç elegans,ambiante,clasicc var kategorileştirmedim ama gerenk yok umarım:++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GökhanBa;204645
Selam arkadaşlar.
Bende de 2010 model makyajlı kasa octavia var.
bu da resimleri...
http://img97.imageshack.us/i/dsc02242ww.jpg/
http://img602.imageshack.us/i/dsc02244g.jpg/
http://img138.imageshack.us/i/dsc02235lk.jpg/
http://img6.imageshack.us/i/dsc02249l.jpg/
http://img839.imageshack.us/i/dsc02250i.jpg/
:) Sizin yerinize resimleri ben böyle ekliyim :)

:)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah